Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Targu Ocna
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ababei Alexandra LetitiaI B100RONCEA CRISTINA
Apostu Maria AlessiaI B100RONCEA CRISTINA
Balan Daria CostinaI B100RONCEA CRISTINA
Ciobanu Vlad FlorinI B100RONCEA CRISTINA
Ianus Tudor AndreiI B100RONCEA CRISTINA
Moraru Vlad AndreiI B100RONCEA CRISTINA
Obrinteschi Clara MariaI B100RONCEA CRISTINA
Sima Luca AugustinI B100RONCEA CRISTINA
Turiceanu Iustina MariaI B100RONCEA CRISTINA
Modoranu Ana ElviraI B96RONCEA CRISTINA
Balan Daria CostinaI B95RONCEA CRISTINA
Bodea Elena AlexandraI B95RONCEA CRISTINA
Neagu Andra MariaI B95RONCEA CRISTINA
Bucur David AndreiI B90RONCEA CRISTINA
Craciun Crina AndreeaI B90RONCEA CRISTINA
Prutica Eliana AntoniaI B90RONCEA CRISTINA
Pavel Dragos StefanI B87RONCEA CRISTINA
Bobescu Catalina IoanaI B85RONCEA CRISTINA
Doltu Daria IoanaI B85RONCEA CRISTINA
Ciucanu Ioana AlexaI B84RONCEA CRISTINA
Bernad Andrei LucaI B82RONCEA CRISTINA
Voicu AndreeaI B82RONCEA CRISTINA
BORSA ILINCA II B94TILIMBECI MARIA
VASAI DRAGOS-TEOFIL II B94TILIMBECI MARIA
ADAMOAE EVA KARINA II B78TILIMBECI MARIA
CARAUSU ROBERTA II B76TILIMBECI MARIA
CELMARE MARIA-TEODORA II B73TILIMBECI MARIA
OLARU MALINA-ANDREEA II B71TILIMBECI MARIA
CHITU ROBET-MARIAN II B68TILIMBECI MARIA
DORVOS TEODOR-EMANUEL II B61TILIMBECI MARIA
NEGOITE IOANAII C88MUNTEANU SILVIA
LUPASCU ELENAII C73MUNTEANU SILVIA
BEZIDEAU EDUARDII CParticipantMUNTEANU SILVIA
GENES IUSTINIANIII A100DANAILA VIRGINIA
OLARU SARAIII A98DANAILA VIRGINIA
BUZDUGA ALINIII A95DANAILA VIRGINIA
POPA DANIELIII A92DANAILA VIRGINIA
NEMTANU VLADIII A88DANAILA VIRGINIA
SOCACI RAULIII A85DANAILA VIRGINIA
SILOCHI RARESIII A78DANAILA VIRGINIA
PAVALACHE TEODORAIII A75DANAILA VIRGINIA
PRUTEANU EUSEBIUIII A70DANAILA VIRGINIA
SOLOMON ADELINAIII A68DANAILA VIRGINIA
ALEXANDRU MARIAIII A67DANAILA VIRGINIA
HONGU MEDEEAIII A66DANAILA VIRGINIA
CRISTIAN ELENAIII A63DANAILA VIRGINIA
STEFAN DRAGOSIII A61DANAILA VIRGINIA
AANEI ALEXANDRUIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
PAIU NOEMIIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
ANTON DAVIDIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
VATAVU CRINAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
PAVALACHE MADALINAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
VACARU DENISAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
Diaconu Ana DariaIII B98NECULCEA CARMEN
Iorga Daniel III B94NECULCEA CARMEN
Desaga Mario III B92NECULCEA CARMEN
Ababei David III B90NECULCEA CARMEN
Maimescu Stefan III B90NECULCEA CARMEN
Brandabur Darius III B88NECULCEA CARMEN
Jicmon Robert III B80NECULCEA CARMEN
Rusu Iosif III B79NECULCEA CARMEN
Costan Elisa III B74NECULCEA CARMEN
Cretu Eusebiu III B69NECULCEA CARMEN
Gherghescu Radu III B69NECULCEA CARMEN
Forcos Maya III B61NECULCEA CARMEN
Toma Catalina IoanaIII C100Olaru Cristina
Iftime Stefan AlexandruIII C95Olaru Cristina
Cadavero GiovanniIII C90Olaru Cristina
Tisescu Ionut ValentinIII C90Olaru Cristina
Ciobanu Stefan AlexandruIII C85Olaru Cristina
Ursu Stefania III C80Olaru Cristina
Ciubotaru TeodoraIII C70Olaru Cristina
Soponaru Cristian IlieIII C70Olaru Cristina
Anton Alina RebecaIII C60Olaru Cristina
Bresvcan StefanIII CParticipantOlaru Cristina
ARAMA ROXANAIV A100BALAN VIOLETA
MIRICA RARESIV A100BALAN VIOLETA
SOPRON SASHAIV B100VLASIE ANA
BRATU ANDREIIV B98VLASIE ANA
AVADANEI GEORGEIV B65VLASIE ANA
SULTANEL MARIA Pregatitoare A100BRATU ELENA
APOSTU TEODOR-ANDREI Pregatitoare A92BRATU ELENA
PAVALACHE ALEXIA-IOANA Pregatitoare A87BRATU ELENA
PELIN DENISA Pregatitoare A87BRATU ELENA
IONEL DENIS Pregatitoare A84BRATU ELENA
STOICA CLAUDIU Pregatitoare A84BRATU ELENA
LACATUS ANEMONA Pregatitoare A83BRATU ELENA
ISACHE MARIA Pregatitoare A78BRATU ELENA
GINJU DENISA Pregatitoare A76BRATU ELENA
MARTIN ADELINA Pregatitoare A75BRATU ELENA
DOBRIN DANIELA Pregatitoare A74BRATU ELENA
MITROFAN GABRIEL Pregatitoare A74BRATU ELENA
SERBAN RALUCA Pregatitoare A72BRATU ELENA
COSTANDACHE IOANA Pregatitoare A68BRATU ELENA
POTOC MATTEO Pregatitoare A66BRATU ELENA
TAMAS ALESIA Pregatitoare A66BRATU ELENA
GRIGORESCU DARIA Pregatitoare A64BRATU ELENA
ROTARU RARES Pregatitoare A61BRATU ELENA
Arama Andrei-RobertPregatitoare B100MISTODE MARIANA
Dumitru Denisa-StefaniaPregatitoare B100MISTODE MARIANA
Irimia Maria-FlorencePregatitoare B100MISTODE MARIANA
Nemteanu Tudor-GabrielPregatitoare B100MISTODE MARIANA
Pelin Andra-GeorgianaPregatitoare B100MISTODE MARIANA
Samoila Daria-BeatricePregatitoare B100MISTODE MARIANA
Ioja-Macarie Dragos-AlexandruPregatitoare B95MISTODE MARIANA
Craescu Claudia-MariaPregatitoare B94MISTODE MARIANA
Mocanu Petru-SebastianPregatitoare B94MISTODE MARIANA
Dobre Ioana-AndreeaPregatitoare B86MISTODE MARIANA
Arama Andrei-RobertPregatitoare B84MISTODE MARIANA
Gusu Alexandru-ConstantinPregatitoare B84MISTODE MARIANA
Onofrei Stefania-IoanaPregatitoare B84MISTODE MARIANA
Ioan Albert-AndreiPregatitoare B82MISTODE MARIANA
Anton Anna MedeeaPregatitoare B79MISTODE MARIANA
Ciochina Andreea-DianaPregatitoare B78MISTODE MARIANA
Arama Andrei-RobertPregatitoare B74MISTODE MARIANA
Ungureanu Stefania-BiancaPregatitoare B69MISTODE MARIANA
Vacaru Diana-AlexandraPregatitoare B69MISTODE MARIANA
Munteanu Anastasia-ElenaPregatitoare B65MISTODE MARIANA
Ignat Luca-AlexandruPregatitoare B64MISTODE MARIANA
Lacatus Luca-PatrickPregatitoare B64MISTODE MARIANA
Munteanu GabrielPregatitoare BParticipantMISTODE MARIANA

Inapoi la centrele de concurs