Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DOBRE SARAI C100CHIVOIU ILEANA
PRALEA IRISI C100CHIVOIU ILEANA
BLEZA IONUTI C95CHIVOIU ILEANA
FURDUI ANAI C95CHIVOIU ILEANA
POTOPEA MATHIASI C95CHIVOIU ILEANA
SDIRA LUCIANI C95CHIVOIU ILEANA
TAMAS RAZVANI C95CHIVOIU ILEANA
GAVRILA PAVEN TEODORAI C90CHIVOIU ILEANA
ONESC LUCAS I C90CHIVOIU ILEANA
STOICA DRAGOSI C90CHIVOIU ILEANA
NICOLA ALEXANDRUI C85CHIVOIU ILEANA
MOLDOVAN ANDREII C80CHIVOIU ILEANA
GLIGOR DRAGOSII A95AVRAM ELENA
PASCU POPA STEFANII A95AVRAM ELENA
PITU EDUARDII A95AVRAM ELENA
MACARIE ELISAII A80AVRAM ELENA
RUSU MIHNEAII A80AVRAM ELENA
GEOGIAN SERGIUII A75AVRAM ELENA
BANDOL ALEXANDRUII A70AVRAM ELENA
IONASCA SARA STEFANIAII C100STEF FLORINA
MORGOVAN DARIAII C100STEF FLORINA
SAVU CATALINII C100STEF FLORINA
BERINDEI MARIA LAURAII C99STEF FLORINA
BLEZA YANNISII C95STEF FLORINA
GLIGOR CIPRIAN TRAIANII C95STEF FLORINA
MAIER VLAD LUCAII C95STEF FLORINA
MARC ALEXIAII C95STEF FLORINA
MOLDOVAN VLADII C95STEF FLORINA
POP ANDREEA ALESSIAII C95STEF FLORINA
BUMBU SARA STEFANIAII C77STEF FLORINA
COSTINAS MILENA KATARINAII C76STEF FLORINA
MILEA IRINA ANAMARIAIII A98POPESCU MARIA
CIOBANU ADRIANIII A97POPESCU MARIA
NEGRUTIU ANDREI ALEXANDRUIII A95POPESCU MARIA
PLESA LUCAIII A83POPESCU MARIA
VESA ALEXANDRUIII A83POPESCU MARIA
POPA MATEIIII B95BUCIN DANIELA
GAISEANU DANIELAIII C99MUNTEAN VIRGINIA
MUNTEAN SARACAMELIAIII C96MUNTEAN VIRGINIA
VASILESCU EMMAIII C95MUNTEAN VIRGINIA
TODEA MARIA STEFANIAIII C90MUNTEAN VIRGINIA
SULEAC TUDORIII C83MUNTEAN VIRGINIA
RADOANE ALEXIAIII C80MUNTEAN VIRGINIA
UNGUREANU ARISIII C80MUNTEAN VIRGINIA
DAVID HORIAIV A98DOBROTA MARINELA
DOBRE ARIANAIV A98DOBROTA MARINELA
HATEGAN TUDORIV A97DOBROTA MARINELA
GAVRILA PAVEN PAULIV A96DOBROTA MARINELA
AVRAM AYANAIV A81DOBROTA MARINELA
ONESC SEBASTIANIV A74DOBROTA MARINELA
ROMAN DENISIV C92BULAC MUNCUS CRISTINA
PETRASCU ALEXANDRUIV C85BULAC MUNCUS CRISTINA
DURIGA RAZVANIV C82BULAC MUNCUS CRISTINA
PETRUT VLADIV C81BULAC MUNCUS CRISTINA
COMSA ROBERTAIV C74BULAC MUNCUS CRISTINA
STANCIU DAVIDIV C72BULAC MUNCUS CRISTINA
FODOR NAOMIPregatitoare A100MARGINEAN SORINA
CRISTEA RPregatitoare A98MARGINEAN SORINA
GOSA ALEXANDRUPregatitoare A95MARGINEAN SORINA
STANCIU VPregatitoare A95MARGINEAN SORINA
ANDRONE ALEXANDRU Pregatitoare C100ANDRO DANA
BARLUT ANTONIAPregatitoare C100ANDRO DANA
BARLUT NATALIAPregatitoare C100ANDRO DANA
CADAN EDUARDPregatitoare C100ANDRO DANA
CHISELITE ILINCAPregatitoare C100ANDRO DANA
CIOBAN AYANAPregatitoare C100ANDRO DANA
CIOBANU RAZVANPregatitoare C100ANDRO DANA
MARIAN CARINAPregatitoare C100ANDRO DANA
MOLDOVAN DOROTHEAPregatitoare C100ANDRO DANA
PAUL ANDREIAPregatitoare C100ANDRO DANA
PETRENCIU ELIZAPregatitoare C100ANDRO DANA
POPESCU REMUSPregatitoare C100ANDRO DANA
RATIU BOGDANPregatitoare C100ANDRO DANA
RAU ANAPregatitoare C100ANDRO DANA
ROMCEA MARAPregatitoare C100ANDRO DANA
SCHIAU ANGHEL VLAD RADUPregatitoare C100POPESCU MARIA
VESA STEFANPregatitoare C100ANDRO DANA
RACHIERIU ANDREIPregatitoare C98ANDRO DANA
MIHNEA IANCUPregatitoare C96ANDRO DANA
PACURARIU IULIAPregatitoare C96ANDRO DANA
PANTEA ILINCAPregatitoare C96ANDRO DANA
CIOARA ANDREIPregatitoare C95ANDRO DANA
GROZA EDUARDPregatitoare C95ANDRO DANA
MUNTEAN NATALIAPregatitoare C95ANDRO DANA
MURESAN IUSTINPregatitoare C95ANDRO DANA
PATRASCANU MATEIPregatitoare C95ANDRO DANA
DUNA MAYAPregatitoare C91ANDRO DANA

Inapoi la centrele de concurs