Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRILA ANDREEAII B100MORARU STELUTA
COZMA ALEXIA NICOLETAII B100MORARU STELUTA
MORARU MARIUS ANTONIOII B95MORARU STELUTA
STROE MUNTEANU LUCAII B92MORARU STELUTA
APOSTU DAVID COSTINII B90MORARU STELUTA
ANDRIES GEORGEII B85MORARU STELUTA
PALAGHITA DARIA MARIAII B85MORARU STELUTA
LAZAR IOANA CRISTINAII B83MORARU STELUTA
DUTA EMANUEL IULIAN II B79MORARU STELUTA
BUZINSCHI DARIA STEFANIA II B73MORARU STELUTA
ZAMFIR MARIOII B66MORARU STELUTA
GHITIU REBECAIII B82RUSU MONICA
DRUG EMANUEL III B75RUSU MONICA
NORSES DAMIAN -VALENTIN III B72RUSU MONICA
POPOVICI MARIAIII C95BOLOCAN MIHAELA
SFIRLOG BOGDANIII C93BOLOCAN MIHAELA
ABAZA ELENA -RIANAIII C90BOLOCAN MIHAELA
TIPLOIU DENISA -IOANAIII C82BOLOCAN MIHAELA
JOMIRU NICOLETA-GEORGIANAIII C80BOLOCAN MIHAELA
ANDRONE CALINIII C78BOLOCAN MIHAELA
BOLOCAN MARIA -RUXANDRA III C78BOLOCAN MIHAELA
CIORTEANU BIANCA -MARIAIII C70BOLOCAN MIHAELA
CRISTEA MAIA III C70BOLOCAN MIHAELA
TANASE AMALIAIV A91DOILET JENICA
STANCILA NICOLE IV B97ABAZA IRINA
VRINCEANU MARIAIV B97ABAZA IRINA
CIOBANU DRAGOSIV B92ABAZA IRINA
LUPU DANIV B92ABAZA IRINA
TARCUTA BIANCA IV B92ABAZA IRINA
CIUBOTARU ERICIV B84ABAZA IRINA
APOSTU LUANAIV B80ABAZA IRINA
BUTUCARU DANIELIV B73ABAZA IRINA
RUSU DARIS IV B73ABAZA IRINA
GAMAN BIANCA IV B70ABAZA IRINA
ZGAVARDICI RADUIV B70ABAZA IRINA
PARASCHIV STEFANIV B60ABAZA IRINA
ABABAI GABRIELPregatitoare A100BALAN PAULA
CARABA RAULPregatitoare A100BALAN PAULA
CORNEANU ALYSSAPregatitoare A100BALAN PAULA
DOBOS ANDREEA Pregatitoare A100BALAN PAULA
GHINEA IANIS Pregatitoare A100BALAN PAULA
GURA AMALIAPregatitoare A100BALAN PAULA
MINICUTA LAVINIAPregatitoare A100BALAN PAULA
OLTEANU BIANCAPregatitoare A100BALAN PAULA
RIPANU IOANAPregatitoare A100BALAN PAULA
TESULA GEORGEPregatitoare A100BALAN PAULA
VARTOLOMEI ALESIAPregatitoare A100BALAN PAULA
VASILE ALEXIAPregatitoare A100BALAN PAULA
BULBOACA ILARIAPregatitoare A90BALAN PAULA
GAVRILOV DAVID Pregatitoare A90BALAN PAULA
BADIC STEFAN- CRISTIANPregatitoare D100PIRJOL GABRIELA
CIUCHE IRINA-MARIAPregatitoare D100PIRJOL GABRIELA
HEBLER THEODOR -ALEXANDRU Pregatitoare D100PIRJOL GABRIELA
MITITELU IUSTIN -TEODORPregatitoare D100PIRJOL GABRIELA
GAVA ELENAPregatitoare D92PIRJOL GABRIELA
SORTA TEODORAPregatitoare D92PIRJOL GABRIELA
CHIRIAC ROXANA-ANDREEAPregatitoare D90PIRJOL GABRIELA
MORARU DENISA- MIHAELAPregatitoare D90PIRJOL GABRIELA
BITIR IOANPregatitoare D88PIRJOL GABRIELA
POPA ANA-MARIAPregatitoare D87PIRJOL GABRIELA
ABABEI IOANA-MEDEEAPregatitoare D80PIRJOL GABRIELA
GLITEA MIHAELA -GABRIELAPregatitoare D80PIRJOL GABRIELA
VRINCEANU TEODORAPregatitoare D80PIRJOL GABRIELA
COBZARU SARA -IOANAPregatitoare D78PIRJOL GABRIELA
DOMOCOS RARES-ANDREIPregatitoare D75PIRJOL GABRIELA
SERBAN MIRIA -ILINCAPregatitoare D73PIRJOL GABRIELA
ASANDEI MIHAIPregatitoare D70PIRJOL GABRIELA
POPA DARIAPregatitoare D69PIRJOL GABRIELA
STARPARU ALESSIA Pregatitoare D66PIRJOL GABRIELA
ANTAL STEFAN-MARIUSPregatitoare D65PIRJOL GABRIELA
PREDA CALIN-MIHAILPregatitoare D61PIRJOL GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs