Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balasescu Petrisor DariusI A100Stoica Maria
Catulescu EricI A100Stoica Maria
Popescu Ania VioletaI A100Stoica Maria
Radulescu IrenaI A100Stoica Maria
Stan Otilia AnaI A100Stoica Maria
Sucata DavidI A100Stoica Maria
Tita DavidI A100Stoica Maria
Vasilescu StefaniaI A100Stoica Maria
Carapostol NatashaI A95Stoica Maria
Barbu NicoleI A90Stoica Maria
Enache AndreiI A90Stoica Maria
Mandu MariaI A90Stoica Maria
Vutan DariusI A90Stoica Maria
Barbut DianaI A85Stoica Maria
Neaga MaryoI A85Stoica Maria
Oancea TudorI A85Stoica Maria
Podea AndreiI A80Stoica Maria
Berja MateeaI A70Stoica Maria
Glont EliseI A70Stoica Maria
Mocanu IanisI A70Stoica Maria
Apostol MaraI C100Craciun Lavinia
Barbulescu Vlad I C100Craciun Lavinia
Berevoianu Rebeca I C100Craciun Lavinia
Dragomir HoriaI C100Craciun Lavinia
Gealap LucaI C100Craciun Lavinia
Lungu Cezar I C100Craciun Lavinia
Patru Raisa I C100Craciun Lavinia
Stan Ecaterina I C100Craciun Lavinia
Toader Sara MariaI C100Craciun Lavinia
Arseniu Darius I C97Craciun Lavinia
Bostina Albert I C97Craciun Lavinia
Ion Vlad Alexandru I C97Craciun Lavinia
Nedelcu Alice I C97Craciun Lavinia
Olteanu Maria I C97Craciun Lavinia
Istrate Antonia I C95Craciun Lavinia
Negrei Andrei I C95Craciun Lavinia
Serbanica Sabina I C95Craciun Lavinia
Marin Ioana Teodora I C94Craciun Lavinia
Nicolae Aida I C92Craciun Lavinia
Vuta Andreea I C92Craciun Lavinia
Stamoiu MarcusI C90Craciun Lavinia
Lixandru Zarnescu Sophia I C89Craciun Lavinia
Serban AndradaI C87Craciun Lavinia
Tuca Violeta I C87Craciun Lavinia
Stancu OanaI C86Craciun Lavinia
Olteanu Ioana I C85Craciun Lavinia
Pana DragosI C79Craciun Lavinia
Ionescu MihaiI C75Craciun Lavinia
Bicescu Stefania MadalinaI E100Scarlat Aurelia
Dorobantu Stefan CalinI E100Scarlat Aurelia
Marinescu Stefan MateiI E100Scarlat Aurelia
Orodel Alexia GabrielaI E100Scarlat Aurelia
Stan Andrei SebastianI E100Scarlat Aurelia
Stancu Rebecca ElenaI E100Scarlat Aurelia
Stoica Rares ConstantinI E100Scarlat Aurelia
Tuluc Giulia AndreeaI E100Scarlat Aurelia
Chircioaga Radu AndreiI E97Scarlat Aurelia
Nicolae Maria AndradaI E97Scarlat Aurelia
Feraru Andrei PaulI E96Scarlat Aurelia
Florea Sebastian AndreiI E95Scarlat Aurelia
Iordache Denisa NicoletaI E95Scarlat Aurelia
Palanga Madalina StefaniaI E95Scarlat Aurelia
Scarlat Oliver NicolasI E95Scarlat Aurelia
Simionescu David GeorgeI E95Scarlat Aurelia
Stoica Eric StefanI E95Scarlat Aurelia
Vatasoiu Kevin AndreiI E95Scarlat Aurelia
Gheorghita Anca Flavia MariaI E94Scarlat Aurelia
Dinga George AlexandruI E89Scarlat Aurelia
Ivascu Ianis IonutI E88Scarlat Aurelia
Ivan Miruna StefaniaI E87Scarlat Aurelia
Savu Ianis MariusI E86Scarlat Aurelia
Popescu Victor LuisI E84Scarlat Aurelia
Vilcu Maria DariaI E82Scarlat Aurelia
Olac Daria Maria ElenaI E66Scarlat Aurelia
Carpinisanu Mihaela SilviaI EParticipantScarlat Aurelia
LUPU BIANCAII A97ENITA ILEANA
TRANDAFIR MARIAII A97ENITA ILEANA
NEACSU REBECAII A88ENITA ILEANA
DRAGOMIR DAVIDII A85ENITA ILEANA
IONESCU RAZVANII A83ENITA ILEANA
BEREVOIANU SARAII A80ENITA ILEANA
PAHONTU ALEXIAII A75ENITA ILEANA
ION-MIRCEA MARAII A73ENITA ILEANA
ILIE VLADII A72ENITA ILEANA
CIOACA TEODORAII A70ENITA ILEANA
FLOREA DARIAII D80NISTOR GABRIELA
TURCU ALESSIAII D80NISTOR GABRIELA
ARION SEBASTIANII D78NISTOR GABRIELA
BURETE-COTTA MAIAII D78NISTOR GABRIELA
IORDAN MARAII D76NISTOR GABRIELA
RADUTA LUCAII D71NISTOR GABRIELA
TUDOR DAVIDII D71NISTOR GABRIELA
ANGHEL LUCAII D70NISTOR GABRIELA
Grigore AndreeaII D65NISTOR GABRIELA
SPATARU ALEXANDRUII D65NISTOR GABRIELA
CIRJE RADUII D61NISTOR GABRIELA
DUMITRESCU NECTARIAII D60NISTOR GABRIELA
CRISTESCU AYANII DParticipantNISTOR GABRIELA
Croitoru EmaIII C93Haragus Valerica
Andrei Petra NicolleIII C90Haragus Valerica
Popescu TeodoraIII C85Haragus Valerica
Lucan IoanaIII C80Haragus Valerica
Patru RaresIII C71Haragus Valerica
Ionescu LauraIII C70Haragus Valerica
Ene DariaIII C65Haragus Valerica
Ionescu StefaniaIII C65Haragus Valerica
BARBU LUCAIV A100Baiasu Dora Maria
DINU ANDREEAIV A100Baiasu Dora Maria
GEANTA DENISIV A95Baiasu Dora Maria
IANCU ANDREIIV A95Baiasu Dora Maria
MANOLE ADRIANOIV A95Baiasu Dora Maria
NEDELCU BOGDANIV A95Baiasu Dora Maria
SAVU STEFANIV A95Baiasu Dora Maria
VILCU CAROLINAIV A95Baiasu Dora Maria
NEAGA STEFANIV A85Baiasu Dora Maria
Maradin Ana-MariaIV B90Popescu Mihaela-Roxana
Bala Irina-NicoleIV B85Popescu Mihaela-Roxana
Iliescu Ancuta-ElenaIV B85Popescu Mihaela-Roxana
Gheorghe Marius-AndreiIV B83Popescu Mihaela-Roxana
Cremenescu Andrei-ChristianIV B70Popescu Mihaela-Roxana
Stancu Robert-GabrielIV B70Popescu Mihaela-Roxana
Burcea AndreeaIV C95Mataoanu Iolanda
Marinescu LuanaIV C95Mataoanu Iolanda
Popescu IoanaIV C90Mataoanu Iolanda
Ilina BiancaIV C85Mataoanu Iolanda
Dacinoi DariusIV E100Serbanica Arina
Trandafir MateiIV E100Serbanica Arina
Sacerdoteanu MateiIV E95Serbanica Arina
Andrei GeaninaIV E90Serbanica Arina
Dobrin AlexandraIV E90Serbanica Arina
Gheorghe AnelisIV E90Serbanica Arina
Ghizdavat LorenaIV E90Serbanica Arina
Popescu EvelinaIV E90Serbanica Arina

Inapoi la centrele de concurs