Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Caiuti
Scoala:Scoala Gimnaziala Caiuti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BARBU RARES IONUTII AELEON CLAUDIA
DAMIAN CRISTIANA-MARIAII AELEON CLAUDIA
GABAR ALEHANDRAII AELEON CLAUDIA
STANCIU ALEXANDRA-IONELAII AELEON CLAUDIA
TUDORACHE ANDREI-NICUSORII AELEON CLAUDIA
Cristea AlexandruIII AETosa Gabriela
Marin DenisaIII AETosa Gabriela
Padure AdaIII AETosa Gabriela
Pislaru AndreiIII AETosa Gabriela
Tuluca MirunaIII AETosa Gabriela
ANDREI MARIA ELENAIV AEMARTIN RAMONA
CHELARU CATALINAIV AEMARTIN RAMONA
DUTA MARIA CATALINAIV AEMARTIN RAMONA
GHIMPU AMALIA ELENAIV AEMARTIN RAMONA
LEON ELIZA GABRIELAIV AEMARTIN RAMONA
NEAMTU MARIAN IONELIV AEMARTIN RAMONA
SANDULACHE SILVIU ALEXANDRUIV AEMARTIN RAMONA
Bejenaru VladimirPregatitoare AEANDRONACHE iRINA
Bica IleanaPregatitoare AEANDRONACHE iRINA
Bratu AlexandraPregatitoare AEANDRONACHE iRINA
Miron MateoPregatitoare AEANDRONACHE iRINA
Vesca MateiPregatitoare AEANDRONACHE iRINA
Damian IrinaIII AITosa Gabriela
DOBRE ANDREIIV AIMARTIN RAMONA
Panaite GabrielaIII AIITosa Gabriela
FACAOARU AMALIA MARIAIV AIIMARTIN RAMONA
Tudorache DeliaIII AIITosa Gabriela
NEAGU MATEI STEFANIV AIIMARTIN RAMONA
DAMIAN ANDREEA-IOANAII AIILEON CLAUDIA
Damian DragosIII AIITosa Gabriela
Neagu LeonardIII AIITosa Gabriela
DAMIAN ANA MARIAIV AIIMARTIN RAMONA
Jitaru TeodorPregatitoare AIIANDRONACHE iRINA
FILIP ROXANA ELENAIV AIIIMARTIN RAMONA
CHELARU ADRIAN-VALENTINII AMLEON CLAUDIA
DUTA PATRICIA -IOANAII AMLEON CLAUDIA
DUTA RARES-IOANII AMLEON CLAUDIA
MORARU ALEXANDRAII AMLEON CLAUDIA
PACIOGA RARES ANDREIII AMLEON CLAUDIA
RAUTA ANDREI-RARESII AMLEON CLAUDIA
Andronache IonutIII AMTosa Gabriela
Ciubotaru MihaiIII AMTosa Gabriela
Culica DorianIII AMTosa Gabriela
COSMA IOANA ANDREEAIV AMMARTIN RAMONA
Bordeianu GeorgePregatitoare AMANDRONACHE iRINA

Inapoi la centrele de concurs