Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
HERISANU GEORGEI AEILIUTA CECILIA
ONU GEORGE ALEXI AEILIUTA CECILIA
PIRVU DAVIDI AEILIUTA CECILIA
Dina NicolI BEPescaru Georgeta Gabriela
Golea MihneaI BEPescaru Georgeta Gabriela
Serbanoiu AntoniaI BEPescaru Georgeta Gabriela
Batariga AlexandraII AEHarnest Filica
Ciobanu YanisII AEHarnest Filica
Simion AndreiII BERotaru Claudia Despina
Stanca Elena TeodoraII CESpiridon Anicuta
Mitrea David RazvanIII AECirstea Aurelia
Bedidic StefanIV AEGole Cristina
CUCEANU PATRIKPregatitoare AEMartoiu Mihaela
GURLUI DELIA ELENAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
PATRU IOANAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
RADU EDUARDPregatitoare AEMartoiu Mihaela
RADULESCU ARIANAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
SAVULESCU EMAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
STATE TEODORAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
STOICA CATALINAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
VLASCEANU ANTONIAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
BOBOC CEZAR STEFANPregatitoare BEIonescu Otilia
BONCEA GEORGEPregatitoare BEIonescu Otilia
DERVIS MIRUNA MARIAPregatitoare BEIonescu Otilia
PICU STEFANPregatitoare BEIonescu Otilia
PREDA IOANAPregatitoare BEIonescu Otilia
STANCU TUDORPregatitoare BEIonescu Otilia
STOICESCU VLAD ANDREIPregatitoare BEIonescu Otilia
Baltag Diaconu Ana MariaII AIHarnest Filica
Tiroiu TheodorII AIHarnest Filica
Gherghinescu AlexandraII BIRotaru Claudia Despina
Mazilescu TeodoraIV AIGole Cristina
OLTEAN ANIA IOANAPregatitoare BIIonescu Otilia
Popescu KarinaII BIIRotaru Claudia Despina
Topor NarcisII BIIRotaru Claudia Despina
Uta Darius AlexandruIII AIICirstea Aurelia
Cantemir Tudor MihaiII AIIHarnest Filica
Dumitru AndraII AIIHarnest Filica
Manea DavidII AIIHarnest Filica
Mantu VladII AIIHarnest Filica
Radu IoanaII AIIHarnest Filica
Savu IoanaII AIIHarnest Filica
Vacaru DariusII AIIHarnest Filica
Sandu KarinaII BIIRotaru Claudia Despina
Mantu Radu GeorgeII CIISpiridon Anicuta
Radulescu Vlad AndreiII CIISpiridon Anicuta
Andrei Ioana OdetteIII BIIUngureanu Mihaela Corina
Mitu Ianis FlorianIII BIIUngureanu Mihaela Corina
Serban Bianca StefaniaIII BIIUngureanu Mihaela Corina
Vilcescu KarinaIII CIIPanturoiu Gheorghe
Pruteanu Ana MariaIV AIIGole Cristina
MITREA BIANCAPregatitoare AIIMartoiu Mihaela
TINTISAN MARTONPregatitoare AIIMartoiu Mihaela
Serban RalucaI BIIIPescaru Georgeta Gabriela
Floroiu NataliaII BIIIRotaru Claudia Despina
Tanase Raluca IoanaIII AIIICirstea Aurelia
Ivascu AlexandruIII AIIICirstea Aurelia
Jianu Alexia IoanaIV CIIIBadea Silvia
Raducanu Radu NicolaeIV CIIIBadea Silvia
ANA ELENA ROXANAI AMILIUTA CECILIA
BALALAU DAVIDI AMILIUTA CECILIA
CIRJE VLAD MIHAII AMILIUTA CECILIA
GIUCLEA BIANCAI AMILIUTA CECILIA
Popescu LucaI BMPescaru Georgeta Gabriela
Dascalu Eduard MihaiII BMRotaru Claudia Despina
Ilie Rares ConstantinII CMSpiridon Anicuta
Nitescu Robert II CMSpiridon Anicuta
Banuta Teodor StefanIII BMUngureanu Mihaela Corina
Butac DariaIII CMPanturoiu Gheorghe
Gutu Denis AndreiIII CMPanturoiu Gheorghe
Spinu LucaIII CMPanturoiu Gheorghe
Zarioiu BiancaIII CMPanturoiu Gheorghe
Holdis DianaIV AMGole Cristina
BINGA MARIAPregatitoare AMMartoiu Mihaela
BOSCA ROSU ROBERTAPregatitoare AMMartoiu Mihaela
DIACONEASA GABRIELPregatitoare AMMartoiu Mihaela
IONESCU ANDREI SEBASTIANPregatitoare AMMartoiu Mihaela
PATRUNCA MIHAIPregatitoare AMMartoiu Mihaela
IACOBESCU STEFANPregatitoare BMIonescu Otilia

Inapoi la centrele de concurs