Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ignea Ana MariaI A100DAVID CONSTANTINA
Tat GiuliaI A97DAVID CONSTANTINA
Clamba LucasI A90DAVID CONSTANTINA
Jurcovet SebastianI A84DAVID CONSTANTINA
Ursa NoeliaI A84DAVID CONSTANTINA
COSTEA BIANCA I B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
GLIGA CRISTIANI B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
IORGA DENIS GABRIELI B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
SUCIU ELISAI B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
TEAMPAU GEORGEI B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
TRIF ANTONIA I B100DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
BRATU MIHAII B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
DRAMBAREAN DAVID I B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
LAZAR IONEL I B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
NICHIFOR DANIELI B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
SPAN RADUI B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
TOADER ANDRADA I B95DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
FAZACAS DENISA I B90DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
PITU BIANCAI B90DANCIU CLAUDIA si ANGHEL ANDREEA
PODAR DARIA I C100MARGINEAN ANGELA
MARGINEAN ADRIAN I C95MARGINEAN ANGELA
PANESCU ALEXIA I C95MARGINEAN ANGELA
PANESCU GEORGIANAI C90MARGINEAN ANGELA
SOPORAN SARAHI C90MARGINEAN ANGELA
FLOREA FLAVIAII A100TETC NATALIA
PASCA HELENAII A100TETC NATALIA
CRISTEA ANDREIII A98TETC NATALIA
RANTA IOANAII A95TETC NATALIA
COSTEA IONUT III B100 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
BIRAUT MATEOIII B96 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
SANDRU ALEXIII B96 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
NEMES LUANAIII B95 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
GHEORGHIU MADALINAIII B93 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
CODREA REBECAIII B86 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
SOCACI ALEXANDRAIII B82 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
STRAUT ANDREEAIII B81 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
RADU LARISA III B80 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
SIMON ALEXANDRAIII B72 BARBU VIORELA - MAILAT ADRIANA
TURLICA ALEXANDRUIII C95MAGDA ROXANA
TELEVKA ALEXANDRUIII C93MAGDA ROXANA
CHERTES ODINIII C80MAGDA ROXANA
NICHIFOR ALEXANDRUIV A100BRATU MARINA
MOLNAR GABRIELIV A98BRATU MARINA
BUTA RARESIV A97BRATU MARINA
BIRLEA MATEIIV A96BRATU MARINA
KAST ANDREIIV A94BRATU MARINA
MATEICA SANDRAIV A86BRATU MARINA
ROMAN EDUARDIV A85BRATU MARINA
LOPAZAN ANDREEAIV A78BRATU MARINA
KISS ANAMARIAIV B98BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
POPA ARIANNAIV B98BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
SUSMAN LARISAIV B98BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
MUSAT ANDREEAIV B94BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
HUTER LAURAIV B92BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
GHIBU KARIAIV B83BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
KISS TANIAIV B83BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
PRATA GEORGEIV B83BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
MOSCALIUC ANDREIIV B78BADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
GAVRILA DAVIDPregatitoare A100NEAMTU SANDA
ZAHAN ZARAPregatitoare A100NEAMTU SANDA
DAMSA ROBERTPregatitoare A98NEAMTU SANDA
STRAJAN PATRICIAPregatitoare A96NEAMTU SANDA
BARZ ALESIAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
CATA ELIZAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
CODREAN DARIAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MARGINEAN ADELINAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MEZEI STEFANPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
MORARU THEAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
PUSCASU IANISPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
RUSANDU ANDREIPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
VLASA IRINAPregatitoare B100PARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
RANTA LUCASPregatitoare C100ORIAN MIHAELA
ACHIROAE LUNAPregatitoare C98ORIAN MIHAELA
DICOI YANNISPregatitoare C98ORIAN MIHAELA
DUMITRU BRANDUSAPregatitoare C98ORIAN MIHAELA
FLESERIU SONIAPregatitoare C95ORIAN MIHAELA
ANDRAS ALEXANDRAPregatitoare C94ORIAN MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs