Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Traian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
IANCU ADELINAII BEILIESCU CECILIA
PAUN LUCAII BEILIESCU CECILIA
SERBAN SOPHIA II BEILIESCU CECILIA
SIMA DIANAII BEILIESCU CECILIA
TUI ROBERTII BEILIESCU CECILIA
Danescu Maria NicoletaIII AERacovita Adriana Violeta
Grigore Darius AlexandruIII AERacovita Adriana Violeta
Ionica Mihnea OctavianIII AERacovita Adriana Violeta
Mihalcea Andrada MariaIII AERacovita Adriana Violeta
Solomon David AlexandruIII AERacovita Adriana Violeta
Ticu MariaIII AERacovita Adriana Violeta
Tudor Andrei IoanIII AERacovita Adriana Violeta
Visan Rares CristianIII AERacovita Adriana Violeta
DOBRE ANDREIIII BENEGRU MARIA ELISABETA
DRAGOMIR IANISIII BENEGRU MARIA ELISABETA
IONESCU DAVIDIII BENEGRU MARIA ELISABETA
Alecsandru AndreiIV AESerbanescu Mihaela
Avram AnaIV AESerbanescu Mihaela
Buru TheodorIV AESerbanescu Mihaela
Chivu IrinaIV AESerbanescu Mihaela
Ciuca AndreiIV AESerbanescu Mihaela
Gae AndreiIV AESerbanescu Mihaela
Ilie Daria ElizaIV AESerbanescu Mihaela
Ion Ionescu AlexandruIV AESerbanescu Mihaela
Ivan bogdanIV AESerbanescu Mihaela
Neacsu EduardIV AESerbanescu Mihaela
Nedelcu BiancaIV AESerbanescu Mihaela
Negru RazvanIV AESerbanescu Mihaela
ALHISI ASIAPregatitoare DENITA NICOLETA
BARBU OVIDIUPregatitoare DENITA NICOLETA
CIUREA REBECCAPregatitoare DENITA NICOLETA
DRUTA RIANAPregatitoare DENITA NICOLETA
JIANU DARIUSPregatitoare DENITA NICOLETA
MIHAESCU PATRICKII BIILIESCU CECILIA
PIRVU ALEXIAII BIILIESCU CECILIA
PISAU RAISAII BIILIESCU CECILIA
FLOREA JULIAII BIIILIESCU CECILIA
SANDU DARIAPregatitoare DIINITA NICOLETA
TATARU ANA MARIAPregatitoare DIINITA NICOLETA
BOBOC THIMEEA II BIIILIESCU CECILIA
MIHAESCU REBECCAII BIIILIESCU CECILIA
VOICU MARINAII BIIILIESCU CECILIA
Enache David NicolaeIII AIIRacovita Adriana Violeta
Hubert Alexia NicoleIII AIIRacovita Adriana Violeta
Leahu Sara MariaIII AIIRacovita Adriana Violeta
Tudor Jasmine AndreeaIII AIIRacovita Adriana Violeta
BETTINI FABIANOIII BIINEGRU MARIA ELISABETA
BULIGA ANDREEA CATALINAIII BIINEGRU MARIA ELISABETA
DIN BIANCA III BIINEGRU MARIA ELISABETA
PATRU ALESSIAIII BIINEGRU MARIA ELISABETA
POPESCU RADUIII BIINEGRU MARIA ELISABETA
Patru Untaru AndreasIII AIIIRacovita Adriana Violeta
Ciortan DariaIV AIIISerbanescu Mihaela
Radu TimeeaIV AIIISerbanescu Mihaela
TANASE SARAPregatitoare DIIINITA NICOLETA
IONESCU DENYSII BIIIILIESCU CECILIA
IVAN ALEXIAII BIIIILIESCU CECILIA
RADULESCU VANESSAII BIIIILIESCU CECILIA
STERIE ERIKAII BIIIILIESCU CECILIA
Lupu Daria MihaelaIII AIIIRacovita Adriana Violeta
Ciocnitu Alexandru StefanIII AMRacovita Adriana Violeta
Picu David MihaiIII AMRacovita Adriana Violeta
CITULETE ANDREIIII BMNEGRU MARIA ELISABETA
RARINCA MARAIII BMNEGRU MARIA ELISABETA
Burcea MariaIV AMSerbanescu Mihaela
BURU DAVIDPregatitoare DMNITA NICOLETA
IRIMIA VLADPregatitoare DMNITA NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs