Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala St. Luchian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Urzica SergiuII AEBalanica Carmen
Barzu Ioan RaresII BEParascan Mircea
Niculescu Stefan GabrielII BEParascan Mircea
Florea AndreiIV AEPintilie Alina
Niculescu Maria DianaIV AEPintilie Alina
Mirauta Bogdan ConstantinIV BEDascalul Ioana
Paduraru David IoanIV BEDascalul Ioana
Zota Bianca ElenaIV BEDascalul Ioana
Armeanu TudorPregatitoare AETabacaru Loredana
Boghiu SofiaPregatitoare AETabacaru Loredana
Botezatu DariusPregatitoare AETabacaru Loredana
Cernat DariaPregatitoare AETabacaru Loredana
Leru MayaPregatitoare AETabacaru Loredana
Manciu Nicole MadiPregatitoare AETabacaru Loredana
Popa TheodorPregatitoare AETabacaru Loredana
Stanila Erika IoanaPregatitoare AETabacaru Loredana
Tabacaru Maria DianaPregatitoare AETabacaru Loredana
Trofin Bianca AlexiaPregatitoare AETabacaru Loredana
Arama MedeeaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Budaca Luca GeorgePregatitoare BEBuruiana Tanta
Comanescu Stefan FlorinPregatitoare BEBuruiana Tanta
Cosa Alessio GabrielPregatitoare BEBuruiana Tanta
Dona Tudor AndreiPregatitoare BEBuruiana Tanta
Dragan Claudiu SergiuPregatitoare BEBuruiana Tanta
Marian Alexandra MariaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Munteanu Teodora MariaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Paval AlexandraPregatitoare BEBuruiana Tanta
Puscasu AnaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Trofin Maria MedeeaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Turcu Gheorghe StefanPregatitoare BEBuruiana Tanta
Vinghiac Ingrid MariaPregatitoare BEBuruiana Tanta
Munteanu RaresIV AIPintilie Alina
Kont Alexandru IoanII BIParascan Mircea
Prajescu Smaranda StefaniaII BIParascan Mircea
Pricopi Maia TeodoraII BIParascan Mircea
Martin AlexandruIII CIToncu Iuliana
Ilisei Radu StefanIV BIDascalul Ioana
Insuratelu TeodoraIII CIIToncu Iuliana
Marinuc StefanaIII CIIToncu Iuliana
Parascan DavidII AIIBalanica Carmen
Radu AlexandruII AIIBalanica Carmen
Catana Denis AlinII BIIParascan Mircea
Maris NectariaIII AIIHeres Viorica
Mocanasu AndreiIII AIIHeres Viorica
Motei CristianaIII AIIHeres Viorica
Prajescu Patricia ElenaIII AIIHeres Viorica
Nistor IlincaIII CIIToncu Iuliana
Stoica Simina GeorgianaIV AIIPintilie Alina
Musteata AlexandraPregatitoare AIITabacaru Loredana
Agavriloae Maria PaulaPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Albu Stefan TeodorPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Colpos Luca AlexandruPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Gherasim IlincaPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Munteanu Mateea StefaniaPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Romanescu Maria ParaschevaPregatitoare BIIBuruiana Tanta
Adochitei Dragos IonutII AIIIBalanica Carmen
Lungu RaresII AIIIBalanica Carmen
Maxim Eduard NicolasIII CIIIToncu Iuliana
Mican RemusIV AIIIPintilie Alina
Barbalata BogdanII AMBalanica Carmen
Cernat Stefan ConstantinII AMBalanica Carmen
AvadaneiBogdanIII AMHeres Viorica
Belciu TudorIII AMHeres Viorica
Nechifor DavidIII AMHeres Viorica
Placinta Andrei DimitrieIV BMDascalul Ioana
Carp TeodoraPregatitoare AMTabacaru Loredana
Chiriac ElizaPregatitoare AMTabacaru Loredana
Mihai KarlaPregatitoare AMTabacaru Loredana
Palade StelianPregatitoare AMTabacaru Loredana
Tudorache SaraPregatitoare AMTabacaru Loredana
Ababei Ioana DarinaPregatitoare BMBuruiana Tanta
Ardeleanu StefanPregatitoare BMBuruiana Tanta
Lupes Aida IoanaPregatitoare BMBuruiana Tanta
Macsim IlariaPregatitoare BMBuruiana Tanta
Tofan Rianna IoanaPregatitoare BMBuruiana Tanta

Inapoi la centrele de concurs