Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Baciu Denisa GabrielaI A100Ursu Rodica
Carnu Rares StefanI A100Ursu Rodica
Coca Maria StefanaI A100Ursu Rodica
Cozma Daria IoanaI A100Ursu Rodica
Nastase David AlexandruI A100Ursu Rodica
Oprea IoanaI A100Ursu Rodica
Potroghiru Matei IoanI A100Ursu Rodica
Solomon Tudor PetruI A100Ursu Rodica
Ciobanu Radu ConstantinI A98Ursu Rodica
Irimia DavidI A97Ursu Rodica
Cozma Constantin AlexandruI A94Ursu Rodica
Petrusca AndreiI A94Ursu Rodica
Szasz SabrinaI A93Ursu Rodica
Negru Amalia MariaI A92Ursu Rodica
Axinte David MihaiI A90Ursu Rodica
Leparda StefanI A87Ursu Rodica
Beteanu Eduard StefanI A84Ursu Rodica
Preda Monica JuliaI A83Ursu Rodica
Gora DavidI A80Ursu Rodica
Prisacariu AnastasiaI A73Ursu Rodica
Costea DavidI B90Tamas Oana
Harja MadalinI B85Tamas Oana
Barbuta ArianaI B75Tamas Oana
Buda Ariton DariaI B75Tamas Oana
Beldie SaraI B70Tamas Oana
Cristofor VladI B70Tamas Oana
Gurau RebecaI B70Tamas Oana
Nemtanu LucaI B70Tamas Oana
Moldovanu IoanaI C100Trofin Ana Maria
Solomei AmaliaI C100Trofin Ana Maria
Furdu DenisI C95Trofin Ana Maria
Antaluca Aldea RianaI C90Trofin Ana Maria
Luncanu Ana MariaI C90Trofin Ana Maria
Raileanu TeodoraI C77Trofin Ana Maria
Ciobanu IsabellaI C75Trofin Ana Maria
Tudureanu MariaI C75Trofin Ana Maria
Arade AlinI C70Trofin Ana Maria
Filip AngelI C70Trofin Ana Maria
Raileanu LucaI C69Trofin Ana Maria
Jugaru MihaiI C63Trofin Ana Maria
Stanciu Bogdan EmanuelII A100Grecu Lucica Maria
Axinte Patrick CristianII A90Grecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaII A90Grecu Lucica Maria
Irimia AncaII A90Grecu Lucica Maria
Chiriac Denisa IoanaII A70Grecu Lucica Maria
Medeleanu Medeea SofiaII A70Grecu Lucica Maria
Griju Cristian AlexandruII AParticipantGrecu Lucica Maria
Birgau Giulia PaulaII B100Simion Nina
Gavrilescu MateiII B100Simion Nina
Zaharia Vlad AndreiII B100Simion Nina
JIpa Tudor ConstantinII B95Simion Nina
Antohi Roxana MariaII B90Simion Nina
Cretu Madalina GabrielaII B90Simion Nina
Ionescu Laura LorelaiII B90Simion Nina
Osenschi LorenaII B90Simion Nina
Perja Rares AndreiII B90Simion Nina
Postolache Cujba Briana MariaII B90Simion Nina
Eva RianaII C100Pustianu Maria
Vraciu MihaitaII C100Pustianu Maria
Ciuchi AlbertoII C95Pustianu Maria
Lungu PauloII C95Pustianu Maria
Grapa DenisII C90Pustianu Maria
Nascu DariusII C80Pustianu Maria
Pruteanu DariusII C70Pustianu Maria
Ivascu MarioII C65Pustianu Maria
Tomozei CezarII C65Pustianu Maria
Andrei Alexandra SanzianaIII A100Toc Maria
Hanga MatteoIII A100Toc Maria
Moisa Robert CosminIII A100Toc Maria
Muraru Vlad TudorIII A100Toc Maria
Paduraru RaresIII A100Toc Maria
Preda ErikIII A100Toc Maria
Todireanu Stefan AlinIII A100Toc Maria
Ursu MariaIII A100Toc Maria
Capris Iulian GeorgeIII A99Toc Maria
Andrei Alex Ionut OttoIII A95Toc Maria
Damatarca MartinaIII A95Toc Maria
Lupu Rares GabrielIII A95Toc Maria
Opinca Giulia AndradaIII A95Toc Maria
Tarhon Razvan Gabriel III A95Toc Maria
Ungureanu IustinaIII A95Toc Maria
Irimia TeodorIII A93Toc Maria
Bontas Alesia TeodoraIII A90Toc Maria
Coca Tudor CristianIII A85Toc Maria
Damaschin SilviaIII A85Toc Maria
Opinca Eduard III A85Toc Maria
Irimia Alis ElenaIII A70Toc Maria
Botezatu Raluca StefaniaIII A60Toc Maria
Manciu Jasmine GabrielaIII A60Toc Maria
Baghiu Marius NicholasIII AParticipantToc Maria
Stan Maria IoanaIII AParticipantToc Maria
Doros AndreiIII AParticipantToc Maria
Demsa JuliaIII B100Blajut Parascheva
Patrasciuc VladimirIII B100Blajut Parascheva
Dumitrescu AnaIII B95Blajut Parascheva
Rotaru MariaIII B85Blajut Parascheva
Danila TudorIII B80Blajut Parascheva
Ercuta TudorIII B80Blajut Parascheva
Pruteanu CristianIII B80Blajut Parascheva
Leonte DariaIII BParticipantBlajut Parascheva
Ungureanu BeatriceIII BParticipantBlajut Parascheva
Hutanu BiatriceIII BParticipantBlajut Parascheva
Bibere AlessiaIII BParticipantBlajut Parascheva
Andronache BogdanIV A100Solomon Valentina
Berila TeodorIV A100Solomon Valentina
Huma DariaIV A100Solomon Valentina
Lisman AlessyaIV A100Solomon Valentina
Masca TimeeaIV A100Solomon Valentina
Munteanu MaiaIV A100Solomon Valentina
Nica JasmineIV A100Solomon Valentina
Scarlat RicardoIV A100Solomon Valentina
Spataru LucaIV A100Solomon Valentina
Vintila AnaIV A100Solomon Valentina
Fesan AndreeaIV A95Solomon Valentina
Frigura AndreiIV A95Solomon Valentina
Tomozei RaisaIV A95Solomon Valentina
Ardeleanu BiancaIV A90Solomon Valentina
Danciulescu GabrielIV A90Solomon Valentina
Toma AndriesIV A90Solomon Valentina
Tabita RoscaIV A85Solomon Valentina
Casian TeodoraIV B100Ramascanu Laura
Ramascanu Radu MihaiIV B100Ramascanu Laura
Stoica Daria RenataIV B100Ramascanu Laura
Totu Bianca IulianaIV B100Ramascanu Laura
Bogatu Carmen GabrielaIV B94Ramascanu Laura
Mihai Rares GabrielIV B90Ramascanu Laura
Cot Iulian ConstantinIV B80Ramascanu Laura
Rosca Maria AdelinaIV B69Ramascanu Laura
Cheta AlexandruIV C96Docuta Adriana
Chirila StefaniaIV C92Docuta Adriana
Merlan SaraIV C88Docuta Adriana
Frincu GiuliaIV C78Docuta Adriana
Pascaru DenisIV C78Docuta Adriana
Antaluca MatteoPregatitoare A100Racles Gheorghe
Ivan IoanaPregatitoare A100Racles Gheorghe
Rosca DavidPregatitoare A100Racles Gheorghe
Tamas AlesiaPregatitoare A100Racles Gheorghe
Murariu TimeeaPregatitoare A96Racles Gheorghe
Agaghe IonelaPregatitoare A95Racles Gheorghe
Barcan AndreeaPregatitoare A90Racles Gheorghe
Bardasu LaviniaPregatitoare A90Racles Gheorghe
Bertea RaduPregatitoare A90Racles Gheorghe
Paduraru MihaiPregatitoare A85Racles Gheorghe
Danciulescu EduardPregatitoare A84Racles Gheorghe
Tatu IzabelaPregatitoare A81Racles Gheorghe
Ghenade AlesiaPregatitoare A80Racles Gheorghe
Ardeleanu GiuliaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Frincu MattiaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Ursan MirunaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Ciuraru SearaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Antoche VictorPregatitoare B100Braescu Lenuta
Burlacu DenisaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Covaci AlexiaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Cretu IonutPregatitoare B100Braescu Lenuta
Galben SofiaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Jipa Robert IoanPregatitoare B100Braescu Lenuta
Simileanu Daria ElenaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Solomon Andra NectariaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Ursachi MariaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Cristea EcaterinaPregatitoare B98Braescu Lenuta
Budau Sorin IonutPregatitoare B95Braescu Lenuta
Fesan SofiaPregatitoare B91Braescu Lenuta
Adam AntoniaPregatitoare B90Braescu Lenuta
Stan AdelaPregatitoare B90Braescu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs