Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dragomir FilipI AEBoit Daniela
Dragosin AndreeaI AEBoit Daniela
Ianos ElisI AEBoit Daniela
Morar MadalinaI BEPop Felicia
Sibisean RaulI BEPop Felicia
Cioruta DariusI CEChira Carmen
Roman RaysaI CEChira Carmen
Borza BogdanII CEUtiu Ileana
Bratean RobertII CEUtiu Ileana
Buzdugan DariaIII AEMindroc Nicoleta
Oancea TheodoraIII AEMindroc Nicoleta
Ursales LaviniaIII AEMindroc Nicoleta
Dinet OliviaIV BERusu Viorica
Lazar HoratiuIV BERusu Viorica
Rusu DenisIV BERusu Viorica
Morar CodrutaIV CEBorsan Florina
Paven EduardIV CEBorsan Florina
Timbus TeodoraIV CEBorsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Hulea TaniaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Jurca Tania ElenaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Paven TeodoraPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare BEVoina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare BEVoina Gabriela
Dreghiciu LauraPregatitoare BEVoina Gabriela
Dusa AlexandraPregatitoare BEVoina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare BEVoina Gabriela
Muntean AuraPregatitoare BEVoina Gabriela
Bota GabrielPregatitoare CETraxler Ionela
Bota IonelaPregatitoare CETraxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare CETraxler Ionela
Canija TudorPregatitoare CETraxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare CETraxler Ionela
Chis IoanaPregatitoare CETraxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare CETraxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare CETraxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare CETraxler Ionela
Helgiug DaliaPregatitoare CETraxler Ionela
Manta IoanPregatitoare CETraxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare CETraxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare CETraxler Ionela
Tarnovean DianaPregatitoare CETraxler Ionela
Jurca AndreiIII AIMindroc Nicoleta
Vintan AndreeaIII AIMindroc Nicoleta
Chirila Luiza Georgiana Pregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Onita Sara-MariaPregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Oros AlexandruPregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Sava DavidPregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Stoia StefanaPregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Tanislav DianaPregatitoare AIMuresan Ioana-Maria
Chirila AlecsandruPregatitoare BIVoina Gabriela
Crisan CarmenPregatitoare BIVoina Gabriela
Demeny RalucaPregatitoare BIVoina Gabriela
Rad DariusI BIIPop Felicia
Pasca AndreeaPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Buzduganaru LorenaPregatitoare CIITraxler Ionela
Bodea AlexiaI AIIBoit Daniela
Borza MaraI BIIPop Felicia
Botoiu MihaiII AIIDraghici Maria
Man TudorII CIIUtiu Ileana
Bordea HarisIII AIIMindroc Nicoleta
Popa AlexiaIII AIIMindroc Nicoleta
Cornea CarlaPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Bortes IosifPregatitoare CIITraxler Ionela
Ispas LarisaIII AIIIMindroc Nicoleta
Bistrae BogdanII AIIIDraghici Maria
Costea OanaIII AIIIMindroc Nicoleta
Stanciu DenisaIII AIIIMindroc Nicoleta
Roman MayaIII CIIINoja Mihaela
Mora AlexandraIII CIIINoja Mihaela
Burja ElenaIV CIIIBorsan Florina
Ciora Razvan AdrianPregatitoare AIIIMuresan Ioana-Maria
Gomgross AlexandruPregatitoare CIIITraxler Ionela
Falamas AlvaroIII AIIIMindroc Nicoleta
Savu Ana MariaIII AIIIMindroc Nicoleta
Nicola IoanaI CMChira Carmen
Deaconu SabinaII AMDraghici Maria
Proca CristinaII AMDraghici Maria
Daramus MiriamII BMNica Iulia-Liana
Cornea CatalinIII AMMindroc Nicoleta
Maxim IlincaIII AMMindroc Nicoleta
Sicoie TeodoraIII AMMindroc Nicoleta
Felea GeorgeIII CMNoja Mihaela
Banoi DavidIV BMRusu Viorica
Corlea RaduIV BMRusu Viorica
Giurca ElizaPregatitoare AMMuresan Ioana-Maria
Opincariu George TudorPregatitoare AMMuresan Ioana-Maria
Tripsa AlexiaPregatitoare AMMuresan Ioana-Maria
Cucereanu RobertoPregatitoare BMVoina Gabriela
Savu DianaPregatitoare BMVoina Gabriela

Inapoi la centrele de concurs