Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala E.Racovita
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CIOCA DAVID STEFANI A100Mosie Cosette
BAURCEANU MARIA ALEXANDRAI A85Mosie Cosette
MORARU ELISA MARIAI A85Mosie Cosette
Bucur Miruna ElenaI B100Duta Mihaela
Costea Nicolae RaduI B100Duta Mihaela
Macovei Maia AndreeaI B100Duta Mihaela
Chiuaru Maria AlexandraI B80Duta Mihaela
Hinganu Denisa Bianca I B80Duta Mihaela
Ababei Madalin IonutI B70Duta Mihaela
MISU NICOLASII B100Dobrea Monica
PASCU ANDREIII B100Dobrea Monica
PURICE TEOFIL II B97Dobrea Monica
GAFTON DENIS II B96Dobrea Monica
Coroama Alexandra MihaelaIII A100Fonoca Aglaia
Aignatoaiei Stefan AlexandruIII A95Fonoca Aglaia
Gavrila Robert AndreiIII A95Fonoca Aglaia
Gosav Eduard SebastianIII A95Fonoca Aglaia
Chirila Ioana ValentinaIII A93Fonoca Aglaia
Tarcuta Iustin NicolasIII A93Fonoca Aglaia
Cimpoeriu BeatriceIII A90Fonoca Aglaia
Doba Razvan FlorinIII A90Fonoca Aglaia
Bucur Bianca IoanaIII A88Fonoca Aglaia
Pruteanu Paula IoanaIII A86Fonoca Aglaia
Bordot Alesia StefaniaIII A80Fonoca Aglaia
Lazar David MihaiIII A73Fonoca Aglaia
Butnaru BiancaIV B100Vilcu Oana Adina
Dobrin AlexandruIV B100Vilcu Oana Adina
Stratulat EduardIV B100Vilcu Oana Adina
Naiman ErikIV B96Vilcu Oana Adina
Ciobanu IanisPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Coropca IoanaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Dumitrache VladPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Ilie DariusPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Pojoni RominaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Stanciu AlexiaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Weisthal KarinaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Budau KarinaPregatitoare A98Andrei Simona Elena
Magdalina VictorPregatitoare A97Andrei Simona Elena
Barbu MariaPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Rachieru DavidPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Mihai DavidPregatitoare A94Andrei Simona Elena
Irimia DariusPregatitoare A90Andrei Simona Elena
Lazar BeatricePregatitoare A90Andrei Simona Elena
Miron IuliaPregatitoare A90Andrei Simona Elena
Simion RobertPregatitoare A90Andrei Simona Elena
Bursuc ElenaPregatitoare A80Andrei Simona Elena
Diaconu MedeeaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Goaga BryanaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Paduraru SabinaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Popa DanielPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Dumitrache DalilaPregatitoare B98Radulescu Paula Maria
Leonte VladPregatitoare B97Radulescu Paula Maria
Bucioaca IlincaPregatitoare B95Radulescu Paula Maria
Ciobanu MariaPregatitoare B90Radulescu Paula Maria
Vasii DenisPregatitoare B90Radulescu Paula Maria
Zarnescu IulianPregatitoare B85Radulescu Paula Maria
Alexa GianiPregatitoare B76Radulescu Paula Maria
Ilie MateoPregatitoare B72Radulescu Paula Maria
Orzu RaresPregatitoare B70Radulescu Paula Maria
Nistor StefanPregatitoare B66Radulescu Paula Maria
Bontas AlexandruPregatitoare B65Radulescu Paula Maria
Ignat OanaPregatitoare BParticipantRadulescu Paula Maria
Apostol RaisaPregatitoare BParticipantRadulescu Paula Maria
David LucaPregatitoare BParticipantRadulescu Paula Maria

Inapoi la centrele de concurs