Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gavruta DavidI D100Marian Marcela
Lincar IasminaI D100Marian Marcela
Tautan NataliaI D100Marian Marcela
Veres CarinaI D90Marian Marcela
Iuhos LarisaI D83Marian Marcela
Vatasescu NicolasI D83Marian Marcela
Tiriteu RazvanI D70Marian Marcela
Campeanu AndreiI D65Marian Marcela
Palade DumitruI D63Marian Marcela
Toma IliasI D63Marian Marcela
Haragus RalucaI D62Marian Marcela
Curta SebastianI DParticipantMarian Marcela
Pop AliceI DParticipantMarian Marcela
Bete VanesaI DParticipantMarian Marcela
Lal RaissaI DParticipantMarian Marcela
Tiponut GheorgheI DParticipantMarian Marcela
Mindoiu AlexiaI DParticipantMarian Marcela
Gavrilete AlinII B100Romaneac Iosif
Iancu IonutII B95Romaneac Iosif
Pelle DragosII B95Romaneac Iosif
Ignat MihaiII B84Romaneac Iosif
Paulas DariusII B66Romaneac Iosif
Ardelean StefanII B65Romaneac Iosif
Popa RaulII B60Romaneac Iosif
Ghelan AlexandraII BParticipantRomaneac Iosif
Nicorici LucaII BParticipantRomaneac Iosif
Turcus DariaII BParticipantRomaneac Iosif
Toda PatrickII BParticipantRomaneac Iosif
Negrean MariusII BParticipantRomaneac Iosif
Negrean MariusII BParticipantRomaneac Iosif
Huh AlexII BParticipantRomaneac Iosif
Ambro IanisII BParticipantRomaneac Iosif
Vesa AndreiII BParticipantRomaneac Iosif
Belenesi AndreiII C100Popa Alina
Selegean GeorgeII C90Popa Alina
Bak TiberiuII C88Popa Alina
Saitos EmiliaII C88Popa Alina
Tau Andrei FlorinII C88Popa Alina
Domuta GeorgeII C86Popa Alina
Sebes CarinaII C84Popa Alina
Pelle CarlaII C83Popa Alina
Pupaza Carina II C83Popa Alina
Dandi AndreiII C80Mateas Marioara
Neag MihaelaII C71Popa Alina
Moisi DenisII CParticipantPopa Alina
Bitis AntoniaII D100Mateas Marioara
Bitis AntoniaII D100Mateas Marioara
Forogau TeodoraII D100Mateas Marioara
Razmuves MaiaII D100Mateas Marioara
Kovacs NataliaII D95Mateas Marioara
Pintea PatriciaII D90Mateas Marioara
Miclos GabrielII D88Mateas Marioara
Fulap DenisaII D64Mateas Marioara
Puscas CarlaII DParticipantMateas Marioara
Cires Diana FlorentinaII E82Vesa Ilie
Munteanu Andor XeniaII E82Vesa Ilie
Berdie Rada TeodoraII E70Vesa Ilie
Totorean Carla ElenaII E67Vesa Ilie
Blideran DariusII E62Vesa Ilie
Oprea Dragos IoanII EParticipantVesa Ilie
PuscasMirunaII EParticipantVesa Ilie
Peto DavidII EParticipantVesa Ilie
Pustea Alexandru IonutII EParticipantVesa Ilie
Pamfiloiu Tersinio IulianII EParticipantVesa Ilie
Halmagean TeodoraIII D88Duma Alina
Honis BeniaminIII D66Duma Alina
Daraban VanesaIII E74Taut Crina
Duta CatalinIII E73Taut Crina
Firezar MihailIII E71Taut Crina
Dobai SaraIII E63Taut Crina
Elek HenriettaIII E62Taut Crina
Trip GeaninneIII EParticipantTaut Crina
Holotiuc AlexandruIII EParticipantTaut Crina
Drugas DamianIV A100Pintean Brandusa
Nicoara MaraIV A100Pintean Brandusa
Tise HoreaIV A90Pintean Brandusa
Jiarca LarisaIV A88Pintean Brandusa
Ciupa AndreiIV A80Pintean Brandusa
Motataianu PatricIV A77Pintean Brandusa
Bulzan PatriciaIV A65Pintean Brandusa
Patroi DariusIV AParticipantPintean Brandusa
Bak DavidIV C60Pirtea Florica
Gardan Andrada IV CParticipantPirtea Florica
Ghiulan DariaIV CParticipantPirtea Florica
Cioroi BiancaIV CParticipantPirtea Florica
Ille SaraIV CParticipantPirtea Florica
Schipala DariaIV CParticipantPirtea Florica
Urs DavidIV D100Kocsis Iuliana
Zamfirescu MihaiIV D100Kocsis Iuliana
Barna LauraIV D91Kocsis Iuliana
Negrut OanaIV D84Kocsis Iuliana
Popa CarinaIV D83Kocsis Iuliana
Sarca AndreiIV D78Kocsis Iuliana
Sipos AnemonaIV D78Kocsis Iuliana
Tuderici CatalinIV D63Kocsis Iuliana
Balint AyanIV DParticipantKocsis Iuliana
Bodea RaresIV DParticipantKocsis Iuliana

Inapoi la centrele de concurs