Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Nasaud
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Nume elevClasaCadru didactic
Asmarandei RaresI AMuresan Adela Gabriela
Blaga Robert I AMuresan Adela Gabriela
Buscoi BiancaI AMuresan Adela Gabriela
Fazakas AndreiI AMuresan Adela Gabriela
Galan Razvan I AMuresan Adela Gabriela
Grosariu AdrianI AMuresan Adela Gabriela
Hoha AmaliaI AMuresan Adela Gabriela
Moldovan DenisaI AMuresan Adela Gabriela
Ordace DarianaI AMuresan Adela Gabriela
Rusti GiuliaI AMuresan Adela Gabriela
Sarb InnaI AMuresan Adela Gabriela
Stetz AdelinaI AMuresan Adela Gabriela
Talpos DariusI AMuresan Adela Gabriela
Avram NataliaI BMoldovan Elena Alina
Avram Patricia I BMoldovan Elena Alina
Bodiu SerbanI BMoldovan Elena Alina
Ciuta AlexandruI BMoldovan Elena Alina
Ilovan CalinI BMoldovan Elena Alina
Petruse MariusI BMoldovan Elena Alina
Tarta DenisI BMoldovan Elena Alina
Andrei Alin RazvanII ABucur Mariana Elena
Bodea Paul AlbertII ABucur Mariana Elena
Burduhos Luana MariaII ABucur Mariana Elena
Buzila Alexandra MariaII ABucur Mariana Elena
Copil Tania LauraII ABucur Mariana Elena
Greabu EmanuelII ABucur Mariana Elena
Iliesi Lorena DoinaII ABucur Mariana Elena
Muresan SebastianII ABucur Mariana Elena
Pop Ana CarinaII ABucur Mariana Elena
Sandu Maria CleopatraII ABucur Mariana Elena
Spaller Teodora IuliaII ABucur Mariana Elena
Zagrean Tania IoanaII ABucur Mariana Elena
BORSA IOVIANAII BBURDUHOS SIMONA
BURDET ANASTASIAII BBURDUHOS SIMONA
CALUS TIMOTEIII BBURDUHOS SIMONA
CRISAN IONELAII BBURDUHOS SIMONA
GAVRILOAIE SAMUELII BBURDUHOS SIMONA
HORDOAN BEATRISII BBURDUHOS SIMONA
ILOVAN NATALIAII BBURDUHOS SIMONA
OLASAU ALEXANDRUII BBURDUHOS SIMONA
DRADICI CATALIN GABRIELII CFLOROAE ADRIANA MARIA
GECZO GRETA MARIAII CFLOROAE ADRIANA MARIA
IGNAT MARIAII CFLOROAE ADRIANA MARIA
PINTEA ALEXANDRAII CFLOROAE ADRIANA MARIA
Retegan SoniaIII CCIRA IOANA
Tiganetea RazvanIII CCIRA IOANA
BOTE NICOLAIV AKOVACS ANUTA INA
CRETIU AIDAIV AKOVACS ANUTA INA
FLOROAE ANDREASIV AKOVACS ANUTA INA
NEDELEA CALINIV AKOVACS ANUTA INA
NICOARA LORENAIV AKOVACS ANUTA INA
RUSAN VLADIV AKOVACS ANUTA INA
STRUGAR SOFIAIV AKOVACS ANUTA INA
Caian Nicolae RalucaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Filimon AlesiaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Grosariu RazvanPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Lari MariaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Motofelea RaresPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Rosu VictorPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Salvan IoanaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Timis ArianaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs