Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Targu Ocna
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CELMARE MARIA TEODORAI B90TILIMBECI MARIA
OLARU MALINAI B81TILIMBECI MARIA
MATECIUC MIHAII B80TILIMBECI MARIA
DORVOS EMANUELI B75TILIMBECI MARIA
ICHIM DELIAI B71TILIMBECI MARIA
CAZACU VASILEI B70TILIMBECI MARIA
GENES IUSTINIANII A100DANAILA VIRGINIA
PAVALACHE TEODORAII A98DANAILA VIRGINIA
POPA DANIELII A96DANAILA VIRGINIA
SILOCHI RARESII A95DANAILA VIRGINIA
HONGU MEDEEAII A92DANAILA VIRGINIA
BUZDUGA ALINII A90DANAILA VIRGINIA
OLARU SARAII A90DANAILA VIRGINIA
PRUTEANU EUSEBIUII A85DANAILA VIRGINIA
SOCACI RAULII A85DANAILA VIRGINIA
NEMTEANU VLADII A83DANAILA VIRGINIA
HRIBAN EDUARDII A75DANAILA VIRGINIA
VATAVU CRINAII A73DANAILA VIRGINIA
PAVALACHE MADALINAII A71DANAILA VIRGINIA
ALEXANDRU MARIAII A68DANAILA VIRGINIA
VACARU DENISAII A65DANAILA VIRGINIA
RUNCANU ALEXANDRUII A60DANAILA VIRGINIA
ANTON DAVIDII AParticipantDANAILA VIRGINIA
MATEI EDUARDII AParticipantDANAILA VIRGINIA
BEJAN GABRIELII AParticipantDANAILA VIRGINIA
CRISTIAN ELENAII AParticipantDANAILA VIRGINIA
MOACA GABRIELII AParticipantDANAILA VIRGINIA
AANEI ALEXANDRUII AParticipantDANAILA VIRGINIA
SOLOMON ADELINAII AParticipantDANAILA VIRGINIA
PAIU NOEMIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
LEMNARU IONUTII AParticipantDANAILA VIRGINIA
TUDOR ANAII AParticipantDANAILA VIRGINIA
BRANDABUR DARIUSII B100NECULCEA CARMEN
DESAGA MARIOII B100NECULCEA CARMEN
ABABEI DAVIDII B98NECULCEA CARMEN
CHIPER LUIZAII B95NECULCEA CARMEN
DIACONU DARIAII B95NECULCEA CARMEN
JICMON ROBERTII B95NECULCEA CARMEN
SERBAN TEODORAII B95NECULCEA CARMEN
ARAMA ROXANAIII A100BALAN VIOLETA
MARICA RARESIII A100BALAN VIOLETA
BANCILA ANDREIIII A95BALAN VIOLETA
RAMASCANU MIHAELAIII B100VLASIE ANA
SOPRON SASHAIII B100VLASIE ANA
ORBAN ALEXANDRAIII B86VLASIE ANA
BRATU ANDREIIII B83VLASIE ANA
MARTINAS LUCAIII B78VLASIE ANA
FLOREA TOMAIII B77VLASIE ANA
AVADANEI GEORGEIII B70VLASIE ANA
ISDRAILA CARINAIII B68VLASIE ANA
BOTEZATU CRISTIANIII B62VLASIE ANA
PIRVU ANDREIIII BParticipantVLASIE ANA
GHIBILIC PAULIII BParticipantVLASIE ANA
VASLUIANU ALEXIAIV A100MUNTEANU SILVIA
COBUZ IOANAIV A92MUNTEANU SILVIA
BORTOS ALEXIAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
CANELOS MARIOIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
LACATUS MARCOIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
MIHAILA GABRIELIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
POPA ALEXANDRAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
DUMBRAVA CODRINIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
PELIN STEFANIAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
TOCU MIHAIIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
ANGHEL STEFANIAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
MINCIUNA DENISAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
MIRON ALEXANDRAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
PAVEL IOANAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
TRIFAN MIHNEAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
CEANGAU DARIA IV AParticipantMUNTEANU SILVIA
TUDOR ELENAIV AParticipantMUNTEANU SILVIA
CHITICARU ALEXANDRUIV B100BRATU ELENA
ICHIM DELIAIV B100BRATU ELENA
BALAN MIHNEAIV B70BRATU ELENA
APOSTU GEORGEIV B62BRATU ELENA
CRISTEA IOANAIV BParticipantBRATU ELENA
MORARU ANDREEAIV BParticipantBRATU ELENA
PANTIRU MAYAIV BParticipantBRATU ELENA
AGHINEA ROBERTIV BParticipantBRATU ELENA
ONOFREI MIHAIPregatitoare A100APOSTU ADRIANA
MINCIUNA COSMINAPregatitoare A95APOSTU ADRIANA
FERENTZ IOANAPregatitoare A91APOSTU ADRIANA
CHIRILA ANNALISAPregatitoare A90APOSTU ADRIANA
RUGINA MAIAPregatitoare A90APOSTU ADRIANA
TUDUREANU ANDRAPregatitoare A90APOSTU ADRIANA
PELIN SOFIAPregatitoare A87APOSTU ADRIANA
RUSU ANDREEAPregatitoare A85APOSTU ADRIANA
CIOBANU DENISPregatitoare A84APOSTU ADRIANA
BUCIOACA KARINAPregatitoare A81APOSTU ADRIANA
CRISTEA MARIAPregatitoare A75APOSTU ADRIANA
ENE MATEOPregatitoare A75APOSTU ADRIANA
ROTARU DENISPregatitoare A75APOSTU ADRIANA
COPACEL ALEXANDRAPregatitoare A74APOSTU ADRIANA
BRESCAN AMALIAPregatitoare A70APOSTU ADRIANA
SPIRIDON GABRIELPregatitoare A69APOSTU ADRIANA
DANAITA RUBENPregatitoare A60APOSTU ADRIANA
CRACIUN RAULPregatitoare AParticipantAPOSTU ADRIANA
SPIRIDON MARIUSPregatitoare AParticipantAPOSTU ADRIANA
ABABEI ALEXANDRAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
BOSESCU IOANAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
CRACIUN CRINAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
IANUS TUDORPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
PRUTICA ELIANAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
TURICEANU IUSTINAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
VOICU ANDREEAPregatitoare B100RONCEA CRISTINA
CIUCANU IOANAPregatitoare B97RONCEA CRISTINA
MODORANU ANAPregatitoare B97RONCEA CRISTINA
OBRINTESCHI CLARAPregatitoare B95RONCEA CRISTINA
BERNAD ANDREIPregatitoare B94RONCEA CRISTINA
ZAHARIA STEFANIAPregatitoare B94RONCEA CRISTINA
BODEA ELENAPregatitoare B93RONCEA CRISTINA
HOHA MARIAPregatitoare B93RONCEA CRISTINA
BALAN DARIAPregatitoare B92RONCEA CRISTINA
CIOBANU VLADPregatitoare B92RONCEA CRISTINA
APOSTU MARIAPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
BICHESCU DRAGOSPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
CHASCEC STEFANIAPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
MORARU VLADPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
NEAGU ANDRAPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
PAVEL DRAGOSPregatitoare B90RONCEA CRISTINA
BUCUR DAVIDPregatitoare B87RONCEA CRISTINA
CHITICARU IULIAPregatitoare B87RONCEA CRISTINA
HADARAG ILARIAPregatitoare B87RONCEA CRISTINA
SIMA LUCAPregatitoare B87RONCEA CRISTINA
ANGHELOPOL BIANCAPregatitoare B79RONCEA CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs