Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balau Tudor-AndreiI B90Deju Aurelia
Burca Victor-StefanI B89Deju Aurelia
Mate Albert-DanielI B89Deju Aurelia
Nutulescu Mara-IoanaI B89Deju Aurelia
Buda Victor-GabrielI B84Deju Aurelia
Paduraru Ianis-AlexandriI B84Deju Aurelia
Trandafir Rares-AndreiI B84Deju Aurelia
Zota IoanaI B82Deju Aurelia
Dudas Sabrina-AndreeaI B80Deju Aurelia
Calistru GabrielaI C94Vranciu Cristina
Roman AlexiaI C90Vranciu Cristina
Pintilie RobertaI C84Vranciu Cristina
Buzdugan AngelaI C74Vranciu Cristina
Chiron AlexII A100Rebegea Daniela
Guler DariaII A100Rebegea Daniela
Rotaru CosminII A100Rebegea Daniela
Crimu AmaliaII A98Rebegea Daniela
Florea FilipII A98Rebegea Daniela
Traian GiuliaII A98Rebegea Daniela
Luncanu StefaniaII A88Rebegea Daniela
Saulea CodrinII A88Rebegea Daniela
Burghel ErikaII A80Rebegea Daniela
Balan MariusII C100Lupascu Andreea
Gherasim TeodoraII C100Lupascu Andreea
Padurescu VictorII C100Lupascu Andreea
Panzaru AndreiII C100Lupascu Andreea
Vlad IlincaII C100Lupascu Andreea
Buzdugan Sabin-MateiII C99Lupascu Andreea
Apostol SandraII C98Lupascu Andreea
Iacob Mateea-GabrielaII C98Lupascu Andreea
Alexa Dan-MihaiII C95Lupascu Andreea
Bejenaru CodrutII C95Lupascu Andreea
Campanu PaulaII C95Lupascu Andreea
Druta NicoletaII C95Lupascu Andreea
Mihai Lorena-ListinaII C95Lupascu Andreea
Monar DariaII C95Lupascu Andreea
Colac IlincaII C92Lupascu Andreea
Dinu Bogdan-AndreiII C92Lupascu Andreea
Stegaru MateiII D100Paisa Cristina
Bostanescu ElenaII D90Paisa Cristina
Nica MaiaII D90Paisa Cristina
Corlateanu RaresII D85Paisa Cristina
Bejan BiancaIII A95Birzu Oana
Bohatir StefanIII A95Birzu Oana
Ichim TianaIII A95Birzu Oana
Bertea AlexIII A90Birzu Oana
Frunza LucasIII A85Birzu Oana
Antohi DragosIII A80Birzu Oana
Gavriliu MihneaIII B98Diaconu Ionel Catalin
Suceveanu Elena TeodoraIII B95Diaconu Ionel Catalin
Ivan AndreiIII B90Diaconu Ionel Catalin
Magirescu DianaIII B90Diaconu Ionel Catalin
Rusu Rares MihaiIII B87Diaconu Ionel Catalin
Bosman Alicia VivianaIII B85Diaconu Ionel Catalin
Huiban IanisIII B85Diaconu Ionel Catalin
Anisia TeodoraIII B82Diaconu Ionel Catalin
Munteanu AlexandruIII B81Diaconu Ionel Catalin
Cochior MariaIV A100Botezatu Cristina
Lungu RobertIV A100Botezatu Cristina
Rachiteanu IngridIV A100Botezatu Cristina
Scarlat EduardIV A100Botezatu Cristina
Birladeanu CalinIV A95Botezatu Cristina
Dimitriu TeodorIV A95Botezatu Cristina
Ungureanu ElenaIV A95Botezatu Cristina
Lungu AndreeaIV A94Botezatu Cristina
Vargaluta TaniaIV A94Botezatu Cristina
Grudinschi TeonaIV A88Botezatu Cristina
Turluianu BogdanIV A88Botezatu Cristina
Nastasa AlessandraIV A85Botezatu Cristina
Diaconu AidaIV A82Botezatu Cristina
Dima CristianIV B100Mares Alina
Grozav Elena-IoanaIV B100Mares Alina
Mosnegutu Diana-MariaIV B100Mares Alina
Popa IlincaIV B100Mares Alina
Imbrea Francesca-MariaIV B96Mares Alina
Spataru IlincaIV B95Mares Alina
Buculei Alexandru-CalinIV B90Mares Alina
Iacob ElenaIV B90Mares Alina
Gotesman Alexandra-PaulinaIV B87Mares Alina
Pricope Tania-ElenaIV B87Mares Alina
Munteanu ValentinIV C100Grosu Viorica
Platon StefanIV C100Grosu Viorica
Platon CristianIV C88Grosu Viorica
Ghicu StefanIV C87Grosu Viorica
Matei RaresIV C73Grosu Viorica
Aghirasimoae TeodoraIV D100Barcan Carmen
Botez StefanIV D100Barcan Carmen
Cornea CarminaIV D100Barcan Carmen
Mate Carol-RobertIV D100Barcan Carmen
Zarnescu VladimirIV D100Barcan Carmen
Hulubina GeorgeIV D97Barcan Carmen
Vechiu MihneaIV D97Barcan Carmen
Marinoiu AndreeaIV D96Barcan Carmen
Balau DariaIV D90Barcan Carmen
Panzaru TeodoraIV D88Barcan Carmen
Stupu IlincaIV D83Barcan Carmen
Caruntu RebecaIV D81Barcan Carmen
Toia CodrinIV D80Barcan Carmen
Savin AthenaIV D76Barcan Carmen
Burnichi MariaIV D70Barcan Carmen

Inapoi la centrele de concurs