Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALAN SOFIAI BEBirleanu Monica
DOLGANCIU MIRUNAI CESpiridus Geanina
PANTIRU MARAI CESpiridus Geanina
PARASCA TEODORAI CESpiridus Geanina
COSTANDACHI SOFIAII BEIvu Cristina
COZMA DARIUSII BEIvu Cristina
DOBA-MUNTEANU MAIAII BEIvu Cristina
GURAMULTA ALEXANDRAII BEIvu Cristina
MARGASOIU TUDORII BEIvu Cristina
MOISEI RAZVANII BEIvu Cristina
POPOVENIUC SANZIANAII BEIvu Cristina
RUSU DARIAII BEIvu Cristina
SAMSON MATEIII BEIvu Cristina
ARDELEANU ELIZAII CEPopoveniuc Ana-Nela
BEJAN BIANCA DELIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
BONTAS LORENA MIHAELAII CEPopoveniuc Ana-Nela
CADAR RAZVAN ANDREI II CEPopoveniuc Ana-Nela
COZMA MIRUNA ANDREEAII CEPopoveniuc Ana-Nela
LASLAU DARIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII CEPopoveniuc Ana-Nela
PETRILA DIANAII CEPopoveniuc Ana-Nela
POPESCU DAVIDII CEPopoveniuc Ana-Nela
SESTUN AMALIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
SLICARU BIANCAII CEPopoveniuc Ana-Nela
CHIRILA CARINAII DEAvram Mona
CHITESCU MATEIII DEAvram Mona
DABIJA DELIAII DEAvram Mona
DAVID ANDREIII DEAvram Mona
LEAHU ERICII DEAvram Mona
RUSU ALEXANDRUII DEAvram Mona
AILENEI IOANAIII AEUngureanu Laura
AMALITEI ADELA III AEUngureanu Laura
BALAN TEODORAIII AEUngureanu Laura
BONTAS EMMAIII AEUngureanu Laura
CUCIUREAN IOANAIII AEUngureanu Laura
TAMBA ELISAIII AEUngureanu Laura
BUTNARU NICOLASIII CEVoicu Elena
DINU ANDIIII CEVoicu Elena
DONICI RARESIII CEVoicu Elena
FLENCHEA MARIOIII CEVoicu Elena
FURDUI VLADIII CEVoicu Elena
GRECU MARIOIII CEVoicu Elena
SOLOMON FRANCISCIII CEVoicu Elena
Chifu RaresIV BEBecheanu Mirela
Munteanu RazvanIV BEBecheanu Mirela
Popa TraianIV BEBecheanu Mirela
BALABAN NATALIA STEFANIAPregatitoare DELaslau Moica
BLANARU ALEXIAPregatitoare DELaslau Moica
COMAN ALEXANDRUPregatitoare DELaslau Moica
HUHUREZ DARIUS ALEXANDRUPregatitoare DELaslau Moica
MIHAILA VLAD STEFANPregatitoare DELaslau Moica
SOARE DARIUS ALINPregatitoare DELaslau Moica
STOICA VICTORIA ANDREEAPregatitoare DELaslau Moica
TAMAS ANYA STEFANIAPregatitoare DELaslau Moica
URSU BIANCAPregatitoare DELaslau Moica
ACOSTOAE VLADI CISpiridus Geanina
TAMBA DENISEI CISpiridus Geanina
TATARU CEZAR I CISpiridus Geanina
Butnaru LarisaIV BIBecheanu Mirela
DINESCU MATEIII BIIvu Cristina
LEHADUS ANDREEAII BIIvu Cristina
CAMPANU RARESIII AIUngureanu Laura
DRUG RADUIII CIVoicu Elena
Gorgan MariaIV BIBecheanu Mirela
Iliuta SerafimIV BIBecheanu Mirela
Paraschiv ArianaIV BIBecheanu Mirela
Todea StefanIV BIBecheanu Mirela
Tudor AllegraIV BIBecheanu Mirela
CIOBANU STEFANPregatitoare DILaslau Moica
BREAHNA LORENAIII AIIUngureanu Laura
STAN STEFANIII AIIUngureanu Laura
BOCU STEFANIAPregatitoare DIILaslau Moica
GHERGHEL MIHAIII BIIIvu Cristina
NICORESCU STEFANII BIIIvu Cristina
ROMAN DELIAIII AIIUngureanu Laura
BUDAU SABRINAIII CIIVoicu Elena
MOCANU DENISSAIII CIIVoicu Elena
OLTEANU ANDRAIII CIIVoicu Elena
ADAMACHE ROBERTI CIISpiridus Geanina
MIHALY STEFANI CIISpiridus Geanina
PAVEL ARIANAI CIISpiridus Geanina
RADU ALESSIAI CIISpiridus Geanina
BIGU ANCAII AIILehadus Mioara
GHERMAN MANUEL II AIILehadus Mioara
STANCIU DARIAII AIILehadus Mioara
BENEA TEODORII BIIIvu Cristina
CIORCILA ALEXANDRAII BIIIvu Cristina
POPA ANDREIII BIIIvu Cristina
CIOBANU IRIS AGATAII CIIPopoveniuc Ana-Nela
COLPOS MATEIII CIIPopoveniuc Ana-Nela
GROSU DENISA MIHAELAII CIIPopoveniuc Ana-Nela
MUNTEANU DAVID ALEXANDRUII CIIPopoveniuc Ana-Nela
OPRISAN MIHNEA IONUTII CIIPopoveniuc Ana-Nela
PARFENE NICOLAE DANIELII CIIPopoveniuc Ana-Nela
ANISEI CEZARII DIIAvram Mona
BABUSANU LUCAII DIIAvram Mona
BOBOC ROBERTII DIIAvram Mona
PASCU MARIAII DIIAvram Mona
PAVALEANU TUDORII DIIAvram Mona
TRUPCIC ANDREIII DIIAvram Mona
CRAIU TUDORIII AIIUngureanu Laura
REBEGEA LARISAIII AIIUngureanu Laura
Boaca SabinaIV BIIBecheanu Mirela
Constandache MateeaIV BIIBecheanu Mirela
Gotca AmaliaIV BIIBecheanu Mirela
Pascaru DariaIV BIIBecheanu Mirela
SANDULACHI STEFANIAPregatitoare DIILaslau Moica
FILIMON THEONAII BIIIIvu Cristina
FODOR GABRIELIII CIIIVoicu Elena
ARMEANU RICARDOIII CIIIVoicu Elena
PUSCUTA DENNISIII CIIIVoicu Elena
ROSCA ANDREI III CIIIVoicu Elena
Simion GabrielIV BIIIBecheanu Mirela
CERNAIANU SARAHI CMSpiridus Geanina
COSTACHE ALEXANDRUI CMSpiridus Geanina
DEJU BOGDAN I CMSpiridus Geanina
DUHALMU NICOLEI CMSpiridus Geanina
EVA RAZVANI CMSpiridus Geanina
BEJENARU MAIAII AMLehadus Mioara
BULMAGA ARIANAII BMIvu Cristina
DINU CORINAII BMIvu Cristina
IACOB STEFANIAII BMIvu Cristina
SANDU TEODORAII BMIvu Cristina
PETREANU MATEI STEFANII CMPopoveniuc Ana-Nela
PIFU COSTIN DENISII CMPopoveniuc Ana-Nela
CIOBANU STEFANIAII DMAvram Mona
IUGANU LIVIAII DMAvram Mona
APETROAEI MIHAI III AMUngureanu Laura
CIUCIUDAU IASMINAIII AMUngureanu Laura
COMORASU CAMELIAIII AMUngureanu Laura
POPA ANDREIIII AMUngureanu Laura
Popa StefaniaIII BMPloianu Mirela
Ailenei MirelIV BMBecheanu Mirela
Popa StefanIV BMBecheanu Mirela
PASCARU ADELINAPregatitoare DMLaslau Moica

Inapoi la centrele de concurs