Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Pillat
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bejenariu DarianaI B100Grigore Viorela
Dumitrache Raisa MariaI B100Grigore Viorela
Filip MihaiI B100Grigore Viorela
Ghitulescu Flavia I B100Grigore Viorela
Iordache Erika AndreeaI B100Grigore Viorela
Luca RaresI B100Grigore Viorela
Serbanescu StefanI B100Grigore Viorela
Banescu IzabelaI B97.5Grigore Viorela
Brabete AlexI B97.5Grigore Viorela
Mateescu CezarI B97.5Grigore Viorela
Buricel EvaI B95Grigore Viorela
Coman AnaI B95Grigore Viorela
Delcuescu AlexandraI B95Grigore Viorela
Carstea Agata I B92.5Grigore Viorela
Radu Istrate AndreiI B92.5Grigore Viorela
Dalgeanu Tudor I B90Grigore Viorela
Dobrescu SofiaI B90Grigore Viorela
Veliscu Malina I B90Grigore Viorela
Voica SofiaI B90Grigore Viorela
Grigore DenisI B87.5Grigore Viorela
Ionescu Thea I B87.5Grigore Viorela
Oprescu Yanis EmanoilI B87.5Grigore Viorela
Cochinescu EduardI B85Grigore Viorela
Margarit IoanaI B85Grigore Viorela
Veliscu IngridI B85Grigore Viorela
Stefan EmmaI B80Grigore Viorela
Dragomir RaresI B75Grigore Viorela
Smarand Carina MariaI B75Grigore Viorela
Stanescu LucaI B70Grigore Viorela
Cobianu RaesI B65Grigore Viorela
Cearicu SofiaII B100Ivascu Carmen
Dumitrica MateiII B90Ivascu Carmen
Nicolae EdiII B90Ivascu Carmen
Tolea MarinaII B90Ivascu Carmen
Ungureanu MihaiII B90Ivascu Carmen
Dang LucasIII C100Radu Elena
Radu AnaIII C100Radu Elena
Buta EvaIII C97Radu Elena
Gheorghe MateiIII C97Radu Elena
Marin OliviaIII C97Radu Elena
Mihailescu AlexIII C97Radu Elena
Sandulachi DariaIII C97Radu Elena
Stanciulescu TeodorIII C95Radu Elena
Trimbitas RaresIII C95Radu Elena
Badescu MariaIII C90Radu Elena
Luca BogdanIII C90Radu Elena
Tanase RaresIII C87Radu Elena
Mateescu RaduIII C84Radu Elena
Walter PatrickIII C82Radu Elena
Funieru EvaIII C80Radu Elena
Fundatureanu SofiaIII C75Radu Elena
Deaconu AndreeaIII C74Radu Elena
Vulpescu NicolaIII C74Radu Elena
Miu SebastianIII C72Radu Elena
Frintu TudorIII C70Radu Elena
Munteanu IngridIII C70Radu Elena
Stoica AlexiaIII C70Radu Elena
Paunescu LuvaIII C65Radu Elena
Motea MariaIII C63Radu Elena
Stefan AnaIII C61Radu Elena
BEJENARIU ANDYIV A100LINA MIHAELA
BOTOFEI ANTONIAIV A100LINA MIHAELA
IVAN ALEXANDRAIV A100LINA MIHAELA
KHATER ANTHONYIV A100LINA MIHAELA
COMANESCU STEFANIV A96LINA MIHAELA
BULBUCAN TIMEEAIV A92LINA MIHAELA
IONITA DARIAIV A90LINA MIHAELA
MATEESCU SOFIA IV A90LINA MIHAELA
MIHAESCU BIANCAIV A90LINA MIHAELA
NITU BOGDANIV A90LINA MIHAELA
CIUREA TEODORIV A88LINA MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs