Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Nasaud
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bodea Paul AlbertI AEBucur Mariana Elena
Brici Carina IasminaI AEBucur Mariana Elena
Burduhos Luana MariaI AEBucur Mariana Elena
Catana Lara SorinaI AEBucur Mariana Elena
Cotu Sara PatrisiaI AEBucur Mariana Elena
Greabu EmanuelI AEBucur Mariana Elena
Hognogi Ioana I AEBucur Mariana Elena
Iliesi Lorena DoinaI AEBucur Mariana Elena
Muresan SebastianI AEBucur Mariana Elena
Pop Ana CarinaI AEBucur Mariana Elena
Spaller Teodora IuliaI AEBucur Mariana Elena
Stoian Alex CristianI AEBucur Mariana Elena
Vamanu Darius MihaiI AEBucur Mariana Elena
Zagrean Tania IoanaI AEBucur Mariana Elena
Borsa IovianaI BEBurduhos Simona
Burdet AnastasiaI BEBurduhos Simona
Calus TimoteiI BEBurduhos Simona
Gavriloaie SamuelI BEBurduhos Simona
Hordoan BeatrisI BEBurduhos Simona
Horj MiryamI BEBurduhos Simona
Ilovan NataliaI BEBurduhos Simona
Maereanu AmaliaI BEBURDUHOS SIMONA
Olasau AlexandruI BEBurduhos Simona
Pascu ElizaI BEBurduhos Simona
Potor LiviuI BEBurduhos Simona
Strutan AdrianI BEBURDUHOS SIMONA
Birnbaum Birbon Denisa CatalinaI CEFloroae Adriana Maria
Dradici Catalin GabrielI CEFloroae Adriana Maria
Geczo Greta MariaI CEFloroae Adriana Maria
Hordoan Matias ClaudiuI CEFloroae Adriana Maria
Ignat MariaI CEFloroae Adriana Maria
Nasaudean Adrian SilviuI CEFloroae Adriana Maria
Pintea AlexandraI CEFloroae Adriana Maria
Toderici Tinuta AndreeaI CEFloroae Adriana Maria
Toma Vasilica StavrulaI CEFloroae Adriana Maria
BODIU HOREA II AEMURESAN MARIANA
CALUS MARIA II AEMURESAN MARIANA
CIUTA NICULINA II AEMURESAN MARIANA
DAN SOFIA II AEMURESAN MARIANA
DAROCI FLAVIU II AEMURESAN MARIANA
DRAGAN DENISA II AEMURESAN MARIANA
DUMITREAN VIOREL II AEMURESAN MARIANA
GRAMA IOSIF II AEMURESAN MARIANA
GURLUI MATEI II AEMURESAN MARIANA
HONTILA PATRIK II AEMURESAN MARIANA
ILOAIE DRAGOS II AEMURESAN MARIANA
JORA BIANCA II AEMURESAN MARIANA
LUP ALEX II AEMURESAN MARIANA
LUSCAN DENIS II AEMURESAN MARIANA
NAPAU IASMINA II AEMURESAN MARIANA
NASCUTIU GIULIA II AEMURESAN MARIANA
NISTOR ANA II AEMURESAN MARIANA
PALTINEAN MIRIAM II AEMURESAN MARIANA
PINCA BIANCA II AEMURESAN MARIANA
POP VLADII AEMURESAN MARIANA
SUCIU ALEXANDRU II AEMURESAN MARIANA
TABARA LUCA II AEMURESAN MARIANA
TARLISAN TUDOR II AEMURESAN MARIANA
TELCIAN ANA II AEMURESAN MARIANA
Adochie MelissaII CECira Ioana
Bozomala Andreea II CECira Ioana
Martari EduardII CECira Ioana
Pop AlexandruII CECira Ioana
Retegan SoniaII CECira Ioana
Sabau DenisaII CECira Ioana
Sutia MihaiII CECira Ioana
Tiganetea RazvanII CECira Ioana
Ianul Andrei DariusIV AETimis Adela Nicoleta
BLAGA ROBERTPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
BUGA ALICEPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
BUSCOI BIANCAPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
GALAN RAZVANPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
GROSARIU ADRIANPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
MOLDOVAN DENISAPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
RUSTI GIULIAPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
SARB INNAPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
STET ADELINAPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
TALPOS DARIUSPregatitoare AEMuresan Adela-Gabriela
AVRAM NATALIA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
AVRAM PARTICIA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
BODIU SERBAN Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
CIOCAN CRISTIAN Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
CIUTA ALEXANDRU Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
CIUTA DIANA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
DEAC NAOMI Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
DUDAU DENISA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
FETII SARA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
FONTU ALEXANDRA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
FONTU RITA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
GALUSCA ALEX Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
LUDISCOVICI STEFAN Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
MIRON GIULIA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
MOLDOVAN MAYSA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
PALTINEAN SARA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
PETRUSE MARIUS Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
POP IANIS Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
SIMIONESE DAVID Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
SOLCAN MADALINA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
SOMESAN ANGELA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
TARAN ROBERTO Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
TARTA DENIS Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
URS LUCIAN Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
ZBERCIA TUDOR Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
ZINVEL DARIA Pregatitoare BEBIDICA EMILIA
Crisan IonelaI BIBURDUHOS SIMONA
Dejan RalucaI BIBURDUHOS SIMONA
Bodiu Horatiu DavidI AIBucur Mariana Elena
Buzila Alexandra MariaI AIBucur Mariana Elena
Moldovan Ana- MariaI AIBucur Mariana Elena
Frandes DanaI BIBURDUHOS SIMONA
Circu Elias MarioI CIFloroae Adriana Maria
Butaci MariusI BIIBurduhos Simona
Teutesan AlexandruI BIIBURDUHOS SIMONA
Somesan SamuelI BIIBURDUHOS SIMONA
Moldovan Garofita MoraI CIIFloroae Adriana Maria
Morariu MariaII CIICira Ioana
Ani Dragos VasileI AIIBucur Mariana Elena
Bolfa Patrick EmilianI AIIBucur Mariana Elena
Copil Tania LauraI AIIBucur Mariana Elena
Grozav Raul NicolaeI AIIBucur Mariana Elena
Sandu Maria CleopatraI AIIBucur Mariana Elena
Suciu Emma Ioana RoxanaI AIIBucur Mariana Elena
Bote Nicola ClaudiaIII AIIKovacs Anuta Ina
Cilica Andrea ElisaIII AIIKovacs Anuta Ina
Creta Ionut DariusIII AIIKovacs Anuta Ina
Cretiu Aida OcsanaIII AIIKovacs Anuta Ina
Dumitrean Daria AlesiaIII AIIKovacs Anuta Ina
Floroae Ioan AndreasIII AIIKovacs Anuta Ina
Login Daiana IsabelIII AIIKovacs Anuta Ina
Nedelea CalinIII AIIKovacs Anuta Ina
Nicoara Lorena PetrutaIII AIIKovacs Anuta Ina
Rosu TudorIII AIIKovacs Anuta Ina
Rusan Iuliu VladIII AIIKovacs Anuta Ina
Strugar SofiaIII AIIKovacs Anuta Ina
Strugar SofiaIII AIIKovacs Anuta Ina
BRICIU SARAH PATRICIAIII BIIVASILE IONELA
GAVRILOAIE RAMONAIII BIIVASILE IONELA
NASCUTIU DANIELAIII BIIVASILE IONELA
NICULAE SEBASTIANIII BIIVASILE IONELA
Calus AlexandruIV AIITimis Adela Nicoleta
Sorasan DariaIV AIITimis Adela Nicoleta
SFINTEAN MARAPregatitoare AIIMuresan Adela-Gabriela
Buhai Denis DanielI CIIIFloroae Adriana Maria
Andrei Alin RazvanI AIIIBucur Mariana Elena
Stoian IonutI BIIIBurduhos Simona
PRADAN IULIAIII BIIIVASILE IONELA
Rosu BogdanII CIIICira Ioana
Rus CornelII CIIICira Ioana
Rus CosminII CIIICira Ioana
Barsan CristianIV AIIITimis Adela Nicoleta
HAROSA NEREAIII BIIIVASILE IONELA
Fetti SilviaI AMBucur Mariana Elena
Galatan Daniel ValentinI AMBucur Mariana Elena
Pop Andrei AlinI AMBucur Mariana Elena
Butaciu PatrickI BMBurduhos Simona
Horj NatashaI BMBurduhos Simona
Pandelea DariaI BMBurduhos Simona
Bota Doru ValentinI CMFloroae Adriana Maria
Ungur Justina Ana MariaI CMFloroae Adriana Maria
Ilovan AndreiII CMCira Ioana
Miron FlorinaII CMCira Ioana
Vararean David RaulIII AMKovacs Anuta Ina
ILOVAN ALEXANDRINAIII BMVASILE IONELA
Buzila NicoleIV AMTimis Adela Nicoleta
Ros LeviIV AMTimis Adela Nicoleta
Runcan PatriciaIV AMTimis Adela Nicoleta
NASCUTIU MIHAI Pregatitoare AMMuresan Adela-Gabriela
COSMA LEON Pregatitoare BMBIDICA EMILIA

Inapoi la centrele de concurs