Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala nr 4 Mircea cel Batran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Alexandru IuliaI A100Hernest Filica
Baltag Diaconu Ana MariaI A100Hernest Filica
Cantemir MihaiI A100Hernest Filica
Ciobanu YanisI A100Hernest Filica
Savu IoanaI A100Hernest Filica
Stoica CatalinI A100Hernest Filica
Mantu VladI A95Hernest Filica
Pruteanu AdelinaI A95Hernest Filica
Dina AndreeaI A90Hernest Filica
Batariga AlexandraI A90Hernest Filica
Duca SebastianI A90Hernest Filica
Dumitru AndraI A90Hernest Filica
Manea DavidI A90Hernest Filica
Radu IoanaI A90Hernest Filica
Mecu AndreiI A80Hernest Filica
Costache IoanaI A80Hernest Filica
Vacaru DariusI A80Hernest Filica
Zdreala AndreeaI A80Hernest Filica
Patroi DanielI A70Hernest Filica
Dobre BiancaI A70Hernest Filica
Ioneanu RazvanI A70Hernest Filica
Ninu DariaI A70Hernest Filica
Rosca DanutI AParticipantHernest Filica
Turea StefanI AParticipantHernest Filica
Tudose Ioana GabrielaI B100Rotaru Despina
Acatrinei Teodora AlexiaI B98Rotaru Despina
Popescu Karina AndreeaI B98Rotaru Despina
Voicila Elisa MariaI B98Rotaru Despina
Bufnei Teodora CristianaI B94Rotaru Despina
Gacea StefanI B94Rotaru Despina
Simion Eduard AndreiI B92Rotaru Despina
Dacalu Eduard Mihai IonutI B91Rotaru Despina
Floroiu Natalia ElenaI B90Rotaru Despina
Mitrea Elena RuxandraI B90Rotaru Despina
Vlasceanu David MarianI B89Rotaru Despina
Voicu David AndreiI B86Rotaru Despina
Gherghinescu Alexandra StefaniaI B79Rotaru Despina
Savulescu Aida MariaI B78Rotaru Despina
Topor Narcis AlexandruI B72Rotaru Despina
Bican MateiI C100Spiridon Anicuta
Budan Rares AlexandruI C100Spiridon Anicuta
Costache Delia AndreeaI C100Spiridon Anicuta
Dervis Irina MariaI C100Spiridon Anicuta
Ilie Rares ConstantinI C100Spiridon Anicuta
Mantu RaduI C100Spiridon Anicuta
Moisescu Ioan TeodorI C100Spiridon Anicuta
Nitescu Robert GabrielI C100Spiridon Anicuta
Panturu IuliaI C100Spiridon Anicuta
Parfene AlexandraI C100Spiridon Anicuta
Raducu Raluca Elena ElizaI C100Spiridon Anicuta
Radulescu Vlad AndreiI C100Spiridon Anicuta
Stanca Elena TeodoraI C100Spiridon Anicuta
Vulparu Tudor StefanI C100Spiridon Anicuta
Costinescu Ana-Maria I C97Spiridon Anicuta
Iacobescu IoanI C97Spiridon Anicuta
Parcalabescu Daria Andreea I C97Spiridon Anicuta
Picu DanielI C97Spiridon Anicuta
Zafiu Patrick SebastianI C97Spiridon Anicuta
Gheorghe Sofia I C94Spiridon Anicuta
Chita Aris GabrielI C92Spiridon Anicuta
Dinescu Irina MariaI C90Spiridon Anicuta
Stef David Vasile DumitruI C90Spiridon Anicuta
Popa AndreiI C89Spiridon Anicuta
Zamfira AlexandruI C89Spiridon Anicuta
Paduraru Ionut ValentinI C74Spiridon Anicuta
Ivascu AlexandruII A100Cirstea Aurelia
Spiridon BogdanII A97Cirstea Aurelia
Dinica AlexandruII A96Cirstea Aurelia
Maro MirunaII A96Cirstea Aurelia
Roman AdrianII A96Cirstea Aurelia
Iorga IoanaII A95Cirstea Aurelia
Tanase RalucaII A95Cirstea Aurelia
Sora IngridII A94Cirstea Aurelia
Neacsa MedeeaII A93Cirstea Aurelia
Petre AndreiII A93Cirstea Aurelia
Ionescu Anne MarieII A91Cirstea Aurelia
Cucu EmilianII A90Cirstea Aurelia
Dinu AndreiII A90Cirstea Aurelia
Mirea SebastianII A90Cirstea Aurelia
Tuiu BiancaII A90Cirstea Aurelia
Istrate AndreeaII A82Cirstea Aurelia
Petricu SofiaII A82Cirstea Aurelia
Stefanoiu LucaII A70Cirstea Aurelia
Andrei Ioana OdetteII B100Ungureanu Corina Mihaela
Grigorescu IngridII B93Ungureanu Corina Mihaela
MAZILESCU TEODORAIII A95GOLE CRISTINA
HOLDIS ELENA DIANAIII A85GOLE CRISTINA
BEDIDIC STEFANIII A80GOLE CRISTINA
PRUTEANU ANA MARIAIII A80GOLE CRISTINA
ZAMFIRA ALEXIAIII A80GOLE CRISTINA
PIOARU TEODORAIII A75GOLE CRISTINA
GLIGORE GABRIELAIII A66GOLE CRISTINA
BOBOC DAVID ANDREIIII C100BADEA SILVIA
DARIE RADUIII C95BADEA SILVIA
JIANU ALEXIAIII C93BADEA SILVIA
MURARU STEFANIII C90BADEA SILVIA
ZARZARA ANISIAIII C85BADEA SILVIA
CIUREA ANDREEAIII C83BADEA SILVIA
CIUCA MARIA ALEXIAIII C78BADEA SILVIA
GAGIU MARIAIII C78BADEA SILVIA
PREDA DAVIDIII C78BADEA SILVIA
RADUCANU RADUIII C78BADEA SILVIA
Bratu GeorgeIV A100Martoiu Mihaela
Ciltosu RobertIV A100Martoiu Mihaela
Ionescu DorianIV A100Martoiu Mihaela
Nistor AndreiaIV A100Martoiu Mihaela
Serbanoiu AndreiIV A100Martoiu Mihaela
Socaciu StefanIV A100Martoiu Mihaela
Tiroiu AlexiaIV A100Martoiu Mihaela
Gherman DariaIV A93Martoiu Mihaela
Scarlat StefanIV A93Martoiu Mihaela
Dragusin DaryusIV A85Martoiu Mihaela
Binga DariaIV A75Martoiu Mihaela
Din RobertIV A71Martoiu Mihaela
Jidovu MihaitaIV A71Martoiu Mihaela
Albu MihaiIV A66Martoiu Mihaela
Balotescu DoruIV C95Ionescu Otilia
Stoicescu StefanIV C95Ionescu Otilia
DINA NICOLPregatitoare B100PESCARU GABRIELA
GOLEA MIHNEAPregatitoare B100PESCARU GABRIELA
POPESCU LUCAPregatitoare B100PESCARU GABRIELA
SERBANOIU ANTONIAPregatitoare B100PESCARU GABRIELA
SIMA BIANCAPregatitoare B92PESCARU GABRIELA
DIACONU ALEXANDRUPregatitoare B90PESCARU GABRIELA
CRETU MIRUNAPregatitoare B87PESCARU GABRIELA
DIACONU DAVIDPregatitoare B83PESCARU GABRIELA
SORESCU DARIAPregatitoare B82PESCARU GABRIELA
PLESITA DARIUSPregatitoare B75PESCARU GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs