Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala George Enescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Casuneanu BrianaI A94Sarbie Cornel
Lovin Darius AndreiI A89Sarbie Cornel
Popa Benjamin NarcisI A89Sarbie Cornel
Vranceanu AlessioI A89Sarbie Cornel
Vranceanu RaduI A89Sarbie Cornel
Apreutesei IonutI B100Caloian Laura
Avramoaie StefaniaI B100Caloian Laura
Ciosu BiancaI B100Caloian Laura
Florea IlariaI B100Caloian Laura
Gherasimescu TeodoraI B100Caloian Laura
Gospodiu Ana MariaI B100Caloian Laura
Iorga RaissaI B100Caloian Laura
Zaharia Ana TeodoraI B100Caloian Laura
Zaharia Andrei RazvanI B100Caloian Laura
Basa Denis MayeiI B82Caloian Laura
Cernat IustinaI B82Caloian Laura
Dumitru AlexiaI B82Caloian Laura
Cernat Delia AndreeaII A100Burlacu Aglaia
Mares Teodora LaviniaII A100Burlacu Aglaia
Belciu Stefan VladutII A98Burlacu Aglaia
Butnariuc BogdanII A93Burlacu Aglaia
Petecuta Alexandru IulianII A90Burlacu Aglaia
Nastasa ElisabetaII A88Burlacu Aglaia
Seciu Eduard CristianII A85Burlacu Aglaia
Adascalitei AnamariaII C100Luou Anca
Asandei StefanII C100Luou Anca
Cazan Robert StefanII C100Luou Anca
Ciobanu Tudor StefanII C100Luou Anca
Maciuca serban AndreiII C100Luou Anca
Tustiu Vlad CristianII C100Luou Anca
Ghinet Ruxandra MariaII C90Luou Anca
Mirianu Miruna IoanaII C90Luou Anca
Mocanasu Larisa TeodoraII C90Luou Anca
Silisteanu Denisa MariaII C90Luou Anca
Adascalitei Sonia MariaII C80Luou Anca
Cioarec Sara IoanaII C80Luou Anca
Cretu Mariuca AntoniaII C80Luou Anca
Mares Alesia IoanaII C80Luou Anca
Acatrinei Anca IoanaIII A100Botezatu Maria
Burlacu Diana-MariaIII A100Botezatu Maria
Dascalasu Daria MalinaIII A100Botezatu Maria
Ene Paul DimitrieIII A100Botezatu Maria
Hagiu MariaIII A100Botezatu Maria
Lacatusu- Iscu VladIII A100Botezatu Maria
Petecuta Alexia MariaIII A100Botezatu Maria
Petecuta Maya IoanaIII A100Botezatu Maria
Vascan AlexiaIII A100Botezatu Maria
Zota Elena Alexia III A100Botezatu Maria
Balan Alexandra StefaniaIII A95Botezatu Maria
Ichim Alexia PaulaIII A95Botezatu Maria
Motei Yssa MariaIII A95Botezatu Maria
Oprea Rares TeodorIII A95Botezatu Maria
Procopie Bogdan MarianIII A93Botezatu Maria
Botezatu Ioana MedeeaIII A90Botezatu Maria
Dumitru AndreeaIII A90Botezatu Maria
Balan Brianna MariaIII A85Botezatu Maria
Botezatu Alexandru StefanIII A85Botezatu Maria
Cobuz TeodoraIII A80Botezatu Maria
Filip Ioana NicoleIII A80Botezatu Maria
Musteata DariaIII B100Munteanu Cristina
Bostina IoanaIII B95Munteanu Cristina
Munteanu AndreiIII B95Munteanu Cristina
Radu AlexandruIII B90Munteanu Cristina
Closca EduardIII B80Munteanu Cristina
Macovei Tudor AlexandruIII C100Pruteanu Constantin
Macsim AndreeaIII C90Pruteanu Constantin
Manea DariusIII C90Pruteanu Constantin
Vinghiac Codrin AndreiIV B97Cioineag Ionela
Macadan Maria EcaterinaIV B95Cioineag Ionela
Lazar OvidiuIV B93Cioineag Ionela
Mihalachi MirelaIV B90Cioineag Ionela
Milea Tudor OctavianIV B88Cioineag Ionela
Ghinet Vlad AlexandruIV B80Cioineag Ionela
Mireanu Stefania MariaIV B75Cioineag Ionela
Berbece Darius GabrielIV B71Cioineag Ionela
Chira Raisa IoanaIV B67Cioineag Ionela
Grigoras Alexandru NicolaeIV B67Cioineag Ionela
Sava Mihnea AndreiIV B67Cioineag Ionela
Tanase Diana GabrielaIV B67Cioineag Ionela

Inapoi la centrele de concurs