Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaCadru didactic
COZMA TEODORAI CADAM CRINA
GHERASIMOAIA GIULIAI CADAM CRINA
GRADINARU DIANAI CADAM CRINA
HANUTU ANDREII CADAM CRINA
MUSTEA DAVIDI CADAM CRINA
PARING STEFAN-PETRUTI CADAM CRINA
STOICESCU THEEAI CADAM CRINA
IFTIMIU RARES-GEORGEII ADUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAII ADUMITRASCU MIIA
PAVAL ALESSIA-MARIAII ADUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAII ADUMITRASCU MIIA
MAXIM ERICII BPINTILIE IRINA
SUFARU CALINII BPINTILIE IRINA
VOICU MIRUNAII BPINTILIE IRINA
RADU ALEXANDRUII CANTON MARIETA
STANICA ALEXANDRUIII AMAUCA CLEMANSA
DOBOSERU RAZVANIII BCIOCHINA AURA
GOCIU IOANAIII BCIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDORIII BCIOCHINA AURA
UNGUREANU ISABELAIII BCIOCHINA AURA
BULAI TOMAIV ASTAN VALERIA
COJOCARU MATEOIV ASTAN VALERIA
MIHAILA DARIAIV ASTAN VALERIA
MOVILEANU STEFANIV ASTAN VALERIA
NICULAESCU RARESIV ASTAN VALERIA
PASCU INGRIDIV ASTAN VALERIA
POPA BIANCAIV ASTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDOR IV BCERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIV BCERCELARIU ANCA
DONICI SARA IV BCERCELARIU ANCA
LAZAR DARIUSIV BCERCELARIU ANCA
PINTILIE MATEI IV BCERCELARIU ANCA
POPOVICI ALEXANDRU IV BCERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIV BCERCELARIU ANCA
PRICOP ADRIANIV BCERCELARIU ANCA
SNEL VLAD IV BCERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIV BCERCELARIU ANCA
COSTACHE ANDREI-EUGENIUPregatitoare ATIRCA LAURA
FLORIA CRISTINA-GABRIELAPregatitoare ATIRCA LAURA
POPA ANDREEA-LAVINIAPregatitoare ATIRCA LAURA
BENCHEA CEZARPregatitoare BGASPAR ANCA
FICAU ALINPregatitoare BGASPAR ANCA
BALIS DOMINIQUEPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
BERTEA STEFANPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DIACONU ALESSIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DOBOS ERICAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DRITU CALINPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DUMITRASCU MARIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
GROSU LEONARDPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
ILIES ANASTASIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
MANZAT MARIUSPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
MOCANU GIULIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
TIMARU BOGDANPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
VERDES RADUPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs