Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
COZMA TEODORAI CEADAM CRINA
GHERASIMOAIA GIULIAI CEADAM CRINA
GRADINARU DIANAI CEADAM CRINA
HANUTU ANDREII CEADAM CRINA
MUSTEA DAVIDI CEADAM CRINA
PARING STEFAN-PETRUTI CEADAM CRINA
STOICESCU THEEAI CEADAM CRINA
IFTIMIU RARES-GEORGEII AEDUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAII AEDUMITRASCU MIIA
PAVAL ALESSIA-MARIAII AEDUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAII AEDUMITRASCU MIIA
MAXIM ERICII BEPINTILIE IRINA
SUFARU CALINII BEPINTILIE IRINA
VOICU MIRUNAII BEPINTILIE IRINA
RADU ALEXANDRUII CEANTON MARIETA
STANICA ALEXANDRUIII AEMAUCA CLEMANSA
DOBOSERU RAZVANIII BECIOCHINA AURA
GOCIU IOANAIII BECIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDORIII BECIOCHINA AURA
UNGUREANU ISABELAIII BECIOCHINA AURA
BULAI TOMAIV AESTAN VALERIA
COJOCARU MATEOIV AESTAN VALERIA
MIHAILA DARIAIV AESTAN VALERIA
MOVILEANU STEFANIV AESTAN VALERIA
NICULAESCU RARESIV AESTAN VALERIA
PASCU INGRIDIV AESTAN VALERIA
POPA BIANCAIV AESTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDOR IV BECERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIV BECERCELARIU ANCA
DONICI SARA IV BECERCELARIU ANCA
LAZAR DARIUSIV BECERCELARIU ANCA
PINTILIE MATEI IV BECERCELARIU ANCA
POPOVICI ALEXANDRU IV BECERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIV BECERCELARIU ANCA
PRICOP ADRIANIV BECERCELARIU ANCA
SNEL VLAD IV BECERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIV BECERCELARIU ANCA
COSTACHE ANDREI-EUGENIUPregatitoare AETIRCA LAURA
FLORIA CRISTINA-GABRIELAPregatitoare AETIRCA LAURA
POPA ANDREEA-LAVINIAPregatitoare AETIRCA LAURA
BENCHEA CEZARPregatitoare BEGASPAR ANCA
FICAU ALINPregatitoare BEGASPAR ANCA
BALIS DOMINIQUEPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
BERTEA STEFANPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
DIACONU ALESSIAPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
DOBOS ERICAPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
DRITU CALINPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
DUMITRASCU MARIAPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
GROSU LEONARDPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
ILIES ANASTASIAPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
MANZAT MARIUSPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
MOCANU GIULIAPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
TIMARU BOGDANPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
VERDES RADUPregatitoare CEBOSINCEANU LUMINITA
GUNIA ALIN-IONUTI BICUTUR COSTEL
PALADE IOANA-RUXANDRAI BICUTUR COSTEL
BENCHEA MIHAI-ERICII AIDUMITRASCU MIIA
HRINCESCU MIHAI-ANDREIII AIDUMITRASCU MIIA
JUGUREANU VICTOR-IOANII AIDUMITRASCU MIIA
DARIE OVIDIUII BIPINTILIE IRINA
HUTU EVAII BIPINTILIE IRINA
MARANDUCA ALEXIAII BIPINTILIE IRINA
CAPUSA DIANAIII AIMAUCA CLEMANSA
PRISACARU TEODORAIII AIMAUCA CLEMANSA
TOMOZAI ALEXANDRU MIHAIIII AIMAUCA CLEMANSA
CRISTEA LUCAIII BICIOCHINA AURA
GLODEAN TUDORIII BICIOCHINA AURA
VRANCEANU MATEIIII BICIOCHINA AURA
CHICUS MATEIIII CISOFRONE SIMONA
JUVERDEANU ALEXANDRUIII CISOFRONE SIMONA
MEDVEDEV MEDEEAIII CISOFRONE SIMONA
PAVEL VLADIII CISOFRONE SIMONA
ISMANA-ILISAN ALEXANDRAPregatitoare AITIRCA LAURA
POPA ALESSIA-MARIAPregatitoare AITIRCA LAURA
OLARIU ANDREEA-SARAII CIIANTON MARIETA
ASAFTEI IOANA-MARIAPregatitoare AIITIRCA LAURA
COZMA STEFANPregatitoare BIIGASPAR ANCA
DRAGU ALEXANDRUPregatitoare BIIGASPAR ANCA
SOLOMON DAVIDPregatitoare BIIGASPAR ANCA
RIPA MIHNEA-STEFANI BIICUTUR COSTEL
CIUBOTARU ANDREEA-CRISTINAI CIIADAM CRINA
MICLAUS MELANIAI CIIADAM CRINA
ORZU SOFIAI CIIADAM CRINA
DIACONU RUXANDRA-ELENAII AIIDUMITRASCU MIIA
DIACONU SANZIANA-MARIAII AIIDUMITRASCU MIIA
MIHAILA DARIUS-SEBASTIANII AIIDUMITRASCU MIIA
SOFRONE ILINCA-MARIUCAII AIIDUMITRASCU MIIA
CANSCHI ARISII BIIPINTILIE IRINA
MATEI MIRCEAII BIIPINTILIE IRINA
RUSU RAZVANII BIIPINTILIE IRINA
SOLOMON JESSICAII BIIPINTILIE IRINA
ADAM VLADIII AIIMAUCA CLEMANSA
STANICA ANDRA-MARIAIII AIIMAUCA CLEMANSA
DARABAN MARAIII CIISOFRONE SIMONA
DUMITRU ANDREEAIII CIISOFRONE SIMONA
GRIGORAS MARIAIII CIISOFRONE SIMONA
ICHIM RARESIII CIISOFRONE SIMONA
ORZU ILINCAIV BIICERCELARIU ANCA
MANTA TUDOR-NICOLAEPregatitoare AIITIRCA LAURA
BERECZKI MIRUNAIV AIIISTAN VALERIA
LUNCANU STEFANIV AIIISTAN VALERIA
IONAS ARIANA-IOANAII AIIIDUMITRASCU MIIA
MARIC IUSTINII AIIIDUMITRASCU MIIA
POPA ROBERT-CONSTANTINII AIIIDUMITRASCU MIIA
LAZAR CARMENII BIIIPINTILIE IRINA
GABUREANU IOANAIV AIIISTAN VALERIA
POROSNICU STEFANIAIV AIIISTAN VALERIA
POTOROACA VICTORIV AIIISTAN VALERIA
SOIMAN LARISAPregatitoare BIIIGASPAR ANCA
STAN RARESPregatitoare BIIIGASPAR ANCA
PINTILIE MAZILU RARES-ANDREII BMCUTUR COSTEL
CIUREA VLADI CMADAM CRINA
DIMA ANDRA-STEFANIAI CMADAM CRINA
GOLOGAN MARIAI CMADAM CRINA
SOITUZ LUCIANI CMADAM CRINA
DANILA ALEXIAII AMDUMITRASCU MIIA
GOCIU ALEXANDRAII AMDUMITRASCU MIIA
MAXIM SABINA-ELENAII AMDUMITRASCU MIIA
LASLAU DAVIDII BMPINTILIE IRINA
LAZAR RARESII BMPINTILIE IRINA
SPRENTEROIU TEODORII BMPINTILIE IRINA
AXINTE MIHAI-TUDORIII AMMAUCA CLEMANSA
BOGHIAN TUDORIII AMMAUCA CLEMANSA
BUSUIOC CLAUDIA-NICOLAIII AMMAUCA CLEMANSA
PARAGINA MIHNEA-STEFANIII AMMAUCA CLEMANSA
STAN-POPA ECATERINAIV AMSTAN VALERIA
CASIS STEFANIV BMCERCELARIU ANCA
CODREANU CALINIV BMCERCELARIU ANCA
DOGARU ALESSANDROIV BMCERCELARIU ANCA
CERNAT MATEIPregatitoare AMTIRCA LAURA
EPURE ANDREI-IOANPregatitoare AMTIRCA LAURA
MATEI STEFANPregatitoare AMTIRCA LAURA
STOLERU MARA-ANDREEAPregatitoare AMTIRCA LAURA

Inapoi la centrele de concurs