Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Alecu Russo
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Doaga Maria MelaniaI AEGABOR RAMONA ADI
Florescu Angela-Elena- GabrielaI AEGABOR RAMONA ADI
Iacob Georgiana DianaI AEGABOR RAMONA ADI
Isop Ana MariaI AEGABOR RAMONA ADI
Istoc Andreea Elena I AEGABOR RAMONA ADI
Luca Eliza IoanaI AEGABOR RAMONA ADI
Matanie SmarandaI AEGABOR RAMONA ADI
Maxim Denis Andrei I AEGABOR RAMONA ADI
Neculaescu Lucas Andrei I AEGABOR RAMONA ADI
Pistea Andrei IonutI AEGABOR RAMONA ADI
Sima Lucas MateiI AEGABOR RAMONA ADI
Vascan Mihai Dragos I AEGABOR RAMONA ADI
Vrabie Luca AndreiI AEGABOR RAMONA ADI
BUCIUMEL NATALIA LUIZAI BEBOGDAN MIHAELA
BUDAU DARIA ELVIRAI BEBOGDAN MIHAELA
BUDAU MARA I BEBOGDAN MIHAELA
DUTU RARES MARIANI BEBOGDAN MIHAELA
FILIP ALBERTO CELINII BEBOGDAN MIHAELA
GATEJ AMALIA MARIAI BEBOGDAN MIHAELA
ION BEATRICE ELENAI BEBOGDAN MIHAELA
MIRON SEBASTIAN GABRIELI BEBOGDAN MIHAELA
MOISESCU RARES ANDREI I BEBOGDAN MIHAELA
NICA ION BOGDANI BEBOGDAN MIHAELA
POPA ELENA DENISAI BEBOGDAN MIHAELA
Miron LucasII AESAVA ADRIANA
Nechifor JasmineII AESAVA ADRIANA
Mata GabrielaIV AECIUBOTARU RODICA
Moise AdrianIV AECIUBOTARU RODICA
Pichiu DariaIV AECIUBOTARU RODICA
Bogzoiu StefaniaPregatitoare AEPOPA IRINA
Botezatu ElenaPregatitoare AEPOPA IRINA
Levarda MihaiPregatitoare AEPOPA IRINA
Moraru MihneaPregatitoare AEPOPA IRINA
Nechifor DenisPregatitoare AEPOPA IRINA
Pavel NicolasPregatitoare AEPOPA IRINA
Pavel TeodorPregatitoare AEPOPA IRINA
Rediu CristianaPregatitoare AEPOPA IRINA
Baraboi EduardPregatitoare BEGRIGORAS GABRIEL
Grigoriu Ana MariaPregatitoare BEGRIGORAS GABRIEL
Higiu AndraPregatitoare BEGRIGORAS GABRIEL
Lautaru StefanPregatitoare BEGRIGORAS GABRIEL
Simion LiviuPregatitoare BEGRIGORAS GABRIEL
LUCA ROBERT MIHAII BIBOGDAN MIHAELA
Nistor Mario I AIIGABOR RAMONA ADI
FRINCU COSMIN ANDREII BIIBOGDAN MIHAELA
Castravete Alexandra II AIISAVA ADRIANA
Mocanu DenisaII AIISAVA ADRIANA
Patrasc DenisII AIISAVA ADRIANA
Nasturas MarcoIV AIICIUBOTARU RODICA
Cioroba IustinPregatitoare AIIPOPA IRINA
Silion BriannaPregatitoare AIIPOPA IRINA
Zaharia IonutPregatitoare AIIPOPA IRINA
Blanaru StefanPregatitoare AIIIPOPA IRINA
Amarioarei Sebastian StefanI AMGABOR RAMONA ADI
Puiu Ionut GabrielI AMGABOR RAMONA ADI
Budasu DenisaII AMSAVA ADRIANA
Tataru Aanei EmilianII AMSAVA ADRIANA
Negurici RaresPregatitoare BMGRIGORAS GABRIEL

Inapoi la centrele de concurs