Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala George Calinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Aspataritei IrinaI AEBratu Teodora
Calapod AlexiaI AEBratu Teodora
Demsa SaraI AEBratu Teodora
Gaman MateiI AEBratu Teodora
Istudor YannisI AEBratu Teodora
Misu TeodorI AEBratu Teodora
Popa MyrunaI AEBratu Teodora
Radu IlincaI AEBratu Teodora
Rizoiu FlaviaI AEBratu Teodora
Tufa StefanI AEBratu Teodora
Pelin Alexandru-StefanI BEPaval Monalisa-Delia
Radu Alex-ConstantinI BEPaval Monalisa-Delia
Chiriac AnaII AEButa Dorica
Matei RuxanduII AEButa Dorica
Jitcovici OliviaII BETufa Nadia
Stancila StefanII BETufa Nadia
Hanganu AriadnaIII AEToma Viorica
Pascu Marina SabrinaIII CETudureanu Doinita
Soare Claudiu-StelianIII CETudureanu Doinita
Adomnicai Radu-AndreiPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Berescu Sebastian-MihaiPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Botezatu MadalinaPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Jitcovici Amalia-AndreeaPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Jupenschi MariaPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Stupu Stefan-AlexandruPregatitoare AEBiciusca Mihaela-Catrina
Adam EmaPregatitoare BECioaba Carmen
Tanasa DariaPregatitoare BECioaba Carmen
Nistor TeodorII BITufa Nadia
Naghi Diana-ElenaI BIPaval Monalisa-Delia
Bursuc DianaII AIButa Dorica
Chiru DariaII AIButa Dorica
Sergentu Paul- OctavianII BIITufa Nadia
Chiriac DavidI AIIBratu Teodora
Serban RobertaI AIIBratu Teodora
Dobranis AndreeaII AIIButa Dorica
Lupu Iris- ElenaII BIITufa Nadia
Cimpoia IoanaI AIIBratu Teodora
Hasan AlexandruI AIIBratu Teodora
Toderita LucaI AIIBratu Teodora
Bozianu IrinaII AIIButa Dorica
Covaci MelaniaII AIIButa Dorica
Turturica SaraII AIIButa Dorica
Munteanu VladIII AIIToma Viorica
Anghel StefaniaI AIIIBratu Teodora
Ciocoiu DariaII AIIIButa Dorica
Hozoi GabrielIII CIIITudureanu Doinita
Bratu CristinaII AIIIButa Dorica
Gramatic DariaPregatitoare CIIICimpoesu Gabriela
Drimbu BiancaPregatitoare CIIICimpoesu Gabriela
Vornicu IoanaPregatitoare CIIICimpoesu Gabriela
Matei MariaI AMBratu Teodora
Paval Alexia-IoanaI BMPaval Monalisa-Delia
Cristea StefanII AMButa Dorica
Gheorghita AugustinII AMButa Dorica
Fabian BogdanII CMAndrei Nela
Negoiescu DariaII CMAndrei Nela
Negoiescu DariaII CMAndrei Nela
Buturuga IsabelaIII AMToma Viorica
Ciolac VladIII AMToma Viorica
Vasii EusebiuIII AMToma Viorica
Apuscasitei DenisIII BMRadu Elena

Inapoi la centrele de concurs