Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Caiuti
Scoala:Scoala Gimnaziala Caiuti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BARBU RARES IONUTII A100LEON CLAUDIA
DAMIAN CRISTIANA-MARIAII A100LEON CLAUDIA
GABAR ALEHANDRAII A100LEON CLAUDIA
STANCIU ALEXANDRA-IONELAII A100LEON CLAUDIA
TUDORACHE ANDREI-NICUSORII A100LEON CLAUDIA
DAMIAN ANDREEA-IOANAII A95LEON CLAUDIA
CHELARU ADRIAN-VALENTINII A90LEON CLAUDIA
DUTA PATRICIA -IOANAII A90LEON CLAUDIA
DUTA RARES-IOANII A90LEON CLAUDIA
MORARU ALEXANDRAII A90LEON CLAUDIA
PACIOGA RARES ANDREIII A90LEON CLAUDIA
RAUTA ANDREI-RARESII A90LEON CLAUDIA
SIGHINAS DANIELA-ELENAII A85LEON CLAUDIA
MIHAI GABRIEL-ALEXANDRUII A80LEON CLAUDIA
DUMITRU GEORGEII A75LEON CLAUDIA
ALEXA ROXANA-GEORGIANAII A70LEON CLAUDIA
CERNICA DENISA-ELENAII A70LEON CLAUDIA
FACAOARU ALINA MIHAELAII A70LEON CLAUDIA
GHIUTA RAZVANII A70LEON CLAUDIA
STOICA IOANAII A70LEON CLAUDIA
VRINCEANU ALEXIA -ELENAII A70LEON CLAUDIA
Cristea AlexandruIII A100Tosa Gabriela
Marin DenisaIII A100Tosa Gabriela
Padure AdaIII A100Tosa Gabriela
Pislaru AndreiIII A100Tosa Gabriela
Tuluca MirunaIII A100Tosa Gabriela
Damian IrinaIII A98Tosa Gabriela
Panaite GabrielaIII A97Tosa Gabriela
Tudorache DeliaIII A96Tosa Gabriela
Damian DragosIII A95Tosa Gabriela
Neagu LeonardIII A95Tosa Gabriela
Andronache IonutIII A90Tosa Gabriela
Ciubotaru MihaiIII A90Tosa Gabriela
Culica DorianIII A90Tosa Gabriela
Ciubotaru SebastianIII A87Tosa Gabriela
Dima AlexandraIII A86Tosa Gabriela
ANDREI MARIA ELENAIV A100MARTIN RAMONA
CHELARU CATALINAIV A100MARTIN RAMONA
DUTA MARIA CATALINAIV A100MARTIN RAMONA
GHIMPU AMALIA ELENAIV A100MARTIN RAMONA
LEON ELIZA GABRIELAIV A100MARTIN RAMONA
NEAMTU MARIAN IONELIV A100MARTIN RAMONA
SANDULACHE SILVIU ALEXANDRUIV A100MARTIN RAMONA
DOBRE ANDREIIV A98MARTIN RAMONA
FACAOARU AMALIA MARIAIV A97MARTIN RAMONA
NEAGU MATEI STEFANIV A96MARTIN RAMONA
DAMIAN ANA MARIAIV A95MARTIN RAMONA
FILIP ROXANA ELENAIV A93MARTIN RAMONA
COSMA IOANA ANDREEAIV A90MARTIN RAMONA
PACIOGA ROBERT MARIANIV A86MARTIN RAMONA
VRANCEANU DENISA GEORGIANAIV A85MARTIN RAMONA
BAMBOI ANDREEA BIANCAIV A75MARTIN RAMONA
BAMBOI BOGDAN VASILEIV A70MARTIN RAMONA
Bejenaru VladimirPregatitoare A100ANDRONACHE iRINA
Bica IleanaPregatitoare A100ANDRONACHE iRINA
Bratu AlexandraPregatitoare A100ANDRONACHE iRINA
Miron MateoPregatitoare A100ANDRONACHE iRINA
Vesca MateiPregatitoare A100ANDRONACHE iRINA
Jitaru TeodorPregatitoare A95ANDRONACHE iRINA
Bordeianu GeorgePregatitoare A90ANDRONACHE iRINA

Inapoi la centrele de concurs