Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COSTEA IONUT DENISII BEBALEA DELIA si BARBU VIORELA
GHEORGHIU MADALINAII BEBALEA DELIA si BARBU VIORELA
NEMES LUANA DANIELAII BEBALEA DELIA si BARBU VIORELA
SOCACI OANA ALEXANDRA II BEBALEA DELIA si BARBU VIORELA
BARNA ANDREIII CEMAGDA ROXANA
CHERTES ODINII CEMAGDA ROXANA
TELEVKA ALEXANDRUII CEMAGDA ROXANA
TURLICA ALEXANDRUII CEMAGDA ROXANA
UNGUREANU IULIANII CEMAGDA ROXANA
Achim IuliaIV AEBRATU MARINA
Nechifor AlexandraIV AEBRATU MARINA
MICLE ANA MARIAIV CEMuntean Delia
Clamba LucasPregatitoare AEDAVID CONSTANTINA
Ghebeneu RobertPregatitoare AEDAVID CONSTANTINA
Sofalvi MateiPregatitoare AEDAVID CONSTANTINA
Tat GiuliaPregatitoare AEDAVID CONSTANTINA
Ursa NoeliaPregatitoare AEDAVID CONSTANTINA
COSTEA BIANCA LAVINIAPregatitoare BEDANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
GLIGA CRISTIANPregatitoare BEMARGINEAN ANGELA
SERBAN ALEXANDRA DANIELAPregatitoare BEMARGINEAN ANGELA
CHERTES ANDREEA IRISPregatitoare CEMARGINEAN ANGELA
STRAUT ANDREEAII BIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
PASCA HELENAI AITETC NATALIA
Marian Cozma AndaIV BIPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
Odobescu AndreiPregatitoare AIIDAVID CONSTANTINA
FLOREA FLAVIAI AIITETC NATALIA
MACAIET BOGDAN IOANII BIIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
BERINDEIE IUSTINAII CIIMAGDA ROXANA
TODORESCU CLARAII CIIMAGDA ROXANA
MUSAT ANDREEAIII BIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
POPA ARIANNAIII BIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
SUSMAN LARISAIII BIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
Marcu TudorIV AIIBRATU MARINA
Ignea Ana MariaPregatitoare AIIDAVID CONSTANTINA
Jurcovet SebastianPregatitoare AIIDAVID CONSTANTINA
IORGA DENIS GABRIELPregatitoare BIIDANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
BORDEA ANDREEA CLAUDIAPregatitoare CIIMARGINEAN ANGELA
JITARU ANASTASIA MARIAPregatitoare CIIMARGINEAN ANGELA
CRISTEA SARAI AIIITETC NATALIA
Badescu DenisIV AIIIBRATU MARINA
JOLDOS ALEXANDRUII BIIIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
PITU IOANA MARIAII BIIIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
IAMBOR ALEXANDRU TODORPregatitoare CIIIMARGINEAN ANGELA
PODAR DARIA MARIAPregatitoare CIIIMARGINEAN ANGELA
Susman CatalinIV AIIIBRATU MARINA
Todea GeorgianaPregatitoare AIIIDAVID CONSTANTINA
TEAMPAU GEORGEPregatitoare BIIIDANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
TOADER ANDRADA MARIAPregatitoare BIIIDANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
MARGINEAN ADRIAN IOANPregatitoare CIIIMARGINEAN ANGELA
CODREA REBECA IOANA II BMBALEA DELIA si BARBU VIORELA
DAVID BOGDAN ANDREIII BMBALEA DELIA si BARBU VIORELA
RADU LARISA MARIAII BMBALEA DELIA si BARBU VIORELA
Buhoi DanielIV AMBRATU MARINA
Rus DianaPregatitoare AMDAVID CONSTANTINA

Inapoi la centrele de concurs