Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PASCA HELENAI A98TETC NATALIA
FLOREA FLAVIAI A95TETC NATALIA
CRISTEA SARAI A94TETC NATALIA
COSTEA IONUT DENISII B100BALEA DELIA si BARBU VIORELA
GHEORGHIU MADALINAII B100BALEA DELIA si BARBU VIORELA
NEMES LUANA DANIELAII B100BALEA DELIA si BARBU VIORELA
SOCACI OANA ALEXANDRA II B100BALEA DELIA si BARBU VIORELA
STRAUT ANDREEAII B99BALEA DELIA si BARBU VIORELA
MACAIET BOGDAN IOANII B95BALEA DELIA si BARBU VIORELA
JOLDOS ALEXANDRUII B93BALEA DELIA si BARBU VIORELA
PITU IOANA MARIAII B93BALEA DELIA si BARBU VIORELA
CODREA REBECA IOANA II B90BALEA DELIA si BARBU VIORELA
DAVID BOGDAN ANDREIII B90BALEA DELIA si BARBU VIORELA
RADU LARISA MARIAII B90BALEA DELIA si BARBU VIORELA
TRIF LARISA MARIA II B85BALEA DELIA si BARBU VIORELA
SANDRU ALEX IOANII B83BALEA DELIA si BARBU VIORELA
BARNA ANDREIII C100MAGDA ROXANA
CHERTES ODINII C100MAGDA ROXANA
TELEVKA ALEXANDRUII C100MAGDA ROXANA
TURLICA ALEXANDRUII C100MAGDA ROXANA
UNGUREANU IULIANII C100MAGDA ROXANA
BERINDEIE IUSTINAII C95MAGDA ROXANA
TODORESCU CLARAII C95MAGDA ROXANA
MAN DARIAII C85MAGDA ROXANA
MEZEI ALBERTII C85MAGDA ROXANA
CHIS SEBASTIANII C80MAGDA ROXANA
BUTA RARES DANIELIII A85OTOIU IOAN
LOPAZAN ANDREEA DENISAIII A70OTOIU IOAN
KAST ANDREIIII A65OTOIU IOAN
MOLNAR GABRIEL IOANIII A65OTOIU IOAN
MATEICA SANDRAIII A62OTOIU IOAN
MUSAT ANDREEAIII B95BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
POPA ARIANNAIII B95BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
SUSMAN LARISAIII B95BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
Achim IuliaIV A100BRATU MARINA
Nechifor AlexandraIV A100BRATU MARINA
Marcu TudorIV A95BRATU MARINA
Badescu DenisIV A94BRATU MARINA
Susman CatalinIV A92BRATU MARINA
Buhoi DanielIV A90BRATU MARINA
Reti DarianaIV A86BRATU MARINA
Marian Cozma AndaIV B98PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MUNTEAN DANIELIV B82PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
GIURA ELISAIV B74PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
Laszlo ArianaIV B72PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
RADU ROBERTIV B70PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MAN BIANCAIV B67PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
RUSANDU ALEXANDRAIV B67PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
PASCA ANDAIV B64PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MURESAN RAULIV B60PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
Stanescu TiberiaIV BParticipantPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MICLE ANA MARIAIV C100Muntean Delia
ISPAS MEDA ANAMARIAIV C70Muntean Delia
MATES ROBERTIV C60Muntean Delia
SPATACEAN ALEXANDRAIV CParticipantMuntean Delia
MUNTEA ALINIV CParticipantMuntean Delia
BUCIUMAN NATALIAIV CParticipantMuntean Delia
CHIRILA IASMINAIV CParticipantMuntean Delia
MUNTEAN MIRIAMIV CParticipantMuntean Delia
Clamba LucasPregatitoare A100DAVID CONSTANTINA
Ghebeneu RobertPregatitoare A100DAVID CONSTANTINA
Sofalvi MateiPregatitoare A100DAVID CONSTANTINA
Tat GiuliaPregatitoare A100DAVID CONSTANTINA
Ursa NoeliaPregatitoare A100DAVID CONSTANTINA
Odobescu AndreiPregatitoare A97DAVID CONSTANTINA
Ignea Ana MariaPregatitoare A95DAVID CONSTANTINA
Jurcovet SebastianPregatitoare A95DAVID CONSTANTINA
Todea GeorgianaPregatitoare A92DAVID CONSTANTINA
Rus DianaPregatitoare A90DAVID CONSTANTINA
COSTEA BIANCA LAVINIAPregatitoare B100DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
GLIGA CRISTIANPregatitoare B100MARGINEAN ANGELA
SERBAN ALEXANDRA DANIELAPregatitoare B100MARGINEAN ANGELA
IORGA DENIS GABRIELPregatitoare B95DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
TEAMPAU GEORGEPregatitoare B92DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
TOADER ANDRADA MARIAPregatitoare B92DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
TRIF ANTONIA ELENAPregatitoare B88DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
SUCIU ELISABETAPregatitoare B87DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
DRAMBAREAN DAVID SIMION CRISTIANPregatitoare B81DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
GHIOREAN FLORIN ROBERTOPregatitoare B81DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
POPA REMUS GEORGE Pregatitoare B81DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
LAZAR IONEL GHEORGHEPregatitoare B64DANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
CHERTES ANDREEA IRISPregatitoare C100MARGINEAN ANGELA
BORDEA ANDREEA CLAUDIAPregatitoare C95MARGINEAN ANGELA
JITARU ANASTASIA MARIAPregatitoare C95MARGINEAN ANGELA
IAMBOR ALEXANDRU TODORPregatitoare C93MARGINEAN ANGELA
PODAR DARIA MARIAPregatitoare C93MARGINEAN ANGELA
MARGINEAN ADRIAN IOANPregatitoare C92MARGINEAN ANGELA
TIR JESSICA MARIAPregatitoare C83MARGINEAN ANGELA
FLESER RADU FLORINPregatitoare C80MARGINEAN ANGELA
JITARU ANTONIA TEREZIAPregatitoare C80MARGINEAN ANGELA
SOPORAN ANTONIA SARAHPregatitoare C80MARGINEAN ANGELA
VEZAN-MACARIE ANDREI ILIEPregatitoare C80MARGINEAN ANGELA
COROIAN IANIS GABRIELPregatitoare C75MARGINEAN ANGELA
PANESCU ALEXIA MARIAPregatitoare C75MARGINEAN ANGELA

Inapoi la centrele de concurs