Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala nr 18
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRILA RAZVANI C95POPESCU GABRIELA
PETRESCU MIRIAMI C90POPESCU GABRIELA
Micu CristiII B100Adriana Briceag
Nicolae AlexiaII B95Adriana Briceag
Cladoveanu DariaII B90Adriana Briceag
Gutan ElizaII B90Adriana Briceag
Marcu RuxandraII B90Adriana Briceag
Popescu AlexandraII B90Adriana Briceag
David GabrielII B85Adriana Briceag
Soroiu RaresII B85Adriana Briceag
Ulmeanu RaresII B85Adriana Briceag
Burcea MariaII B80Adriana Briceag
Stanescu RaresII B80Adriana Briceag
Zorzoana ElizaII B80Adriana Briceag
OANTA ROBERTIII A100BOLOCAN LUMINITA
TUCULEANU ALEXANDRUIII A96BOLOCAN LUMINITA
MEDAN GEORGEIII A95BOLOCAN LUMINITA
ZANFIR DARIAIII B95NICOLAE MARIANA
GHIOLD IRINAIII B91NICOLAE MARIANA
TINTU INGRIDIII B89NICOLAE MARIANA
MANDA EVELINAIII B80NICOLAE MARIANA
MILITARU MARIUSIII C95MANEA ELENA
GHEORGHE ROBERTIII C94MANEA ELENA
BADULESCU SANDRAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
BOSTINA NATALIAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
DIACONU RALUCAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
ERBASU DAVIDPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
JUMARA DANIELPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
LAZAR ALESIAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
MARIN ANAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
MOROE STEFANPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
NECULA ELISAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
SOROIU ANIAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
STAN MIHAIPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
STANA IANYSPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
VOICA DARIAPregatitoare B100DRAGOI CAMELIA
NISTOR NATALIA Pregatitoare B98DRAGOI CAMELIA
CIOBANICA ALESIAPregatitoare B96DRAGOI CAMELIA
IVAN AMALIAPregatitoare B96DRAGOI CAMELIA
FLORICA ALISAPregatitoare B95DRAGOI CAMELIA
MOGOSAN MATEIPregatitoare B95DRAGOI CAMELIA
CHIRAN ANTONIAPregatitoare B90DRAGOI CAMELIA
CIOBANU CARINAPregatitoare B90DRAGOI CAMELIA
STANICA ALEXIAPregatitoare B90DRAGOI CAMELIA
DOBRE ANTONIOPregatitoare B86DRAGOI CAMELIA
POPESCU ANASTASIAPregatitoare B85DRAGOI CAMELIA
STANCIU RADUPregatitoare B83DRAGOI CAMELIA
Mihai DenisPregatitoare C100PANDELIU CRISTINA
Popa DariusPregatitoare C100PANDELIU CRISTINA
Fulga DeliaPregatitoare C95PANDELIU CRISTINA
Vlaicu Irimia DamianPregatitoare C88PANDELIU CRISTINA
Cherbeleata IoanaPregatitoare C85PANDELIU CRISTINA
Sumikama ArisaPregatitoare C85PANDELIU CRISTINA
ALEXE VIVIANAPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
DOBRE EDUARDPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
HORJ AMALIAPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
IVANA GEORGIANAPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
MARINICA LUISPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
MATEI OCTAVIANPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
MATEI RARESPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
NEACSU DARIANAPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
TENEA RARESPregatitoare II 100TINTOIU LENUTA
BOIENOAIE ANDREIPregatitoare II 90TINTOIU LENUTA
ANGELESCU MARIAPregatitoare II 85TINTOIU LENUTA
CALIN DENISPregatitoare II 85TINTOIU LENUTA
NITA STEFANPregatitoare II 85TINTOIU LENUTA

Inapoi la centrele de concurs