Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Nasaud
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bodea Paul AlbertI A100Bucur Mariana Elena
Brici Carina IasminaI A100Bucur Mariana Elena
Burduhos Luana MariaI A100Bucur Mariana Elena
Catana Lara SorinaI A100Bucur Mariana Elena
Cotu Sara PatrisiaI A100Bucur Mariana Elena
Greabu EmanuelI A100Bucur Mariana Elena
Hognogi Ioana I A100Bucur Mariana Elena
Iliesi Lorena DoinaI A100Bucur Mariana Elena
Muresan SebastianI A100Bucur Mariana Elena
Pop Ana CarinaI A100Bucur Mariana Elena
Spaller Teodora IuliaI A100Bucur Mariana Elena
Stoian Alex CristianI A100Bucur Mariana Elena
Vamanu Darius MihaiI A100Bucur Mariana Elena
Zagrean Tania IoanaI A100Bucur Mariana Elena
Bodiu Horatiu DavidI A98Bucur Mariana Elena
Buzila Alexandra MariaI A98Bucur Mariana Elena
Moldovan Ana- MariaI A98Bucur Mariana Elena
Ani Dragos VasileI A95Bucur Mariana Elena
Bolfa Patrick EmilianI A95Bucur Mariana Elena
Copil Tania LauraI A95Bucur Mariana Elena
Grozav Raul NicolaeI A95Bucur Mariana Elena
Sandu Maria CleopatraI A95Bucur Mariana Elena
Suciu Emma Ioana RoxanaI A95Bucur Mariana Elena
Andrei Alin RazvanI A93Bucur Mariana Elena
Fetti SilviaI A90Bucur Mariana Elena
Galatan Daniel ValentinI A90Bucur Mariana Elena
Pop Andrei AlinI A90Bucur Mariana Elena
Anton BiancaI A87Bucur Mariana Elena
Gavrilas Mihai FlorinI A80Bucur Mariana Elena
Moldovan Meda PriaI A75Bucur Mariana Elena
Borsa IovianaI B100Burduhos Simona
Burdet AnastasiaI B100Burduhos Simona
Calus TimoteiI B100Burduhos Simona
Gavriloaie SamuelI B100Burduhos Simona
Hordoan BeatrisI B100Burduhos Simona
Horj MiryamI B100Burduhos Simona
Ilovan NataliaI B100Burduhos Simona
Maereanu AmaliaI B100BURDUHOS SIMONA
Olasau AlexandruI B100Burduhos Simona
Pascu ElizaI B100Burduhos Simona
Potor LiviuI B100Burduhos Simona
Strutan AdrianI B100BURDUHOS SIMONA
Crisan IonelaI B99BURDUHOS SIMONA
Dejan RalucaI B99BURDUHOS SIMONA
Frandes DanaI B98BURDUHOS SIMONA
Butaci MariusI B97Burduhos Simona
Teutesan AlexandruI B97BURDUHOS SIMONA
Somesan SamuelI B96BURDUHOS SIMONA
Stoian IonutI B93Burduhos Simona
Butaciu PatrickI B90Burduhos Simona
Horj NatashaI B90Burduhos Simona
Pandelea DariaI B90Burduhos Simona
Mindrila BogdanI B84BURDUHOS SIMONA
Rus IonutI B82BURDUHOS SIMONA
Petrus SarahI B78Burduhos Simona
Pradan RaulI B77BURDUHOS SIMONA
Carstea Alex-SebastianI B75Burduhos Simona
Pop CristianI B73BURDUHOS SIMONA
Birnbaum Birbon Denisa CatalinaI C100Floroae Adriana Maria
Dradici Catalin GabrielI C100Floroae Adriana Maria
Geczo Greta MariaI C100Floroae Adriana Maria
Hordoan Matias ClaudiuI C100Floroae Adriana Maria
Ignat MariaI C100Floroae Adriana Maria
Nasaudean Adrian SilviuI C100Floroae Adriana Maria
Pintea AlexandraI C100Floroae Adriana Maria
Toderici Tinuta AndreeaI C100Floroae Adriana Maria
Toma Vasilica StavrulaI C100Floroae Adriana Maria
Circu Elias MarioI C98Floroae Adriana Maria
Moldovan Garofita MoraI C96Floroae Adriana Maria
Buhai Denis DanielI C94Floroae Adriana Maria
Bota Doru ValentinI C90Floroae Adriana Maria
Ungur Justina Ana MariaI C90Floroae Adriana Maria
Rus Denis IonutI CParticipantFloroae Adriana Maria
Scridon Cristian DanielI CParticipantFloroae Adriana Maria
BODIU HOREA II A100MURESAN MARIANA
CALUS MARIA II A100MURESAN MARIANA
CIUTA NICULINA II A100MURESAN MARIANA
DAN SOFIA II A100MURESAN MARIANA
DAROCI FLAVIU II A100MURESAN MARIANA
DRAGAN DENISA II A100MURESAN MARIANA
DUMITREAN VIOREL II A100MURESAN MARIANA
GRAMA IOSIF II A100MURESAN MARIANA
GURLUI MATEI II A100MURESAN MARIANA
HONTILA PATRIK II A100MURESAN MARIANA
ILOAIE DRAGOS II A100MURESAN MARIANA
JORA BIANCA II A100MURESAN MARIANA
LUP ALEX II A100MURESAN MARIANA
LUSCAN DENIS II A100MURESAN MARIANA
NAPAU IASMINA II A100MURESAN MARIANA
NASCUTIU GIULIA II A100MURESAN MARIANA
NISTOR ANA II A100MURESAN MARIANA
PALTINEAN MIRIAM II A100MURESAN MARIANA
PINCA BIANCA II A100MURESAN MARIANA
POP VLADII A100MURESAN MARIANA
SUCIU ALEXANDRU II A100MURESAN MARIANA
TABARA LUCA II A100MURESAN MARIANA
TARLISAN TUDOR II A100MURESAN MARIANA
TELCIAN ANA II A100MURESAN MARIANA
Adochie MelissaII C100Cira Ioana
Bozomala Andreea II C100Cira Ioana
Martari EduardII C100Cira Ioana
Pop AlexandruII C100Cira Ioana
Retegan SoniaII C100Cira Ioana
Sabau DenisaII C100Cira Ioana
Sutia MihaiII C100Cira Ioana
Tiganetea RazvanII C100Cira Ioana
Morariu MariaII C96Cira Ioana
Rosu BogdanII C92Cira Ioana
Rus CornelII C92Cira Ioana
Rus CosminII C92Cira Ioana
Ilovan AndreiII C90Cira Ioana
Miron FlorinaII C90Cira Ioana
Roata Dumitru OctavianII C85Cira Ioana
Bote Nicola ClaudiaIII A95Kovacs Anuta Ina
Cilica Andrea ElisaIII A95Kovacs Anuta Ina
Creta Ionut DariusIII A95Kovacs Anuta Ina
Cretiu Aida OcsanaIII A95Kovacs Anuta Ina
Dumitrean Daria AlesiaIII A95Kovacs Anuta Ina
Floroae Ioan AndreasIII A95Kovacs Anuta Ina
Login Daiana IsabelIII A95Kovacs Anuta Ina
Nedelea CalinIII A95Kovacs Anuta Ina
Nicoara Lorena PetrutaIII A95Kovacs Anuta Ina
Rosu TudorIII A95Kovacs Anuta Ina
Rusan Iuliu VladIII A95Kovacs Anuta Ina
Strugar SofiaIII A95Kovacs Anuta Ina
Strugar SofiaIII A95Kovacs Anuta Ina
Vararean David RaulIII A90Kovacs Anuta Ina
Lichi Florin IonutIII A85Kovacs Anuta Ina
Pop Ioan EduardIII A75Kovacs Anuta Ina
Toma Razvan GavrilaIII A75Kovacs Anuta Ina
Benta GeorgianaIII A70Kovacs Anuta Ina
Moldovan Alina NataliaIII A68Kovacs Anuta Ina
Pop PaulaIII A68Kovacs Anuta Ina
Rus Gabriel EmanuelIII A60Kovacs Anuta Ina
Hoha Leia IsabellaIII AParticipantKovacs Anuta Ina
Buhai Hema DanielaIII AParticipantKovacs Anuta Ina
Ilie Samuel IosifIII AParticipantKovacs Anuta Ina
BRICIU SARAH PATRICIAIII B95VASILE IONELA
GAVRILOAIE RAMONAIII B95VASILE IONELA
NASCUTIU DANIELAIII B95VASILE IONELA
NICULAE SEBASTIANIII B95VASILE IONELA
PRADAN IULIAIII B93VASILE IONELA
HAROSA NEREAIII B91VASILE IONELA
ILOVAN ALEXANDRINAIII B90VASILE IONELA
FILIPOI CRINAIII B89VASILE IONELA
BURDET ANDREIIII B86VASILE IONELA
DOCE ANTONIOIII B86VASILE IONELA
ILOVAN RAULIII B86VASILE IONELA
SERMESAN IULIAIII B85VASILE IONELA
COTUTIU IULIAIII B75VASILE IONELA
COTUTIU ANDRAIII B72VASILE IONELA
IVASC ALEXANDRUIII B61VASILE IONELA
Ianul Andrei DariusIV A100Timis Adela Nicoleta
Calus AlexandruIV A95Timis Adela Nicoleta
Sorasan DariaIV A95Timis Adela Nicoleta
Barsan CristianIV A92Timis Adela Nicoleta
Buzila NicoleIV A90Timis Adela Nicoleta
Ros LeviIV A90Timis Adela Nicoleta
Runcan PatriciaIV A90Timis Adela Nicoleta
Sturz MariaIV A78Timis Adela Nicoleta
Muresan IuliaIV A75Timis Adela Nicoleta
Cesa CorinaIV A70Timis Adela Nicoleta
Zagrean AlessiaIV A70Timis Adela Nicoleta
Ungureanu NicolasIV A65Timis Adela Nicoleta
Zinveli GiuliaIV A65Timis Adela Nicoleta
BLAGA ROBERTPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
BUGA ALICEPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
BUSCOI BIANCAPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
GALAN RAZVANPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
GROSARIU ADRIANPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
MOLDOVAN DENISAPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
RUSTI GIULIAPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
SARB INNAPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
STET ADELINAPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
TALPOS DARIUSPregatitoare A100Muresan Adela-Gabriela
SFINTEAN MARAPregatitoare A95Muresan Adela-Gabriela
NASCUTIU MIHAI Pregatitoare A90Muresan Adela-Gabriela
RADU NAOMIPregatitoare A80Muresan Adela-Gabriela
TODERAS DEBORAPregatitoare A80Muresan Adela-Gabriela
AVRAM NATALIA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
AVRAM PARTICIA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
BODIU SERBAN Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
CIOCAN CRISTIAN Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
CIUTA ALEXANDRU Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
CIUTA DIANA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
DEAC NAOMI Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
DUDAU DENISA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
FETII SARA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
FONTU ALEXANDRA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
FONTU RITA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
GALUSCA ALEX Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
LUDISCOVICI STEFAN Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
MIRON GIULIA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
MOLDOVAN MAYSA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
PALTINEAN SARA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
PETRUSE MARIUS Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
POP IANIS Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
SIMIONESE DAVID Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
SOLCAN MADALINA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
SOMESAN ANGELA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
TARAN ROBERTO Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
TARTA DENIS Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
URS LUCIAN Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
ZBERCIA TUDOR Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
ZINVEL DARIA Pregatitoare B100BIDICA EMILIA
COSMA LEON Pregatitoare B90BIDICA EMILIA
VASILIU MIHAITA Pregatitoare B80BIDICA EMILIA

Inapoi la centrele de concurs