Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anghelina NataliaI BEStoica Florica
Butoi DavidI BEStoica Florica
Corneci GabrielaI BEStoica Florica
Duchin SamiraI BEStoica Florica
Ene AlexandraI BEStoica Florica
Gorgoi IoanaI BEStoica Florica
Matei AlexiaI BEStoica Florica
Rizea CristianI BEStoica Florica
Tudor AndreeaI BEStoica Florica
Costea CristinaI DEDana Tufeanu
Florea SebastianI DEDana Tufeanu
Gaman StefanI DEDana Tufeanu
Neacsu AlexandruI DEDana Tufeanu
Nicola AntoniaI DEDana Tufeanu
Popescu StefanI DEDana Tufeanu
Prodan DariaI DEDana Tufeanu
Gherman Bianca MariaI EEStanciucu Tudorita
Lazarescu EricI EEStanciucu Tudorita
Mindalac NataliaI EEStanciucu Tudorita
Popescu Radu AndradaI EEStanciucu Tudorita
Stanescu Rares GabrielI EEStanciucu Tudorita
Tudor CristianI EEStanciucu Tudorita
Arapu AlexandruI FEIlie Liliana Luminita
Georgescu SamiraI FEIlie Liliana Luminita
Preoteasa StefanIII AEChiriac Marinela
Chereji VictoriaIII BETeaca Mihaela
Marghidan DavidIII BETeaca Mihaela
Raceanu SiminaIII BETeaca Mihaela
Radu AlexiaIII BETeaca Mihaela
Bentia DavidIII EEComanescu Diana
Din AlexandraIII EEComanescu Diana
Herisanu SoniaIII EEComanescu Diana
Iacob AlexiaIII EEComanescu Diana
Ilie RaisaIII EEComanescu Diana
Mircescu RaresIII EEComanescu Diana
Stefan EricIII EEComanescu Diana
Stoenescu IoanaIII EEComanescu Diana
Vasanc SebastianIII EEComanescu Diana
Matei AndreiIV BEDumitru Sonica
Pascu CristianIV BEDumitru Sonica
Dumitrescu LuisaIV CEBosoaga Ana
Gardin IannisIV DEOprea Daniela
Iordache AlexiaIV DEOprea Daniela
Neacsu MariaIV DEOprea Daniela
Teodose CristinaIV DEOprea Daniela
Gherghina Alexandru III BITeaca Mihaela
Lucan AnamariaIII BITeaca Mihaela
Suseanu MelisaIII BITeaca Mihaela
Telinoiu NicolleIII BITeaca Mihaela
Turcu AndreiIII BITeaca Mihaela
Deaconescu CorinaIV CIBosoaga Ana
Banica EvelynIV DIOprea Daniela
Gheboiu Maya AndreeaI EIIStanciucu Tudorita
onstantin AntonioI BIIStoica Florica
Sandu MihaiIII AIIChiriac Marinela
Andrei TeodoraIII BIITeaca Mihaela
Rujan OtiliaIV AIISilveanu Ileana
Constantinescu GabrielI BIIStoica Florica
Dragomir RazvanI BIIStoica Florica
Ionescu DariaI EIIStanciucu Tudorita
Mihai ana MariaI EIIStanciucu Tudorita
Badea MelaniaIII BIITeaca Mihaela
Dadu RianaIII BIITeaca Mihaela
Girjavu DariaIII BIITeaca Mihaela
Goga SophiaIII BIITeaca Mihaela
Ionescu RaulIII BIITeaca Mihaela
Pana MaiaIII BIITeaca Mihaela
Paraschivescu VladIII BIITeaca Mihaela
Radulescu Ana - MariaIII BIITeaca Mihaela
Serban DaliaIII BIITeaca Mihaela
Simonescu Diaconu RuxandraIII BIITeaca Mihaela
Toi DenisaIII BIITeaca Mihaela
Gogiu IoanaIII EIIComanescu Diana
Isac AntoniaIII EIIComanescu Diana
Toma DariaIII EIIComanescu Diana
Caldararu DenisI BIIIStoica Florica
Fratica AlexiaI BIIIStoica Florica
Cucianu DavidIII AIIIChiriac Marinela
Alecsandru AnaIV CIIIBosoaga Ana
Popa Olaru RaresIV CIIIBosoaga Ana
Brinzan MariaI BIIIStoica Florica
Cirstea AndreiIII AIIIChiriac Marinela
Dumitrache NectariaI BMStoica Florica
Andrei TheeaI EMStanciucu Tudorita
Bucoveanu MaiaI EMStanciucu Tudorita
Cernatescu Andrei LeonardI EMStanciucu Tudorita
Dobre Eva IoanaI EMStanciucu Tudorita
Molea DianaI EMStanciucu Tudorita
Bododea IoanaII CMIvascu Adriana
Agapie DavidIII BMTeaca Mihaela
Ghita StefanIII BMTeaca Mihaela
Mustata DariusIII BMTeaca Mihaela
Serban LucaIII BMTeaca Mihaela
Sorescu StefanIII BMTeaca Mihaela
Nitescu StefanIII EMComanescu Diana
Giurea Ana MariaIV DMOprea Daniela
Marinescu RalucaIV DMOprea Daniela

Inapoi la centrele de concurs