Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Florea FadiaI BEMitrache Florina
Mutafa IoanaI BEMitrache Florina
Toader RaresI BEMitrache Florina
Barbu MaiaI CEIvascu Adriana
Costea CeliaII AEChiriac Marinela
Preoteasa StefanII AEChiriac Marinela
Agapie DavidII BETeaca Mihaela
Andrei TeodoraII BETeaca Mihaela
Chereji VictoriaII BETeaca Mihaela
Garjavu DariaII BETeaca Mihaela
Gherghina AlexandruII BETeaca Mihaela
Ghita StefanII BETeaca Mihaela
Ionescu RaulII BETeaca Mihaela
Marghidan DavidII BETeaca Mihaela
Raceanu SiminaII BETeaca Mihaela
Radu AlexiaII BETeaca Mihaela
Radu RianaII BETeaca Mihaela
Radulescu AnamariaII BETeaca Mihaela
Serban DariaII BETeaca Mihaela
Serban LucaII BETeaca Mihaela
Simonescu RuxandraII BETeaca Mihaela
Stroie CristianII BETeaca Mihaela
Telinoiu NicolleII BETeaca Mihaela
Turcu AndreiII BETeaca Mihaela
Bobe AndiII DERaducanu Laura
Voicu SebastianII DERaducanu Laura
Deneanu AdrianII EEComanescu Diana
Din AlexandraII EEComanescu Diana
Iacob AlexiaII EEComanescu Diana
Vasanc SebastianII EEComanescu Diana
Costea RalucaIII BEDumitru Sonica
Matei AndreiIII BEDumitru Sonica
Iordache AlexiaIII DEOprea Daniela
Bibireata Alexia MariaPregatitoare FEScopos Oana
David Mario AndreiPregatitoare FEScopos Oana
Dumitru Daria AndreeaPregatitoare FEScopos Oana
Ghita Denis StefanPregatitoare FEScopos Oana
Grecu Maria NataliaPregatitoare FEScopos Oana
Ionita Giulia StefaniaPregatitoare FEScopos Oana
Lupu Edwin AndreiPregatitoare FEScopos Oana
Stoica Maria AlexiaPregatitoare FEScopos Oana
Stroia Patricia GabrielaPregatitoare FEScopos Oana
Raduta MihaiII DIRaducanu Laura
Sirbu AdelinaII DIIRaducanu Laura
Iacobescu StefaniaI BIIMitrache Florina
Luca AlexandraI BIIMitrache Florina
Badea MelaniaII BIITeaca Mihaela
Goga SofiaII BIITeaca Mihaela
Solomon AdelinII BIITeaca Mihaela
Suseanu MelissaII BIITeaca Mihaela
Bidian MaraII DIIRaducanu Laura
Diaconu TeodoraII DIIRaducanu Laura
Ivanescu FabianII DIIRaducanu Laura
Gogiu IoanaII EIIComanescu Diana
Herisanu SoniaII EIIComanescu Diana
Stefan EricII EIIComanescu Diana
Stoenescu IoanaII EIIComanescu Diana
Toma DariaII EIIComanescu Diana
Dragnea AndreiIII BIIDumitru Sonica
Vutan TeodorIII BIIDumitru Sonica
Giurea Ana MariaIII DIIOprea Daniela
Neacsu MariaIII DIIOprea Daniela
Patru DariaIII DIIOprea Daniela
Lazar AlessiaI AIIILogel Elena
Dinca MariaII EIIIComanescu Diana
Patrascu AlexandruII EIIIComanescu Diana
Bunoiu Razvan StefanPregatitoare FIIIScopos Oana
Osain Iustin ConstantinPregatitoare FIIIScopos Oana
Cirlanaru DanielI BMMitrache Florina
Cirstea Ana MariaI BMMitrache Florina
Panescu VladI CMIvascu Adriana
Beu LuanaII BMTeaca Mihaela
Dumitru EricaII BMTeaca Mihaela
Lucan AnamariaII BMTeaca Mihaela
Naparca ana mariaII BMTeaca Mihaela
Pana MayaII BMTeaca Mihaela
Toi DenisaII BMTeaca Mihaela
Toma FlorinII BMTeaca Mihaela
Dumitrache TeodoraII DMRaducanu Laura
Popa GratielaII DMRaducanu Laura
Smarandache DanII DMRaducanu Laura
Ilie RaisaII EMComanescu Diana
Nitescu StefanII EMComanescu Diana
Marinescu RalucaIII DMOprea Daniela
Constantin Gratiela ElenaPregatitoare FMScopos Oana
Dudau Alexia MariaPregatitoare FMScopos Oana
Ilie Maria AlexandraPregatitoare FMScopos Oana
Lazar David GabrielPregatitoare FMScopos Oana

Inapoi la centrele de concurs