Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Axinte Patrik CristianI A100Grecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaI A100Grecu Lucica Maria
Griju Cristian AlexandruI A100Grecu Lucica Maria
Anchidin Alex MihaitaI A90Grecu Lucica Maria
Anghel Arina AlexandraI A90Grecu Lucica Maria
Capris StefanI A80Grecu Lucica Maria
Solomon Andrei DanielI A80Grecu Lucica Maria
Stanciu Bogdan EmanuelI A80Grecu Lucica Maria
Medeleanu Medeea SofiaI A70Grecu Lucica Maria
Mihai Giulia ElenaI A70Grecu Lucica Maria
Dinu Denisa ElenaI A60Grecu Lucica Maria
Zaharia VladI B100Simion Nina
Antohi RoxanaI B90Simion Nina
Birgau GiuliaI B90Simion Nina
Condopol BiancaI B90Simion Nina
Ionescu LoreleiI B90Simion Nina
Jipa TudorI B90Simion Nina
Osenschi LorenaI B90Simion Nina
Perja RaresI B90Simion Nina
Postolache Cujba BrianaI B90Simion Nina
Baban VladI B85Simion Nina
Manescu Bogdan RaduI B85Simion Nina
Mateiu SergiuI B85Simion Nina
Banica RaduI B83Simion Nina
Bujoreanu IoanaI B76Simion Nina
Cretu MadalinaI B70Simion Nina
Gavrilescu MateiI B69Simion Nina
Lupu MiriamI B63Simion Nina
Sumanaru MariusI B61Simion Nina
Danu DenisaI B60Simion Nina
Harja SiminaI B60Simion Nina
Dobroiu DenisI BParticipantSimion Nina
Gonta BiancaI BParticipantSimion Nina
Treistariu IoanaI BParticipantSimion Nina
Jigau RaresI BParticipantSimion Nina
Dobos GesikaI BParticipantSimion Nina
Damaschin KarinaI BParticipantSimion Nina
Buda ChiraI BParticipantSimion Nina
Ursachi MateiI BParticipantSimion Nina
Ciuchi AlbertoI C100Pustianu Maria
Vraciu MihaitaI C100Pustianu Maria
Murariu ElisaI C95Pustianu Maria
Nascu DariusI C95Pustianu Maria
Grapa DenisI C90Pustianu Maria
Ivascu MarioI C90Pustianu Maria
Pruteanu DariusI C90Pustianu Maria
Fota AndreiI C85Pustianu Maria
Lungu PauloI C85Pustianu Maria
Tofan DenisI C85Pustianu Maria
Tomozei CezarI C85Pustianu Maria
Doloman EduardI C75Pustianu Maria
Andrei Alex Ionut OttoII A100Toc Maria
Bontas AlesiaII A100Toc Maria
Hanga MatteoII A100Toc Maria
Moisa RobertII A100Toc Maria
Muraru Vlad TudorII A100Toc Maria
Tarhon RazvanII A100Toc Maria
Todireanu Stefan AlinII A100Toc Maria
Andrei Alexandra SanzianaII A95Toc Maria
Opinca GiuliaII A95Toc Maria
Paduraru RaresII A95Toc Maria
Ungureanu IustinaII A95Toc Maria
Ursu MariaII A95Toc Maria
Borcea MirunaII A90Toc Maria
Botezatu RalucaII A90Toc Maria
Capris GeorgeII A90Toc Maria
Coca Tudor CristianII A90Toc Maria
Damaschin SilviaII A90Toc Maria
Doros AndreiII A90Toc Maria
Preda Erik AntonioII A90Toc Maria
Belciu Laura MihaelaII A85Toc Maria
Damatarca MartinaII A85Toc Maria
Irimia Alis II A85Toc Maria
Manciu Jasmine GabrielaII A85Toc Maria
Baghiu MariusII A75Toc Maria
Irimia TeodorII A60Toc Maria
Stan Maria IoanaII AParticipantToc Maria
Stan Soleda ElenaII AParticipantToc Maria
Demsa JuliaII B100Demsa Anca
Ercuta TudorII B100Demsa Anca
Hutanu Beatrice NicoleII B100Demsa Anca
Patrasciuc VladimirII B100Demsa Anca
Rotaru MariaII B100Demsa Anca
Lungu RobertII B96Demsa Anca
Dumitrescu Ana SofiaII B95Demsa Anca
Danila TudorII B93Demsa Anca
Braileanu AndreiII B88Demsa Anca
Corodeanu AlexandraII B88Demsa Anca
Bilbor Mihai IoanII B85Demsa Anca
Croitoru YasmineII B83Demsa Anca
Micu MihaiII B83Demsa Anca
Ladaru IustinII B80Demsa Anca
Trifan Daria ElenaII B80Demsa Anca
Pruteanu CristianII B78Demsa Anca
Leonte DariaII B77Demsa Anca
Ungureanu Maria BeatriceII B75Demsa Anca
Sechel MateiII B72Demsa Anca
Bibire AlessiaII B70Demsa Anca
Demsa LaviniaII B70Demsa Anca
Ungureanu AndreeaII BParticipantDemsa Anca
Nour DariaII BParticipantDemsa Anca
Stoian Celino StefanII BParticipantDemsa Anca
Micu HrisostomII BParticipantDemsa Anca
Chiuariu IoanaII BParticipantDemsa Anca
Moisa Elena DenisaII BParticipantDemsa Anca
Budau SofiaII BParticipantDemsa Anca
Stoica Mario StefanII BParticipantDemsa Anca
Mihaila DariaII CParticipantTaruca Roxana
Humuta SaraII CParticipantTaruca Roxana
Jigau AndreiII CParticipantTaruca Roxana
Holban AndradaII CParticipantTaruca Roxana
Boroncea IonutII CParticipantTaruca Roxana
Ghergheluca AndreiII CParticipantTaruca Roxana
Andronache BogdanIII A100Solomon Valentina
Corlade DariusIII A100Solomon Valentina
Lisman AlessyaIII A100Solomon Valentina
Misca TimeeaIII A100Solomon Valentina
Nica JasmineIII A100Solomon Valentina
Spataru LucaIII A100Solomon Valentina
Berila TeodorIII A95Solomon Valentina
Huma DariaIII A95Solomon Valentina
Scarlat RicardoIII A95Solomon Valentina
Tomozei RaisaIII A95Solomon Valentina
Andrii AndreeaIII A90Solomon Valentina
Daria IlieIII A85Solomon Valentina
Danciulescu GabrielIII A82Solomon Valentina
Vintila AnaIII A82Solomon Valentina
Enache VictorIII A80Solomon Valentina
Fesan AndreeaIII A80Solomon Valentina
Haidau CristianIII A80Solomon Valentina
Rogoz MariaIII A80Solomon Valentina
Turcan DenisaIII A80Solomon Valentina
Cruceanu AlexandraIII A74Solomon Valentina
Nistor AndaIII A72Solomon Valentina
David BianceIII A70Solomon Valentina
Marin IrinaIII A70Solomon Valentina
Ardeleanu BiancaIII A60Solomon Valentina
Luca IoanaIII AParticipantSolomon Valentina
Moldovan EmiIII AParticipantSolomon Valentina
Negru TeodorIII B100Ramascanu Laura
Totu Bianca IulianaIII B98Ramascanu Laura
Casian TeodoraIII B96Ramascanu Laura
Stoica Daria RenataIII B96Ramascanu Laura
Ramascanu Radu MihaiIII B90Ramascanu Laura
Cheta AlexandruIII C100Docuta Adriana
Chirila StefaniaIII C100Docuta Adriana
Merlan SaraIII C100Docuta Adriana
Dragan DariaIII C95Docuta Adriana
Coca MateeaIII C90Docuta Adriana
Francu GiuliaIII C90Docuta Adriana
Pascaru DenisIII C90Docuta Adriana
Prisecaru DianaIII C90Docuta Adriana
Anton Diana MariaIV A100Racles Gherghe
Anton Raluca ElenaIV A100Racles Gherghe
Aprofirei Ioana MaraIV A100Racles Gherghe
Ciocoiu Stefania MaraIV A100Racles Gherghe
Petrusca Stefan AlexandruIV A100Racles Gherghe
Tomozei Briana ElenaIV A100Racles Gherghe
Budau MartinaIV A95Racles Gherghe
Chirita Alexia GeorgianaIV A90Racles Gherghe
Florescu CosminIV A90Racles Gherghe
Frincu Alexia IoanaIV A90Racles Gherghe
Luca GabrielIV A90Racles Gherghe
Turcanu StefanIV A90Racles Gherghe
Columban RalucaIV A85Racles Gherghe
Mutica Tudor GabrielIV A85Racles Gherghe
Paduraru CosminIV A70Racles Gherghe
Paveluc AlexandraIV A70Racles Gherghe
Scarlat Alexandru GabrielIV A65Racles Gherghe
Antica Eduard BeniaminIV A60Racles Gherghe
Peste Maria MelisaIV A60Racles Gherghe
Turcan Andrei IonutIV A60Racles Gherghe
Chilianu Vladut AntonioIV B100Ciobanu Lenuta
Fodor Cristian AntonelIV B100Ciobanu Lenuta
Moglan Teona IlincaIV B100Ciobanu Lenuta
Furtuna DariaIV B95Ciobanu Lenuta
Floristeanu DenisIV B90Ciobanu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs