Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala M. Dragan
Nume elevClasaCadru didactic
Barbu Matei StefanI ACostea Delia
Cosa Amalia-IoanaI ACostea Delia
Gavril EmaI ACostea Delia
Frigura Maya-StefaniaI DMunteanu Nina
Slabu LucaI DMunteanu Nina
Todeanca Elena-StefaniaI DMunteanu Nina
Chitic Maria TeodoraI ERogojeanu Anca-Mihaela
Borcea Robert NicolaeII AAdumitroaei Ioana Anca
Busuioc PetruII AAdumitroaei Ioana Anca
Lupescu Denis StefanII AAdumitroaei Ioana Anca
Popa AnastasiaII AAdumitroaei Ioana Anca
Balaban CosminII BSpiridon Gheorghe
Berza VladII BSpiridon Gheorghe
Pavel CezaraII BSpiridon Gheorghe
Tatarasanu AlesiaII BSpiridon Gheorghe
Baciu Veronica GabrielaII DNecsoiu Caselia
Craciun Vladimir AndreiII DNecsoiu Caselia
Lupu MirunaII DNecsoiu Caselia
Paveluc RaresII DNecsoiu Caselia
Adascalitei Stefana AlexandraIII ASpiridon Doina
Ardeleanu Flavius ConstantinIII ASpiridon Doina
Balan MihaiIII ASpiridon Doina
Birsan Andrei SabinIII ASpiridon Doina
Cosa Miruna ElenaIII ASpiridon Doina
David TudorIII ASpiridon Doina
Galbeaza VictoriaIII ASpiridon Doina
Krantz Albert MatiasIII ASpiridon Doina
Paduraru TeodoraIII ASpiridon Doina
Vorniceanu StefaniaIII ASpiridon Doina
Matasaru AlexandraIII CChirciu Olga
Popa AndreiIII CChirciu Olga
Prihoanca Ioana SophiaIII CChirciu Olga
Jechel Miruna IoanaIV ATodirica Luminita-Nusa
Bargu Mihai-AlexandruIV BBerza Ileana
Dumitru TeodoraIV BBerza Ileana
Morozan Daria-GeorgianaIV BBerza Ileana
Nastasa StefanIV BBerza Ileana
Panaite Alexia-MariaIV BBerza Ileana
Popa Alexia-MariaIV BBerza Ileana
Tudor AndreiIV MNica Daniela
Arhip PetruPregatitoare BMorozan Mariana
Cojocaru ArianaPregatitoare BMorozan Mariana
Popa IustinPregatitoare BMorozan Mariana
Popa TudorPregatitoare BMorozan Mariana
Adascalitei Darius-AndreiPregatitoare CBostan Mihaela
Apetrei Matei-IustinPregatitoare CBostan Mihaela
Baciu Matei-LucaPregatitoare CBostan Mihaela
Bogdan StefanPregatitoare CBostan Mihaela
Contoman Alexandru-GabrielPregatitoare CBostan Mihaela
Cozma Tudor-StefanPregatitoare CBostan Mihaela
Dragoi Alessia-MariaPregatitoare CBostan Mihaela
Galis Patrick-MihaiPregatitoare CBostan Mihaela
Gosu Karina-AndreeaPregatitoare CBostan Mihaela
Lupes Vlad-AndreiPregatitoare CBostan Mihaela
Mazilu Paula-SabinaPregatitoare CBostan Mihaela
Onet StefaniaPregatitoare CBostan Mihaela
Stamate Maria-IsabelaPregatitoare CBostan Mihaela
Vintila Ruxandra-MariaPregatitoare CBostan Mihaela
Cirimbei Sabrina ElenaPregatitoare DSabau Lidia
Ciutea Karina NicolePregatitoare DSabau Lidia
Culiceanu Razvan StefanPregatitoare DSabau Lidia
Ion Alesia StefaniaPregatitoare DSabau Lidia
Ivan IlincaPregatitoare DSabau Lidia
Lupu Teodor GabrielPregatitoare DSabau Lidia
Mantea Luca StefanPregatitoare DSabau Lidia
Marian Maya TheodoraPregatitoare DSabau Lidia
Olaru Ana-MariaPregatitoare DSabau Lidia
Oprea Matei AlexandruPregatitoare DSabau Lidia
Palcau Sofia AlexiaPregatitoare DSabau Lidia
Raducanu IlariaPregatitoare DSabau Lidia
Rosu Robert AndreiPregatitoare DSabau Lidia
Solomon MariaPregatitoare DSabau Lidia
Tarcau David GheorghePregatitoare DSabau Lidia
Vacaru Alexandra StefaniaPregatitoare DSabau Lidia
Branea Ana-MariaPregatitoare EPeterfi Irina
Cristea Sofia MariaPregatitoare EPeterfi Irina
Ghelbere AndreeaPregatitoare EPeterfi Irina
Gogu Maia ElenaPregatitoare EPeterfi Irina
Mastacan MirunaPregatitoare EPeterfi Irina
Orzata Ema IoanaPregatitoare EPeterfi Irina
Pasla Bogdan AlexandruPregatitoare EPeterfi Irina
Bordeianu NataliaPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Cuvuliuc MariaPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Matalica DavidPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Matasaru StefanPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Slabu EricPregatitoare FIordache Simona Beatrice

Inapoi la centrele de concurs