Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaCadru didactic
Dragomir FilipI ABoit Daniela
Dragosin AndreeaI ABoit Daniela
Ianos ElisI ABoit Daniela
Morar MadalinaI BPop Felicia
Sibisean RaulI BPop Felicia
Cioruta DariusI CChira Carmen
Roman RaysaI CChira Carmen
Borza BogdanII CUtiu Ileana
Bratean RobertII CUtiu Ileana
Buzdugan DariaIII AMindroc Nicoleta
Oancea TheodoraIII AMindroc Nicoleta
Ursales LaviniaIII AMindroc Nicoleta
Dinet OliviaIV BRusu Viorica
Lazar HoratiuIV BRusu Viorica
Rusu DenisIV BRusu Viorica
Morar CodrutaIV CBorsan Florina
Paven EduardIV CBorsan Florina
Timbus TeodoraIV CBorsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Hulea TaniaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Jurca Tania ElenaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Paven TeodoraPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare BVoina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare BVoina Gabriela
Dreghiciu LauraPregatitoare BVoina Gabriela
Dusa AlexandraPregatitoare BVoina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare BVoina Gabriela
Muntean AuraPregatitoare BVoina Gabriela
Bota GabrielPregatitoare CTraxler Ionela
Bota IonelaPregatitoare CTraxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare CTraxler Ionela
Canija TudorPregatitoare CTraxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare CTraxler Ionela
Chis IoanaPregatitoare CTraxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare CTraxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare CTraxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare CTraxler Ionela
Helgiug DaliaPregatitoare CTraxler Ionela
Manta IoanPregatitoare CTraxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare CTraxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare CTraxler Ionela
Tarnovean DianaPregatitoare CTraxler Ionela

Inapoi la centrele de concurs