Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chiron AlexII AERebegea Daniela
Guler DariaII AERebegea Daniela
Rotaru CosminII AERebegea Daniela
Balan MariusII CELupascu Andreea
Gherasim TeodoraII CELupascu Andreea
Padurescu VictorII CELupascu Andreea
Panzaru AndreiII CELupascu Andreea
Vlad IlincaII CELupascu Andreea
Stegaru MateiII DEPaisa Cristina
Cochior MariaIV AEBotezatu Cristina
Lungu RobertIV AEBotezatu Cristina
Rachiteanu IngridIV AEBotezatu Cristina
Scarlat EduardIV AEBotezatu Cristina
Dima CristianIV BEMares Alina
Grozav Elena-IoanaIV BEMares Alina
Mosnegutu Diana-MariaIV BEMares Alina
Popa IlincaIV BEMares Alina
Munteanu ValentinIV CEGrosu Viorica
Platon StefanIV CEGrosu Viorica
Aghirasimoae TeodoraIV DEBarcan Carmen
Botez StefanIV DEBarcan Carmen
Cornea CarminaIV DEBarcan Carmen
Mate Carol-RobertIV DEBarcan Carmen
Zarnescu VladimirIV DEBarcan Carmen
Buzdugan Sabin-MateiII CILupascu Andreea
Crimu AmaliaII AIRebegea Daniela
Florea FilipII AIRebegea Daniela
Traian GiuliaII AIRebegea Daniela
Apostol SandraII CILupascu Andreea
Iacob Mateea-GabrielaII CILupascu Andreea
Gavriliu MihneaIII BIDiaconu Ionel Catalin
Hulubina GeorgeIV DIIBarcan Carmen
Vechiu MihneaIV DIIBarcan Carmen
Imbrea Francesca-MariaIV BIIMares Alina
Marinoiu AndreeaIV DIIBarcan Carmen
Alexa Dan-MihaiII CIILupascu Andreea
Bejenaru CodrutII CIILupascu Andreea
Campanu PaulaII CIILupascu Andreea
Druta NicoletaII CIILupascu Andreea
Mihai Lorena-ListinaII CIILupascu Andreea
Monar DariaII CIILupascu Andreea
Bejan BiancaIII AIIBirzu Oana
Bohatir StefanIII AIIBirzu Oana
Ichim TianaIII AIIBirzu Oana
Suceveanu Elena TeodoraIII BIIDiaconu Ionel Catalin
Birladeanu CalinIV AIIBotezatu Cristina
Dimitriu TeodorIV AIIBotezatu Cristina
Ungureanu ElenaIV AIIBotezatu Cristina
Spataru IlincaIV BIIMares Alina
Calistru GabrielaI CIIIVranciu Cristina
Lungu AndreeaIV AIIIBotezatu Cristina
Vargaluta TaniaIV AIIIBotezatu Cristina
Colac IlincaII CIIILupascu Andreea
Dinu Bogdan-AndreiII CIIILupascu Andreea
Balau Tudor-AndreiI BMDeju Aurelia
Roman AlexiaI CMVranciu Cristina
Bostanescu ElenaII DMPaisa Cristina
Nica MaiaII DMPaisa Cristina
Bertea AlexIII AMBirzu Oana
Ivan AndreiIII BMDiaconu Ionel Catalin
Magirescu DianaIII BMDiaconu Ionel Catalin
Buculei Alexandru-CalinIV BMMares Alina
Iacob ElenaIV BMMares Alina
Balau DariaIV DMBarcan Carmen

Inapoi la centrele de concurs