Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Matei Basarab
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Lazar AlessiaI A94Logel Elena
Florea FadiaI B100Mitrache Florina
Mutafa IoanaI B100Mitrache Florina
Toader RaresI B100Mitrache Florina
Iacobescu StefaniaI B95Mitrache Florina
Luca AlexandraI B95Mitrache Florina
Cirlanaru DanielI B90Mitrache Florina
Cirstea Ana MariaI B90Mitrache Florina
Mircea ArianaI B87Mitrache Florina
Badescu TeodoraI B85Mitrache Florina
Barbu MaiaI C100Ivascu Adriana
Panescu VladI C90Ivascu Adriana
Ivan OctavianI C86Ivascu Adriana
Paturca DavidI C85Ivascu Adriana
Grigore DavidI C84Ivascu Adriana
Bododea IoanaI C80Ivascu Adriana
Tudor AnastasiaI C71Ivascu Adriana
Costea CeliaII A100Chiriac Marinela
Preoteasa StefanII A100Chiriac Marinela
Agapie DavidII B100Teaca Mihaela
Andrei TeodoraII B100Teaca Mihaela
Chereji VictoriaII B100Teaca Mihaela
Garjavu DariaII B100Teaca Mihaela
Gherghina AlexandruII B100Teaca Mihaela
Ghita StefanII B100Teaca Mihaela
Ionescu RaulII B100Teaca Mihaela
Marghidan DavidII B100Teaca Mihaela
Raceanu SiminaII B100Teaca Mihaela
Radu AlexiaII B100Teaca Mihaela
Radu RianaII B100Teaca Mihaela
Radulescu AnamariaII B100Teaca Mihaela
Serban DariaII B100Teaca Mihaela
Serban LucaII B100Teaca Mihaela
Simonescu RuxandraII B100Teaca Mihaela
Stroie CristianII B100Teaca Mihaela
Telinoiu NicolleII B100Teaca Mihaela
Turcu AndreiII B100Teaca Mihaela
Badea MelaniaII B95Teaca Mihaela
Goga SofiaII B95Teaca Mihaela
Solomon AdelinII B95Teaca Mihaela
Suseanu MelissaII B95Teaca Mihaela
Beu LuanaII B90Teaca Mihaela
Dumitru EricaII B90Teaca Mihaela
Lucan AnamariaII B90Teaca Mihaela
Naparca ana mariaII B90Teaca Mihaela
Pana MayaII B90Teaca Mihaela
Toi DenisaII B90Teaca Mihaela
Toma FlorinII B90Teaca Mihaela
Nica CristianII B85Teaca Mihaela
Rosca MihaiII B85Teaca Mihaela
sorescu AlinII B85Teaca Mihaela
Diaconescu GeorgeII B80Teaca Mihaela
Mustata DariusII B80Teaca Mihaela
Popescu AnaII B80Teaca Mihaela
Rizea CristianII B80Teaca Mihaela
Bobe AndiII D100Raducanu Laura
Voicu SebastianII D100Raducanu Laura
Raduta MihaiII D98Raducanu Laura
Sirbu AdelinaII D96Raducanu Laura
Bidian MaraII D95Raducanu Laura
Diaconu TeodoraII D95Raducanu Laura
Ivanescu FabianII D95Raducanu Laura
Dumitrache TeodoraII D90Raducanu Laura
Popa GratielaII D90Raducanu Laura
Smarandache DanII D90Raducanu Laura
Iordache AntoniaII D87Raducanu Laura
Cocoroada MarioII D85Raducanu Laura
Stroe LianaII D85Raducanu Laura
Iordache IoanaII D81Raducanu Laura
Iordache AlexiaII D80Raducanu Laura
Jianu StefaniaII D80Raducanu Laura
Podea ElidaII D80Raducanu Laura
Tanasescu MihaelaII D80Raducanu Laura
Vladu PaulII D80Raducanu Laura
Langa IzabelaII D75Raducanu Laura
Tomescu AlessiaII D75Raducanu Laura
Albu LucianII D73Raducanu Laura
Duminica RoxanaII D72Raducanu Laura
Deneanu AdrianII E100Comanescu Diana
Din AlexandraII E100Comanescu Diana
Iacob AlexiaII E100Comanescu Diana
Vasanc SebastianII E100Comanescu Diana
Gogiu IoanaII E95Comanescu Diana
Herisanu SoniaII E95Comanescu Diana
Stefan EricII E95Comanescu Diana
Stoenescu IoanaII E95Comanescu Diana
Toma DariaII E95Comanescu Diana
Dinca MariaII E94Comanescu Diana
Patrascu AlexandruII E93Comanescu Diana
Ilie RaisaII E90Comanescu Diana
Nitescu StefanII E90Comanescu Diana
Caraveteanu DenisaII E87Comanescu Diana
Mircescu RaresII E81Comanescu Diana
Negru LeonardII E80Comanescu Diana
Costea RalucaIII B100Dumitru Sonica
Matei AndreiIII B100Dumitru Sonica
Dragnea AndreiIII B95Dumitru Sonica
Vutan TeodorIII B95Dumitru Sonica
Enache DaniaIII B85Dumitru Sonica
Mustata GabrielaIII B74Dumitru Sonica
Pascu AndreiIII B70Dumitru Sonica
Dumitrescu LuisaIII C85Bosoaga Ana
Popa - Olaru RaresIII C82Bosoaga Ana
Proca TheodorIII C80Bosoaga Ana
Iordache AlexiaIII D100Oprea Daniela
Giurea Ana MariaIII D95Oprea Daniela
Neacsu MariaIII D95Oprea Daniela
Patru DariaIII D95Oprea Daniela
Marinescu RalucaIII D90Oprea Daniela
Fetrat FatemaIII D75Oprea Daniela
Tanasescu DenisaIII D75Oprea Daniela
Titiriga MariaIII D75Oprea Daniela
Fudulu IsabelaIII D73Oprea Daniela
Nedelcu SebastianIII D73Oprea Daniela
Banica EvelynIII D71Oprea Daniela
Luta NaianaIII D71Oprea Daniela
Gardin IannisIII D70Oprea Daniela
Teodose CristinaIII D70Oprea Daniela
Bibireata Alexia MariaPregatitoare F100Scopos Oana
David Mario AndreiPregatitoare F100Scopos Oana
Dumitru Daria AndreeaPregatitoare F100Scopos Oana
Ghita Denis StefanPregatitoare F100Scopos Oana
Grecu Maria NataliaPregatitoare F100Scopos Oana
Ionita Giulia StefaniaPregatitoare F100Scopos Oana
Lupu Edwin AndreiPregatitoare F100Scopos Oana
Stoica Maria AlexiaPregatitoare F100Scopos Oana
Stroia Patricia GabrielaPregatitoare F100Scopos Oana
Bunoiu Razvan StefanPregatitoare F93Scopos Oana
Osain Iustin ConstantinPregatitoare F92Scopos Oana
Constantin Gratiela ElenaPregatitoare F90Scopos Oana
Dudau Alexia MariaPregatitoare F90Scopos Oana
Ilie Maria AlexandraPregatitoare F90Scopos Oana
Lazar David GabrielPregatitoare F90Scopos Oana
Gainusa DariaPregatitoare F89Scopos Oana
Stoicescu ElenaPregatitoare F88Scopos Oana
Ion Tudor StefanPregatitoare F85Scopos Oana
Ivanescu Raisa MariaPregatitoare F82Scopos Oana
Vilcu Aida OanaPregatitoare F80Scopos Oana
Ion Elena AndraPregatitoare F78Scopos Oana
Raducanu Daniel StefanPregatitoare F78Scopos Oana
Badita Eduard StefanPregatitoare F74Scopos Oana
Oprian Maria EmiliaPregatitoare F73Scopos Oana
Calciu Erica MariaPregatitoare F65Scopos Oana
Marin Erica MihaelaPregatitoare F65Scopos Oana

Inapoi la centrele de concurs