Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Brasov
Localitate:Brasov
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DAN ROBERTII AEBURCEA CRISTINA
MIHAILESCU SABINAII AEBURCEA CRISTINA
BLAGA CRISTIAN GABRIELII BERUS DOINA
MIHAILESCU MATTEOII BERUS DOINA
APETRI RARESII CEVASILE MIHAELA GABRIELA
GRUIA VASILEII CEVASILE MIHAELA GABRIELA
LECA IRINAII CEVASILE MIHAELA GABRIELA
PURCAREA ROXANAII CEVASILE MIHAELA GABRIELA
MANEA IULIAIV BEBLIANCA LAVINIA
CODREANU DAVIDPregatitoare BEVARZARU CAMELIA
FRANGA ALEXANDRA Pregatitoare BEVARZARU CAMELIA
PANTI STEFANIAPregatitoare BEVARZARU CAMELIA
ALEXA POP CRISTINA ANAPregatitoare CECHICUS GEORGETA
DOROSIN ANDREAS CALIINPregatitoare CECHICUS GEORGETA
DRAGOMIRICA DARIA IOANAPregatitoare CECHICUS GEORGETA
CANCIU DRAGOSII CIVASILE MIHAELA GABRIELA
FEHER TOMULESCU DARIUSII CIVASILE MIHAELA GABRIELA
ALEXANDRU CALINIII DIBULIGA DORINA
POPESCU OLTIANU ALEXIAIV CIVAIDA DANIELA
DORCIOMAN VICTORPregatitoare BIIVARZARU CAMELIA
PANTI OLIVIAPregatitoare BIIVARZARU CAMELIA
RUSU MARIAPregatitoare BIIVARZARU CAMELIA
STANCIU DIANAPregatitoare BIIVARZARU CAMELIA
LITCANU ROBERT CONSTANTINPregatitoare CIICHICUS GEORGETA
TRIFESCU TEODORAII BIIRUS DOINA
BALAN VICTORII CIIVASILE MIHAELA GABRIELA
BREZINA EDUARDII CIIVASILE MIHAELA GABRIELA
ROMAN MARAII DIITOHANEAN ANCA
ICHIM ALEXANDRUIII DIIBULIGA DORINA
NEICU PATRICKIV BIIBLIANCA LAVINIA
GHENU ILINCAIV CIIVAIDA DANIELA
VLADUT MIHNEAIV CIIVAIDA DANIELA
OANCEA MARAPregatitoare CIICHICUS GEORGETA
TIFREA ALEXANDRA MARIAPregatitoare CIICHICUS GEORGETA
VOINESCU STEFANIAPregatitoare CIICHICUS GEORGETA
POPA ALEXANDRUII BIIIRUS DOINA
CEPOI ZAHRAII CIIIVASILE MIHAELA GABRIELA
MARIAN ANA Pregatitoare BIIIVARZARU CAMELIA
POTCOAVA ILINCAPregatitoare BIIIVARZARU CAMELIA
FELDRIHAN ELENA TEODORAPregatitoare CIIICHICUS GEORGETA
ROBU CLARAII AMBURCEA CRISTINA
CIOBANU ROBERTII CMBADAU LEONORA
CIOBANU ROBERTII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
CIOBANU ROBERTII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
ESANU NICOLAS ANDREIII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
GRIGORESCU ANDREIII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
MARINEANU ICHIM STEFANII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
TIBULEAC ALEXANDRAII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
ZECHERIU MARAII CMVASILE MIHAELA GABRIELA
LAZURCA MARC II DMTOHANEAN ANCA
SIMACHE PAUL II DMTOHANEAN ANCA
MIHAILA PETRAIII CMBADAU LEONORA
NECULA FILIPPOIII CMBADAU LEONORA
NEDELCU RALUCAIII CMBADAU LEONORA
PLUGARU ANAMARIAIII CMBADAU LEONORA
OLA ANASTASIAIII DMBULIGA DORINA
BARLIGA THEAPregatitoare BMVARZARU CAMELIA
DUMITRASCU DARIA MARIAPregatitoare CMCHICUS GEORGETA
PLOPEANU SERGIU RADUPregatitoare CMCHICUS GEORGETA

Inapoi la centrele de concurs