Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala George Enescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Apreutesei IonutI BECaloian Laura
Avramoaie StefaniaI BECaloian Laura
Ciosu BiancaI BECaloian Laura
Florea IlariaI BECaloian Laura
Gherasimescu TeodoraI BECaloian Laura
Gospodiu Ana MariaI BECaloian Laura
Iorga RaissaI BECaloian Laura
Zaharia Ana TeodoraI BECaloian Laura
Zaharia Andrei RazvanI BECaloian Laura
Cernat Delia AndreeaII AEBurlacu Aglaia
Mares Teodora LaviniaII AEBurlacu Aglaia
Adascalitei AnamariaII CELuou Anca
Asandei StefanII CELuou Anca
Cazan Robert StefanII CELuou Anca
Ciobanu Tudor StefanII CELuou Anca
Maciuca serban AndreiII CELuou Anca
Tustiu Vlad CristianII CELuou Anca
Acatrinei Anca IoanaIII AEBotezatu Maria
Burlacu Diana-MariaIII AEBotezatu Maria
Dascalasu Daria MalinaIII AEBotezatu Maria
Ene Paul DimitrieIII AEBotezatu Maria
Hagiu MariaIII AEBotezatu Maria
Lacatusu- Iscu VladIII AEBotezatu Maria
Petecuta Alexia MariaIII AEBotezatu Maria
Petecuta Maya IoanaIII AEBotezatu Maria
Vascan AlexiaIII AEBotezatu Maria
Zota Elena Alexia III AEBotezatu Maria
Musteata DariaIII BEMunteanu Cristina
Macovei Tudor AlexandruIII CEPruteanu Constantin
Belciu Stefan VladutII AIBurlacu Aglaia
Vinghiac Codrin AndreiIV BIICioineag Ionela
Balan Alexandra StefaniaIII AIIBotezatu Maria
Ichim Alexia PaulaIII AIIBotezatu Maria
Motei Yssa MariaIII AIIBotezatu Maria
Oprea Rares TeodorIII AIIBotezatu Maria
Bostina IoanaIII BIIMunteanu Cristina
Munteanu AndreiIII BIIMunteanu Cristina
Macadan Maria EcaterinaIV BIICioineag Ionela
Casuneanu BrianaI AIIISarbie Cornel
Butnariuc BogdanII AIIIBurlacu Aglaia
Procopie Bogdan MarianIII AIIIBotezatu Maria
Lazar OvidiuIV BIIICioineag Ionela
Petecuta Alexandru IulianII AMBurlacu Aglaia
Ghinet Ruxandra MariaII CMLuou Anca
Mirianu Miruna IoanaII CMLuou Anca
Mocanasu Larisa TeodoraII CMLuou Anca
Silisteanu Denisa MariaII CMLuou Anca
Botezatu Ioana MedeeaIII AMBotezatu Maria
Dumitru AndreeaIII AMBotezatu Maria
Radu AlexandruIII BMMunteanu Cristina
Macsim AndreeaIII CMPruteanu Constantin
Manea DariusIII CMPruteanu Constantin
Mihalachi MirelaIV BMCioineag Ionela

Inapoi la centrele de concurs