Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GUNIA ALIN-IONUTI B98CUTUR COSTEL
PALADE IOANA-RUXANDRAI B98CUTUR COSTEL
RIPA MIHNEA-STEFANI B95CUTUR COSTEL
PINTILIE MAZILU RARES-ANDREII B90CUTUR COSTEL
MIHOC PETRA IARINAI B84CUTUR COSTEL
TARCUTA MARIA-MEDEEAI B81CUTUR COSTEL
SAVIN DENISA-DANIELAI B80CUTUR COSTEL
LAMBAN DARIA-ELENAI B76CUTUR COSTEL
MATEI ANDREEA PATRICIAI B76CUTUR COSTEL
MIHOC TUDOR ANDREII B76CUTUR COSTEL
LAZAREV LUCA-IONI B75CUTUR COSTEL
PATRASCU DAVIDI B75CUTUR COSTEL
ALEXANDRESCU MIRUNAI B74CUTUR COSTEL
CARABAT MARIA-COSMINAI B71CUTUR COSTEL
PATRICHI RARES-ALESSANDROI B70CUTUR COSTEL
COZMA TEODORAI C100ADAM CRINA
GHERASIMOAIA GIULIAI C100ADAM CRINA
GRADINARU DIANAI C100ADAM CRINA
HANUTU ANDREII C100ADAM CRINA
MUSTEA DAVIDI C100ADAM CRINA
PARING STEFAN-PETRUTI C100ADAM CRINA
STOICESCU THEEAI C100ADAM CRINA
CIUBOTARU ANDREEA-CRISTINAI C95ADAM CRINA
MICLAUS MELANIAI C95ADAM CRINA
ORZU SOFIAI C95ADAM CRINA
CIUREA VLADI C90ADAM CRINA
DIMA ANDRA-STEFANIAI C90ADAM CRINA
GOLOGAN MARIAI C90ADAM CRINA
SOITUZ LUCIANI C90ADAM CRINA
DRAGOMIR ALEXANDRUI C85ADAM CRINA
ILIES MALINAI C85ADAM CRINA
TORTEL MIHNEAI C85ADAM CRINA
GHINEA SOFIAI C70ADAM CRINA
IFTIMIU RARES-GEORGEII A100DUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAII A100DUMITRASCU MIIA
PAVAL ALESSIA-MARIAII A100DUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAII A100DUMITRASCU MIIA
BENCHEA MIHAI-ERICII A98DUMITRASCU MIIA
HRINCESCU MIHAI-ANDREIII A98DUMITRASCU MIIA
JUGUREANU VICTOR-IOANII A98DUMITRASCU MIIA
DIACONU RUXANDRA-ELENAII A95DUMITRASCU MIIA
DIACONU SANZIANA-MARIAII A95DUMITRASCU MIIA
MIHAILA DARIUS-SEBASTIANII A95DUMITRASCU MIIA
SOFRONE ILINCA-MARIUCAII A95DUMITRASCU MIIA
IONAS ARIANA-IOANAII A93DUMITRASCU MIIA
MARIC IUSTINII A93DUMITRASCU MIIA
POPA ROBERT-CONSTANTINII A93DUMITRASCU MIIA
DANILA ALEXIAII A90DUMITRASCU MIIA
GOCIU ALEXANDRAII A90DUMITRASCU MIIA
MAXIM SABINA-ELENAII A90DUMITRASCU MIIA
DEJU ALESIA-ELENAII A88DUMITRASCU MIIA
ISMANA-ILISAN TEODOR-ANDREIII A88DUMITRASCU MIIA
GRIGORAS ANTONIAII A85DUMITRASCU MIIA
HERCIU OLIVIA-MARIAII A85DUMITRASCU MIIA
ANDONE GEORGE-MATEIII A84DUMITRASCU MIIA
FELEA ANA-MARIAII A75DUMITRASCU MIIA
GASPAR RARES-ANDREIII A75DUMITRASCU MIIA
STOICA ADRIAN-MIHAIII A75DUMITRASCU MIIA
VISAN LUCA-STEFANII A70DUMITRASCU MIIA
MAXIM ERICII B100PINTILIE IRINA
SUFARU CALINII B100PINTILIE IRINA
VOICU MIRUNAII B100PINTILIE IRINA
DARIE OVIDIUII B98PINTILIE IRINA
HUTU EVAII B98PINTILIE IRINA
MARANDUCA ALEXIAII B98PINTILIE IRINA
CANSCHI ARISII B95PINTILIE IRINA
MATEI MIRCEAII B95PINTILIE IRINA
RUSU RAZVANII B95PINTILIE IRINA
SOLOMON JESSICAII B95PINTILIE IRINA
LAZAR CARMENII B93PINTILIE IRINA
LASLAU DAVIDII B90PINTILIE IRINA
LAZAR RARESII B90PINTILIE IRINA
SPRENTEROIU TEODORII B90PINTILIE IRINA
GHERASIMOAIA MATTEOII B85PINTILIE IRINA
GIRLEANU ANDREIII B80PINTILIE IRINA
IONITA DARIAII B80PINTILIE IRINA
ISACESCU SOFIAII B80PINTILIE IRINA
CERBU IULIANAII B75PINTILIE IRINA
DEACONU SMARANDAII B75PINTILIE IRINA
FLORISTEAN ELENA II B75PINTILIE IRINA
GHIURCA ALEXANDRUII B75PINTILIE IRINA
ARSENI MARIA II B70PINTILIE IRINA
DIAC LUCAII B70PINTILIE IRINA
DRAGOS STEFANII B70PINTILIE IRINA
PLATON NICOLEII BParticipantPINTILIE IRINA
ZAHARIA TEODORII BParticipantPINTILIE IRINA
ZAHARIA VICTORII BParticipantPINTILIE IRINA
RADU ALEXANDRUII C100ANTON MARIETA
OLARIU ANDREEA-SARAII C97ANTON MARIETA
ARDELEANU DAVID-MIHAIII C85ANTON MARIETA
COJOCARU LUCA-STEFANII C85ANTON MARIETA
IRIMIA ALESSIA-ANDREEAII C85ANTON MARIETA
GRADINARU PATRICIA-IOANAII C75ANTON MARIETA
PADURARU MARA-IOANAII C75ANTON MARIETA
STAN ALEXANDRU-STEFANII C70ANTON MARIETA
STANICA ALEXANDRUIII A100MAUCA CLEMANSA
CAPUSA DIANAIII A98MAUCA CLEMANSA
PRISACARU TEODORAIII A98MAUCA CLEMANSA
TOMOZAI ALEXANDRU MIHAIIII A98MAUCA CLEMANSA
ADAM VLADIII A95MAUCA CLEMANSA
STANICA ANDRA-MARIAIII A95MAUCA CLEMANSA
AXINTE MIHAI-TUDORIII A90MAUCA CLEMANSA
BOGHIAN TUDORIII A90MAUCA CLEMANSA
BUSUIOC CLAUDIA-NICOLAIII A90MAUCA CLEMANSA
PARAGINA MIHNEA-STEFANIII A90MAUCA CLEMANSA
GEAMANA ILINCAIII A85MAUCA CLEMANSA
NEDELCU ANDREI-STEFANIII A85MAUCA CLEMANSA
ROTARU TEODORA-CATALINAIII A82MAUCA CLEMANSA
DAVID ANDREI-TUDORIII A80MAUCA CLEMANSA
IURCISIN VALERIAIII A80MAUCA CLEMANSA
SERBAN LUCA-CRISTIANIII A80MAUCA CLEMANSA
BALTARIU ANDRA-IULIANAIII A75MAUCA CLEMANSA
NASTAC IONUTIII A75MAUCA CLEMANSA
SANDU DENISA-ELENAIII A75MAUCA CLEMANSA
DOBOSERU RAZVANIII B100CIOCHINA AURA
GOCIU IOANAIII B100CIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDORIII B100CIOCHINA AURA
UNGUREANU ISABELAIII B100CIOCHINA AURA
CRISTEA LUCAIII B98CIOCHINA AURA
GLODEAN TUDORIII B98CIOCHINA AURA
VRANCEANU MATEIIII B98CIOCHINA AURA
TATARASANU SMARANDAIII B89CIOCHINA AURA
GAVRILIU IANISIII B86CIOCHINA AURA
ADUMITRESEI SMARANDAIII B83CIOCHINA AURA
CARLAN ALEXANDRAIII B74CIOCHINA AURA
PERJU SARAIII B70CIOCHINA AURA
CHICUS MATEIIII C98SOFRONE SIMONA
JUVERDEANU ALEXANDRUIII C98SOFRONE SIMONA
MEDVEDEV MEDEEAIII C98SOFRONE SIMONA
PAVEL VLADIII C98SOFRONE SIMONA
DARABAN MARAIII C95SOFRONE SIMONA
DUMITRU ANDREEAIII C95SOFRONE SIMONA
GRIGORAS MARIAIII C95SOFRONE SIMONA
ICHIM RARESIII C95SOFRONE SIMONA
BOTEZATU MARAIII C70SOFRONE SIMONA
BULAI TOMAIV A100STAN VALERIA
COJOCARU MATEOIV A100STAN VALERIA
MIHAILA DARIAIV A100STAN VALERIA
MOVILEANU STEFANIV A100STAN VALERIA
NICULAESCU RARESIV A100STAN VALERIA
PASCU INGRIDIV A100STAN VALERIA
POPA BIANCAIV A100STAN VALERIA
BERECZKI MIRUNAIV A94STAN VALERIA
LUNCANU STEFANIV A94STAN VALERIA
GABUREANU IOANAIV A93STAN VALERIA
POROSNICU STEFANIAIV A93STAN VALERIA
POTOROACA VICTORIV A93STAN VALERIA
STAN-POPA ECATERINAIV A90STAN VALERIA
STOLERU STEFANIV A89STAN VALERIA
BUTANU ALESIAIV A87STAN VALERIA
CRACIUN MAIAIV A87STAN VALERIA
BENCHEA STEFANAIV A86STAN VALERIA
AXINTE CATINCAIV A85STAN VALERIA
COJOCARU CASIANA IV A85STAN VALERIA
BRIAHNA ILINCA IV A84STAN VALERIA
CUTIC LUMINITAIV A83STAN VALERIA
COJAN EDUARDIV A82STAN VALERIA
DOBOS FEDERICOIV A82STAN VALERIA
FLOREA MIRUNAIV A81STAN VALERIA
CREANGA DAVIDIV A80STAN VALERIA
FLUIERARIU GEORGEIV A80STAN VALERIA
COJOCARU MADALINAIV A79STAN VALERIA
NECHITA SOFIAIV A79STAN VALERIA
BOUREANU STEFANIV AParticipantSTAN VALERIA
RUSU BRIANAIV AParticipantSTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDOR IV B100CERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIV B100CERCELARIU ANCA
DONICI SARA IV B100CERCELARIU ANCA
LAZAR DARIUSIV B100CERCELARIU ANCA
PINTILIE MATEI IV B100CERCELARIU ANCA
POPOVICI ALEXANDRU IV B100CERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIV B100CERCELARIU ANCA
PRICOP ADRIANIV B100CERCELARIU ANCA
SNEL VLAD IV B100CERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIV B100CERCELARIU ANCA
ORZU ILINCAIV B95CERCELARIU ANCA
CASIS STEFANIV B90CERCELARIU ANCA
CODREANU CALINIV B90CERCELARIU ANCA
DOGARU ALESSANDROIV B90CERCELARIU ANCA
GROSU IMMANUELIV B85CERCELARIU ANCA
IFTIME ADRIANAIV B85CERCELARIU ANCA
MITREA ANASTASIAIV B85CERCELARIU ANCA
COSTACHE ANDREI-EUGENIUPregatitoare A100TIRCA LAURA
FLORIA CRISTINA-GABRIELAPregatitoare A100TIRCA LAURA
POPA ANDREEA-LAVINIAPregatitoare A100TIRCA LAURA
ISMANA-ILISAN ALEXANDRAPregatitoare A98TIRCA LAURA
POPA ALESSIA-MARIAPregatitoare A98TIRCA LAURA
ASAFTEI IOANA-MARIAPregatitoare A97TIRCA LAURA
MANTA TUDOR-NICOLAEPregatitoare A95TIRCA LAURA
CERNAT MATEIPregatitoare A90TIRCA LAURA
EPURE ANDREI-IOANPregatitoare A90TIRCA LAURA
MATEI STEFANPregatitoare A90TIRCA LAURA
STOLERU MARA-ANDREEAPregatitoare A90TIRCA LAURA
BARBIERU MIHNEA-STEFANPregatitoare A85TIRCA LAURA
MASSIMILLA ANDREEAPregatitoare A85TIRCA LAURA
RIZEA SOFIA-MARIAPregatitoare A85TIRCA LAURA
IACOBUS ANDREIPregatitoare A80TIRCA LAURA
BENCHEA CEZARPregatitoare B100GASPAR ANCA
FICAU ALINPregatitoare B100GASPAR ANCA
COZMA STEFANPregatitoare B96GASPAR ANCA
DRAGU ALEXANDRUPregatitoare B96GASPAR ANCA
SOLOMON DAVIDPregatitoare B96GASPAR ANCA
SOIMAN LARISAPregatitoare B91GASPAR ANCA
STAN RARESPregatitoare B91GASPAR ANCA
CANCEL EMANUELPregatitoare B89GASPAR ANCA
DAMASCHIN DARIAPregatitoare B86GASPAR ANCA
DUMITRESCU SOFIAPregatitoare B86GASPAR ANCA
CHIUARU ALEXANDRAPregatitoare B84GASPAR ANCA
CERGUTA MARIAPregatitoare B79GASPAR ANCA
PATRATANU DAVIDPregatitoare B79GASPAR ANCA
CAPUSA MARIO Pregatitoare B74GASPAR ANCA
FLORISTEAN ANDREIPregatitoare B74GASPAR ANCA
DOLGOS DIANAPregatitoare B71GASPAR ANCA
BALIS DOMINIQUEPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
BERTEA STEFANPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
DIACONU ALESSIAPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
DOBOS ERICAPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
DRITU CALINPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
DUMITRASCU MARIAPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
GROSU LEONARDPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
ILIES ANASTASIAPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
MANZAT MARIUSPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
MOCANU GIULIAPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
TIMARU BOGDANPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA
VERDES RADUPregatitoare C100BOSINCEANU LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs