Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaCadru didactic
BUZATU ALESSYA MARIAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
CIDA ELISABETA ELENAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
CONDREA EDUARD GEORGIANI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
COSTEA ROBERT ANDREII APaveluc Gianina Vespan Mihaela
MARCOCI ALEXANDRUI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
PATRASCU EVELINAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
PETRARU IOANAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
RUSU YANIS STEFANI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
TANASE MARIA VICTORIAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
TURCEA TIBERIU MARIANI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
URSU DIANA MARIAI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
ZAMFIR IURI VLADIMIRI APaveluc Gianina Vespan Mihaela
BARNA NICOLASI BButnaru Carmen Solomon Alina
COSTEA ANDREII BButnaru Carmen Solomon Alina
GHERASIM ALEXIAI BButnaru Carmen Solomon Alina
MATEO MANOLIUI BButnaru Carmen Solomon Alina
VIZITIU SARAI BButnaru Carmen Solomon Alina
COSA TUDOR ANDREIII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CRACIUN MAYA MARIAII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
GURUITA ALEXANDRUII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PANTELIMON IOANAII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PETRARU PATRICKII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTEA SEBASTIANII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
RADU MARIAII AMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
ANDREI GABRIELAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
ANDRIES DENIS STEFANII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
AXINTE RAISA TIANAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
BLEANDA MATEI IONUTII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
CHIRIBAU ELENA CRISTINAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
GHIATA MINODORA MARIAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
GRIGORAS GABRIEL IRINELII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
GRUIA VICTORII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
HARJA SIMIN IOANAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
IOSUB IOANA CRISTINAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
MARIUT SERENA MARIAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
OJOG DELIA TEODORAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
RUSTI STEFANII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
SANDULACHE STEFANII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
TEPES IONELAII BIosub Lenuta Blanaru Petronela
MATEI MALINA ELENAIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
ONISEI TUDOR MIHAILIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
SINCULET DAVIDIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
SOVA GATU GEORGE CHRISTIANIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
TANASE TUDOR ANDREIIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
TEIRAU LUCA ANDREIIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
VIRNA RARES ANDREIIII ACiupala Angela Ojog Mihaela
ALEXANDRESCU AMELIAIII BPalade Gabriela Nistor Margareta
BORTUN KRISS ALEXANDRUIII BPalade Gabriela Nistor Margareta
GAVRILIU CALIN PETRUIII BPalade Gabriela Nistor Margareta
STANCIU CATALIN IONUTIII BPalade Gabriela Nistor Margareta
TUGLIA MAIA IOANAIII BPalade Gabriela Nistor Margareta
DODITA IOACHIM VLADIII CMarin Ana Maria Leureanu Adina
FLOARES ANDREEA CRISTINAIII CMarin Ana Maria Leureanu Adina
LEUREANU GEORGEIII CMarin Ana Maria Leureanu Adina
MARIN EMAIII CMarin Ana Maria Leureanu Adina
MIRON OVIDIU STEFANIII CMarin Ana Maria Leureanu Adina
ABU AKIL SOFIA IRISIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
ALISTAR STEFANIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BANU ANDREEAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CARUNTU TUDOR DARIUS STEFANIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CREMENE DRAGOS LUCAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DRACSINEANU BIANCAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
FARAUANU ROBERT STEFANIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
NECOARA ANASTASIAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PARAGINA LUCA NICHOLASIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PAVAL ISABELLAIV AMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BARSAN PAULIV BPopa Nicoleta Solomon Alina
CUZMIN DAVID MIHAIIV BPopa Nicoleta Solomon Alina
SLAVU STEFAN OCTAVIANIV BPopa Nicoleta Solomon Alina
VATAMANIUC DAVID ANDREIIV BPopa Nicoleta Solomon Alina
VATAVU MIHNEA TUDORIV BPopa Nicoleta Solomon Alina
Bejan Alesia MariaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Erica IoanaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Eva SofiaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Caruntu George LucaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Ciocate Diana ElenaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Gheorghita Eliza TeodoraPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Hodea Adrian MarianPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Luca Maria AnastasiaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Mihaila Anastasia MariaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Patrascan Giulia MihaelaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Perju Tudor PetruPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Tebeica MateiPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Temciuc Arisia IoanaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vantu Mateo AndreiPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vartolomei RazvanPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vasile Gabriela FeliciaPregatitoare ABuduroi Loredana Tebeica Loredana

Inapoi la centrele de concurs