Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaCadru didactic
Baciu Denisa GabrielaI AUrsu Rodica
Carnu Rares StefanI AUrsu Rodica
Coca Maria StefanaI AUrsu Rodica
Cozma Daria IoanaI AUrsu Rodica
Nastase David AlexandruI AUrsu Rodica
Oprea IoanaI AUrsu Rodica
Potroghiru Matei IoanI AUrsu Rodica
Solomon Tudor PetruI AUrsu Rodica
Moldovanu IoanaI CTrofin Ana Maria
Solomei AmaliaI CTrofin Ana Maria
Stanciu Bogdan EmanuelII AGrecu Lucica Maria
Birgau Giulia PaulaII BSimion Nina
Gavrilescu MateiII BSimion Nina
Zaharia Vlad AndreiII BSimion Nina
Eva RianaII CPustianu Maria
Vraciu MihaitaII CPustianu Maria
Andrei Alexandra SanzianaIII AToc Maria
Hanga MatteoIII AToc Maria
Moisa Robert CosminIII AToc Maria
Muraru Vlad TudorIII AToc Maria
Paduraru RaresIII AToc Maria
Preda ErikIII AToc Maria
Todireanu Stefan AlinIII AToc Maria
Ursu MariaIII AToc Maria
Demsa JuliaIII BBlajut Parascheva
Patrasciuc VladimirIII BBlajut Parascheva
Andronache BogdanIV ASolomon Valentina
Berila TeodorIV ASolomon Valentina
Huma DariaIV ASolomon Valentina
Lisman AlessyaIV ASolomon Valentina
Masca TimeeaIV ASolomon Valentina
Munteanu MaiaIV ASolomon Valentina
Nica JasmineIV ASolomon Valentina
Scarlat RicardoIV ASolomon Valentina
Spataru LucaIV ASolomon Valentina
Vintila AnaIV ASolomon Valentina
Casian TeodoraIV BRamascanu Laura
Ramascanu Radu MihaiIV BRamascanu Laura
Stoica Daria RenataIV BRamascanu Laura
Totu Bianca IulianaIV BRamascanu Laura
Antaluca MatteoPregatitoare ARacles Gheorghe
Ivan IoanaPregatitoare ARacles Gheorghe
Rosca DavidPregatitoare ARacles Gheorghe
Tamas AlesiaPregatitoare ARacles Gheorghe
Antoche VictorPregatitoare BBraescu Lenuta
Burlacu DenisaPregatitoare BBraescu Lenuta
Covaci AlexiaPregatitoare BBraescu Lenuta
Cretu IonutPregatitoare BBraescu Lenuta
Galben SofiaPregatitoare BBraescu Lenuta
Jipa Robert IoanPregatitoare BBraescu Lenuta
Simileanu Daria ElenaPregatitoare BBraescu Lenuta
Solomon Andra NectariaPregatitoare BBraescu Lenuta
Ursachi MariaPregatitoare BBraescu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs