Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaCadru didactic
Cosa Tudor-AndreiI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Craciun Maya- MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Doboseriu David-CristianI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Manolache Briana-MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Moisa EcaterinaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Nedelcu Mara-AndreeaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Oancea IleanaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Ojog Ioan-AlexandruI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Petraru Patrick- AndreiI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Pintilie Briana-MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Sava-Gaina MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Stoican Robert- IonutI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Trofor Daria-StefanaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Vornicelu Teodora-AnastasiaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Andrei GabrielaI BIOSUB LENUTA
Andries Denis StefanI BIOSUB LENUTA
Balan Delia -MariaI BIOSUB LENUTA
Bleanda Matei-IonutI BIOSUB LENUTA
Bortun Ania-MariaI BIOSUB LENUTA
Chiribau Elena-CristinaI BIOSUB LENUTA
Cuzmin Andreea - Adelina I BIOSUB LENUTA
Gavrilovici MateoI BIOSUB LENUTA
Ghiata Minodora - MariaI BIOSUB LENUTA
Grosu Stefania-CatalinaI BIOSUB LENUTA
Gruia VictorI BIOSUB LENUTA
Marcu Luca-AndreiI BIOSUB LENUTA
Mariut Serena MariaI BIOSUB LENUTA
Miron-Tanase CatalinaI BIOSUB LENUTA
Mocanu Delia-RuxandraI BIOSUB LENUTA
Moise Ioana - CristinaI BIOSUB LENUTA
Ojog Delia-TeodoraI BIOSUB LENUTA
Popa Denis-AndreiI BIOSUB LENUTA
Rauca Alin-AndreiI BIOSUB LENUTA
Rusti StefanI BIOSUB LENUTA
Tamas Denisa-AlexandraI BIOSUB LENUTA
Tepes IonelaI BIOSUB LENUTA
ARIO ROBERT ALEXANDRUII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
AVRAM MATEEAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
BURGHELEA STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
CIORCILA MARA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
TEIRAU LUCA ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
VIRNA RARES ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
Gavriliu Calin PetruII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
Nafornita Darius-StefanII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
Ocolasu Ianis AndreiII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
ANGHEL VLADII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA
ABU-AKIL SOFIA IRISIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
BANU ANDREEAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
BUSTEAGA LORENAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
CREMENE DRAGOS LUCAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
LEPADATU LARAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
OLTEANU BOGDANIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
PAVAL ISABELLAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
SPIRIDON STEFANIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
Adam TeodoraPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Ardeleanu StefanPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Axinte RaresPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Barna NicolasPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Costache AlicePregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Costache RazvanPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Costea AndreiPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Cozma AlexandraPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Gherasim AlexiaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Harjan EricPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Iftime TeodorPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Jalboaie TudorPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Laslau LuciaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Popa ChrisPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Spiridon BiancaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Spiridon BiancaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Ungureanu RaresPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Ureche TudorPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina
Vizitiu SaraPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina

Inapoi la centrele de concurs