Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Alecu Russo
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Doaga Maria MelaniaI A100GABOR RAMONA ADI
Florescu Angela-Elena- GabrielaI A100GABOR RAMONA ADI
Iacob Georgiana DianaI A100GABOR RAMONA ADI
Isop Ana MariaI A100GABOR RAMONA ADI
Istoc Andreea Elena I A100GABOR RAMONA ADI
Luca Eliza IoanaI A100GABOR RAMONA ADI
Matanie SmarandaI A100GABOR RAMONA ADI
Maxim Denis Andrei I A100GABOR RAMONA ADI
Neculaescu Lucas Andrei I A100GABOR RAMONA ADI
Pistea Andrei IonutI A100GABOR RAMONA ADI
Sima Lucas MateiI A100GABOR RAMONA ADI
Vascan Mihai Dragos I A100GABOR RAMONA ADI
Vrabie Luca AndreiI A100GABOR RAMONA ADI
Nistor Mario I A95GABOR RAMONA ADI
Amarioarei Sebastian StefanI A90GABOR RAMONA ADI
Puiu Ionut GabrielI A90GABOR RAMONA ADI
Puiu Denis MihaiI A77GABOR RAMONA ADI
Tabacaru Ana MariaI A75GABOR RAMONA ADI
Bellucci Dinu MaximilianI A64GABOR RAMONA ADI
Vieru Beatrice Ana MariaI A63GABOR RAMONA ADI
Serban Maria Sofia I AParticipantGABOR RAMONA ADI
BUCIUMEL NATALIA LUIZAI B100BOGDAN MIHAELA
BUDAU DARIA ELVIRAI B100BOGDAN MIHAELA
BUDAU MARA I B100BOGDAN MIHAELA
DUTU RARES MARIANI B100BOGDAN MIHAELA
FILIP ALBERTO CELINII B100BOGDAN MIHAELA
GATEJ AMALIA MARIAI B100BOGDAN MIHAELA
ION BEATRICE ELENAI B100BOGDAN MIHAELA
MIRON SEBASTIAN GABRIELI B100BOGDAN MIHAELA
MOISESCU RARES ANDREI I B100BOGDAN MIHAELA
NICA ION BOGDANI B100BOGDAN MIHAELA
POPA ELENA DENISAI B100BOGDAN MIHAELA
LUCA ROBERT MIHAII B98BOGDAN MIHAELA
FRINCU COSMIN ANDREII B95BOGDAN MIHAELA
PUIU CONSTANTIN IULIANI B88BOGDAN MIHAELA
PROFIR DIANAI B86BOGDAN MIHAELA
Miron LucasII A100SAVA ADRIANA
Nechifor JasmineII A100SAVA ADRIANA
Castravete Alexandra II A95SAVA ADRIANA
Mocanu DenisaII A95SAVA ADRIANA
Patrasc DenisII A95SAVA ADRIANA
Budasu DenisaII A90SAVA ADRIANA
Tataru Aanei EmilianII A90SAVA ADRIANA
DUMEA CAIUSIII A80COSMA ELENA
TOFAN IOANA MIRUNAIII A77COSMA ELENA
GRIGORIU VLADIII A75COSMA ELENA
UNGUREANU FLORINIII A70COSMA ELENA
SCARLAT TEO VASILICAIII A63COSMA ELENA
Mata GabrielaIV A100CIUBOTARU RODICA
Moise AdrianIV A100CIUBOTARU RODICA
Pichiu DariaIV A100CIUBOTARU RODICA
Nasturas MarcoIV A95CIUBOTARU RODICA
Bogzoiu StefaniaPregatitoare A100POPA IRINA
Botezatu ElenaPregatitoare A100POPA IRINA
Levarda MihaiPregatitoare A100POPA IRINA
Moraru MihneaPregatitoare A100POPA IRINA
Nechifor DenisPregatitoare A100POPA IRINA
Pavel NicolasPregatitoare A100POPA IRINA
Pavel TeodorPregatitoare A100POPA IRINA
Rediu CristianaPregatitoare A100POPA IRINA
Cioroba IustinPregatitoare A95POPA IRINA
Silion BriannaPregatitoare A95POPA IRINA
Zaharia IonutPregatitoare A95POPA IRINA
Blanaru StefanPregatitoare A94POPA IRINA
Baraboi EduardPregatitoare B100GRIGORAS GABRIEL
Grigoriu Ana MariaPregatitoare B100GRIGORAS GABRIEL
Higiu AndraPregatitoare B100GRIGORAS GABRIEL
Lautaru StefanPregatitoare B100GRIGORAS GABRIEL
Simion LiviuPregatitoare B100GRIGORAS GABRIEL
Negurici RaresPregatitoare B90GRIGORAS GABRIEL
Roman MateiPregatitoare B85GRIGORAS GABRIEL
Danila DenisPregatitoare B77GRIGORAS GABRIEL
Ianus StefaniaPregatitoare B77GRIGORAS GABRIEL
Sipos MarianPregatitoare B75GRIGORAS GABRIEL
Manciu DariaPregatitoare B65GRIGORAS GABRIEL
Ciobotaru MadalinaPregatitoare B61GRIGORAS GABRIEL
Mititelu AdrianPregatitoare B61GRIGORAS GABRIEL
Sicu VladPregatitoare B61GRIGORAS GABRIEL

Inapoi la centrele de concurs