Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Afrentoaie Ionut-MateiI BESolomon Elena
Alexe Bianca-MariaI BESolomon Elena
Barjoveanu Victor-MarianI BESolomon Elena
Dumitru Denisa-AndreeaI BESolomon Elena
Petrila denis-StefanI BESolomon Elena
Stan MirunaI BESolomon Elena
Bujoreanu Darius-PetrisorI CEIscu Anca-Gabriela
Dorobat Maria-AlexandraI CEIscu Anca-Gabriela
Sofrone VladI CEIscu Anca-Gabriela
Tofan MateiI CEIscu Anca-Gabriela
Vargaluta Luca-Alin-ConstantinI CEIscu Anca-Gabriela
Jicu AlexandruII AESora Maria
Boboc Vlad StefanII BEDeju Aurelia
Grama Casandra-AliaII BEDeju Aurelia
Lupu Alesia-MariaII BEDeju Aurelia
Mate Albert-DanielII BEDeju Aurelia
Nutulescu Mara-IoanaII BEDeju Aurelia
Paizan Alexia-AndreeaII BEDeju Aurelia
Tabarcea Maria-TalidaII BEDeju Aurelia
Trandafir Rares AndreiII BEDeju Aurelia
Varlan MaraII BEDeju Aurelia
Zancu Andrei-CristianII BEDeju Aurelia
Calistru GabrielaII CEVranciu Cristina
Guler DariaIII AERebegea Daniela
Alexa DanIII CELupascu Andreea
Balan MariusIII CELupascu Andreea
Panzaru Andrei III CELupascu Andreea
Bohatir StefanIV AEBirzu Oana
Ichim TianaIV AEBirzu Oana
Bosman Alicia-VivianaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Gavriliu MihneaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Magirescu Diana-MariaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Neculescu AnastasiaIV CEMarin Carmen
Airinei Beatrice-ElenaIV DETrofin Maria
Stan CodrinIV DETrofin Maria
Cucu AlexandraI CIIscu Anca-Gabriela
Apostol SandraIII CILupascu Andreea
Dinu BogdanIII CILupascu Andreea
Padurescu VictorIII CILupascu Andreea
Dimitriu DariaI BISolomon Elena
Podoleanu GeorgeI BISolomon Elena
Popescu RaisaI BISolomon Elena
Moise Petru-AlexandruI CIIscu Anca-Gabriela
Ungureanu George-AndreiI CIIscu Anca-Gabriela
Hazu AlexandruIII BIBadarau Maricica
Palade AndreiIII BIBadarau Maricica
Monar DariaIII CILupascu Andreea
Maticic AndreiIV DITrofin Maria
David Miruna-MariaI CIIIscu Anca-Gabriela
Dumea Daria-IoanaI CIIIscu Anca-Gabriela
Bejenaru Bianca StefaniaIII BIIBadarau Maricica
Varlan DavidIII BIIBadarau Maricica
Cosa Eduard-NicolasI CIIIscu Anca-Gabriela
Toma Teodora-StefanaI CIIIscu Anca-Gabriela
Florea PhillipIII AIIRebegea Daniela
Senchea TeodoraIII BIIBadarau Maricica
Burlacu BiancaIV CIIMarin Carmen
Gherasim TeodoraIV CIIMarin Carmen
Baicu VladimirI AIIHodoroaba Ana
Bala Darius-StefanI AIIHodoroaba Ana
Harjaba AlexiaI AIIHodoroaba Ana
Traian AdrianI AIIHodoroaba Ana
Barcan EdyI BIISolomon Elena
Lazar AlexandraI BIISolomon Elena
Cochior Ema-StefaniaI CIIIscu Anca-Gabriela
Diaconu ElenaII AIISora Maria
Avadanii Eva-MariaII BIIDeju Aurelia
Burca Victor-StefanII BIIDeju Aurelia
Deleu Adriana-ElenaII BIIDeju Aurelia
Geangu ElenaII BIIDeju Aurelia
Horoiu Luca-MihaiII BIIDeju Aurelia
Paduraru Yannis-AlexandruII BIIDeju Aurelia
Buzdugan AngelaII CIIVranciu Cristina
Enache AlessandroII CIIVranciu Cristina
Gurau StefaniaII CIIVranciu Cristina
Podoleanu Luca III AIIRebegea Daniela
Baltii CristianIII BIIBadarau Maricica
Bejenaru CodrutIII CIILupascu Andreea
Mihai LorenaIII CIILupascu Andreea
Vlad IlincaIII CIILupascu Andreea
Brinza Anisia-TeodoraI CIIIIscu Anca-Gabriela
Druta NicoletaIII CIIILupascu Andreea
Solomon KarinaI BIIISolomon Elena
Anita Matei-MaximI CIIIIscu Anca-Gabriela
Golban Cezara-ElenaI CIIIIscu Anca-Gabriela
Platon Mihai AlexandruIII BIIIBadarau Maricica
Grigoras Alesia-MariaIV BIIIDiaconu Ionel-Catalin
Suceveanu Elena-TeodoraIV BIIIDiaconu Ionel-Catalin
Coman MariaI CIIIIscu Anca-Gabriela
Hartescu Otilia III BIIIBadarau Maricica
Istoc CarinaI AMHodoroaba Ana
Ursu MateiI AMHodoroaba Ana
Mistode MateiI BMSolomon Elena
Pojoreanu DavidI BMSolomon Elena
Saulea Dragos-IoanI CMIscu Anca-Gabriela
Dudas Sabrina-AndreeaII BMDeju Aurelia
Moise Miruna-LorelaiII BMDeju Aurelia
Roman AlexiaII CMVranciu Cristina
Stanga RobertII DMKarpfen Ramona
Ciutescu IlincaIII AMRebegea Daniela
Rotaru CosminIII AMRebegea Daniela
Ciocan Catalina III BMBadarau Maricica
Maxim Riccardo III BMBadarau Maricica
Buzdugan SabinIII CMLupascu Andreea
Colac IlincaIII CMLupascu Andreea
David StefanIII CMLupascu Andreea
Iacob MateeaIII CMLupascu Andreea
Savin MirceaIII CMLupascu Andreea
Antohi DragosIV AMBirzu Oana
Bertea AlexIV AMBirzu Oana
Filimon Matei IV AMBirzu Oana
Rusu Rares-MihaiIV BMDiaconu Ionel-Catalin
Lupu AlexiaIV CMMarin Carmen

Inapoi la centrele de concurs