Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balasescu Petrisor DariusI AEStoica Maria
Catulescu EricI AEStoica Maria
Popescu Ania VioletaI AEStoica Maria
Radulescu IrenaI AEStoica Maria
Stan Otilia AnaI AEStoica Maria
Sucata DavidI AEStoica Maria
Tita DavidI AEStoica Maria
Vasilescu StefaniaI AEStoica Maria
Apostol MaraI CECraciun Lavinia
Barbulescu Vlad I CECraciun Lavinia
Berevoianu Rebeca I CECraciun Lavinia
Dragomir HoriaI CECraciun Lavinia
Gealap LucaI CECraciun Lavinia
Lungu Cezar I CECraciun Lavinia
Patru Raisa I CECraciun Lavinia
Stan Ecaterina I CECraciun Lavinia
Toader Sara MariaI CECraciun Lavinia
Bicescu Stefania MadalinaI EEScarlat Aurelia
Dorobantu Stefan CalinI EEScarlat Aurelia
Marinescu Stefan MateiI EEScarlat Aurelia
Orodel Alexia GabrielaI EEScarlat Aurelia
Stan Andrei SebastianI EEScarlat Aurelia
Stancu Rebecca ElenaI EEScarlat Aurelia
Stoica Rares ConstantinI EEScarlat Aurelia
Tuluc Giulia AndreeaI EEScarlat Aurelia
BARBU LUCAIV AEBaiasu Dora Maria
DINU ANDREEAIV AEBaiasu Dora Maria
Dacinoi DariusIV EESerbanica Arina
Trandafir MateiIV EESerbanica Arina
Arseniu Darius I CIICraciun Lavinia
Bostina Albert I CIICraciun Lavinia
Ion Vlad Alexandru I CIICraciun Lavinia
Nedelcu Alice I CIICraciun Lavinia
Olteanu Maria I CIICraciun Lavinia
Chircioaga Radu AndreiI EIIScarlat Aurelia
Nicolae Maria AndradaI EIIScarlat Aurelia
LUPU BIANCAII AIIENITA ILEANA
TRANDAFIR MARIAII AIIENITA ILEANA
Feraru Andrei PaulI EIIScarlat Aurelia
Carapostol NatashaI AIIStoica Maria
Istrate Antonia I CIICraciun Lavinia
Negrei Andrei I CIICraciun Lavinia
Serbanica Sabina I CIICraciun Lavinia
Florea Sebastian AndreiI EIIScarlat Aurelia
Iordache Denisa NicoletaI EIIScarlat Aurelia
Palanga Madalina StefaniaI EIIScarlat Aurelia
Scarlat Oliver NicolasI EIIScarlat Aurelia
Simionescu David GeorgeI EIIScarlat Aurelia
Stoica Eric StefanI EIIScarlat Aurelia
Vatasoiu Kevin AndreiI EIIScarlat Aurelia
GEANTA DENISIV AIIBaiasu Dora Maria
IANCU ANDREIIV AIIBaiasu Dora Maria
MANOLE ADRIANOIV AIIBaiasu Dora Maria
NEDELCU BOGDANIV AIIBaiasu Dora Maria
SAVU STEFANIV AIIBaiasu Dora Maria
VILCU CAROLINAIV AIIBaiasu Dora Maria
Burcea AndreeaIV CIIMataoanu Iolanda
Marinescu LuanaIV CIIMataoanu Iolanda
Sacerdoteanu MateiIV EIISerbanica Arina
Marin Ioana Teodora I CIIICraciun Lavinia
Gheorghita Anca Flavia MariaI EIIIScarlat Aurelia
Croitoru EmaIII CIIIHaragus Valerica
Nicolae Aida I CIIICraciun Lavinia
Vuta Andreea I CIIICraciun Lavinia
Barbu NicoleI AMStoica Maria
Enache AndreiI AMStoica Maria
Mandu MariaI AMStoica Maria
Vutan DariusI AMStoica Maria
Stamoiu MarcusI CMCraciun Lavinia
Andrei Petra NicolleIII CMHaragus Valerica
Maradin Ana-MariaIV BMPopescu Mihaela-Roxana
Popescu IoanaIV CMMataoanu Iolanda
Andrei GeaninaIV EMSerbanica Arina
Dobrin AlexandraIV EMSerbanica Arina
Gheorghe AnelisIV EMSerbanica Arina
Ghizdavat LorenaIV EMSerbanica Arina
Popescu EvelinaIV EMSerbanica Arina

Inapoi la centrele de concurs