Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala E.Racovita
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOCA DAVID STEFANI AEMosie Cosette
Bucur Miruna ElenaI BEDuta Mihaela
Costea Nicolae RaduI BEDuta Mihaela
Macovei Maia AndreeaI BEDuta Mihaela
MISU NICOLASII BEDobrea Monica
PASCU ANDREIII BEDobrea Monica
Coroama Alexandra MihaelaIII AEFonoca Aglaia
Butnaru BiancaIV BEVilcu Oana Adina
Dobrin AlexandruIV BEVilcu Oana Adina
Stratulat EduardIV BEVilcu Oana Adina
Ciobanu IanisPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Coropca IoanaPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Dumitrache VladPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Ilie DariusPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Pojoni RominaPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Stanciu AlexiaPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Weisthal KarinaPregatitoare AEAndrei Simona Elena
Diaconu MedeeaPregatitoare BERadulescu Paula Maria
Goaga BryanaPregatitoare BERadulescu Paula Maria
Paduraru SabinaPregatitoare BERadulescu Paula Maria
Popa DanielPregatitoare BERadulescu Paula Maria
Budau KarinaPregatitoare AIAndrei Simona Elena
Dumitrache DalilaPregatitoare BIRadulescu Paula Maria
PURICE TEOFIL II BIIDobrea Monica
Magdalina VictorPregatitoare AIIAndrei Simona Elena
Leonte VladPregatitoare BIIRadulescu Paula Maria
GAFTON DENIS II BIIDobrea Monica
Naiman ErikIV BIIVilcu Oana Adina
Aignatoaiei Stefan AlexandruIII AIIFonoca Aglaia
Gavrila Robert AndreiIII AIIFonoca Aglaia
Gosav Eduard SebastianIII AIIFonoca Aglaia
Barbu MariaPregatitoare AIIAndrei Simona Elena
Rachieru DavidPregatitoare AIIAndrei Simona Elena
Bucioaca IlincaPregatitoare BIIRadulescu Paula Maria
Mihai DavidPregatitoare AIIIAndrei Simona Elena
Chirila Ioana ValentinaIII AIIIFonoca Aglaia
Tarcuta Iustin NicolasIII AIIIFonoca Aglaia
Cimpoeriu BeatriceIII AMFonoca Aglaia
Doba Razvan FlorinIII AMFonoca Aglaia
Irimia DariusPregatitoare AMAndrei Simona Elena
Lazar BeatricePregatitoare AMAndrei Simona Elena
Miron IuliaPregatitoare AMAndrei Simona Elena
Simion RobertPregatitoare AMAndrei Simona Elena
Ciobanu MariaPregatitoare BMRadulescu Paula Maria
Vasii DenisPregatitoare BMRadulescu Paula Maria

Inapoi la centrele de concurs