Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala George Enescu
Nume elevClasaCadru didactic
Bosoanca SaraI AMonoreanu Adriana
Ghinet Tudor-ChristianI AMonoreanu Adriana
Ichim Maria ElizaI AMonoreanu Adriana
Lacatusu-Iscu AlexandraI AMonoreanu Adriana
Lacatusu-Iscu MariucaI AMonoreanu Adriana
Pirvu Patrik EmanuelI AMonoreanu Adriana
Popa Stefania KatalinaI AMonoreanu Adriana
Pricopi MarioI AMonoreanu Adriana
Pruteanu Ana MaraiI AMonoreanu Adriana
Rusei Rebecca ElenaI AMonoreanu Adriana
Vrinceanu Rares VladimirI AMonoreanu Adriana
Adascalitei Bianca MariaI BVorel Rodica
Caldararu Mario C-tinI BVorel Rodica
Cotfas David GabrielI BVorel Rodica
Girlea Mario CristianI BVorel Rodica
Mares Matias AndreiI BVorel Rodica
Mares Vlad PetruI BVorel Rodica
Munteanu George Marian I BVorel Rodica
Munteanu LucaI BVorel Rodica
Munteanu PavelI BVorel Rodica
Munteanu Raluca ElenaI BVorel Rodica
Paduraru Mateo TeodorI BVorel Rodica
Popescu Nelu AndreiI BVorel Rodica
Zaharia TeodoraII BCaloian Laura Nicoleta
Belciu Stefan VladutIII ABurlacu Aglaia
Cernat Delia AndreeaIII ABurlacu Aglaia
Mares Teodora LaviniaIII ABurlacu Aglaia
Nastasa ElisabetaIII ABurlacu Aglaia
Albu MariaIII CLupu Anca
Ghinet Ruxandra-MariaIII CLupu Anca
Mocanasu Larisa-TeodoraIII CLupu Anca
Oprea Luca -SebastianIII CLupu Anca
Acatrinei Anca--IoanaIV ABotezatu Maria
Balan Alexandra-StefaniaIV ABotezatu Maria
Botezatu Alexandru-StefanIV ABotezatu Maria
Botezatu Ioana-MedeeaIV ABotezatu Maria
Burlacu Diana-MariaIV ABotezatu Maria
Cobuz TeodoraIV ABotezatu Maria
Dascalasu Dariaa-MalinaIV ABotezatu Maria
Ene Paul-DimitrieIV ABotezatu Maria
Lacatusu-Iscu VladIV ABotezatu Maria
Motei Yssa-MariaIV ABotezatu Maria
Oprea Rares-TeodorIV ABotezatu Maria
Petecuta Alexia-MariaIV ABotezatu Maria
Petecuta Maya-IoanaIV ABotezatu Maria
Vascan AlexiaIV ABotezatu Maria
Zota Elena-AlexiaIV ABotezatu Maria
Macsim AndreeaIV CPruteanu C-tin
Albu Ianis AndreiPregatitoare ACioineag Ionela
Asandei LudkasPregatitoare ACioineag Ionela
Biea Petronela-ClaudiaPregatitoare ACioineag Ionela
Bujor Antonio-GeorgePregatitoare ACioineag Ionela
Burla DavidPregatitoare ACioineag Ionela
Butnariuc Cosmin-StefanPregatitoare ACioineag Ionela
Cretu Ilaria -StefaniaPregatitoare ACioineag Ionela
Croitoru Alina - MariaPregatitoare ACioineag Ionela
Florea Rares-C-tinPregatitoare ACioineag Ionela
Gherasim LucaPregatitoare ACioineag Ionela
Lupascu Aleyna-NurPregatitoare ACioineag Ionela
Munteanu MariaPregatitoare ACioineag Ionela
Musteata Amalia-ElisaPregatitoare ACioineag Ionela
Pintilie Iuliana-AdelinaPregatitoare ACioineag Ionela
Pruteanu IulianPregatitoare ACioineag Ionela
Tarin Yannis -NicolarPregatitoare ACioineag Ionela
Varvara PaulaPregatitoare ACioineag Ionela
Vinghiac Sofia -AndreeaPregatitoare ACioineag Ionela

Inapoi la centrele de concurs