Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NECULITA ROBERTI A100Chirpac Marioara
OLTEANU MIHNEAI A85Chirpac Marioara
CHIJER LUCAI A82Chirpac Marioara
FRONE ANDRADAI A77Chirpac Marioara
BADEA ALEXANDRAI A75Chirpac Marioara
URSE RIANA I A75Chirpac Marioara
RASMERITA MARIAI A73Chirpac Marioara
GHEORGHE MARIAI A68Chirpac Marioara
NENCIU ADRIANI A68Chirpac Marioara
SOLOMON ADRIANI A62Chirpac Marioara
ZAINEA CRISTIAN I B100Neagu Florinela-Lucia
ANTON THEODORAI B98Neagu Florinela-Lucia
GRAMA MATEII B98Neagu Florinela-Lucia
VASS SONIAI B98Neagu Florinela-Lucia
LAZAR MATEII B96Neagu Florinela-Lucia
SAUCA IOANAI B91Neagu Florinela-Lucia
GHEORGHE CLARAI B90Neagu Florinela-Lucia
CALU GEORGEI B88Neagu Florinela-Lucia
CIINEANU DRAGOSI B88Neagu Florinela-Lucia
ORZAN BIANCAI B86Neagu Florinela-Lucia
CLIM COZMINAI B83Neagu Florinela-Lucia
MOCANU ANDREII B80Neagu Florinela-Lucia
POPOACA ALEXANDRU I B79Neagu Florinela-Lucia
BURADA CRISTIANI B77Neagu Florinela-Lucia
COADA ALEXANDRUI C100Stoichitoiu Eugenia
ERTUGULDENISI C100Stoichitoiu Eugenia
NICOLAE IONELAI C100Stoichitoiu Eugenia
PAVALEANU SARA-MARIAI C100Stoichitoiu Eugenia
SMITH SOFIA MARIA I C100Stoichitoiu Eugenia
VRISIDE ROBERT-FLORINI C100Stoichitoiu Eugenia
TUDOR ANA-MARIAI C94Stoichitoiu Eugenia
STOICA ISTRATE ELENAI C93Stoichitoiu Eugenia
MOCANU MIHAII C90Stoichitoiu Eugenia
BUNEA ALBERTI C85Stoichitoiu Eugenia
IONESCU BIANCA ANDREEAI C82Stoichitoiu Eugenia
DOBRIN MARIUSI C77Stoichitoiu Eugenia
PARVULESCU ALEXANDRUI CParticipantStoichitoiu Eugenia
ENE MIRUNAI CParticipantStoichitoiu Eugenia
PRUNA MARIA ALEXIAI D97Broasca Gabriela
KIRSHNER TIANA GEORGIANAI D93Broasca Gabriela
IRIMIA MARIA BIANCAI D90Broasca Gabriela
STOIAN EDUARD ANDREII D90Broasca Gabriela
BATCA AMALIA DELIAI D88Broasca Gabriela
CONSTANTIN STEFAN CRISTIANI D87Broasca Gabriela
POALELUNGI RADU ANDREII D87Broasca Gabriela
PUIU RARESI D87Broasca Gabriela
BULAI ANDREEA CRISTINAI D84Broasca Gabriela
DANAIE ALEXANDRA IRINAI D84Broasca Gabriela
GIURGEA RAUL CRISTIANI D80Broasca Gabriela
CRAITA ANDREEA NATALIAI D79Broasca Gabriela
MIHAILOV GABRIEL ALEXANDRUI D79Broasca Gabriela
BUJOIU BIANCA TEODORAI D74Broasca Gabriela
GIURGEA ROBERT FLORENTINI D73Broasca Gabriela
BROASCA RARES ANDREII D72Broasca Gabriela
CRISTESCU GABRIEL CRISTIANI DParticipantBroasca Gabriela
MOCANU CRINA IOANAI DParticipantBroasca Gabriela
GHELASE EDUARD IONUTI DParticipantBroasca Gabriela
FRIGIOIU CEZAR VALENTINI DParticipantBroasca Gabriela
VIZIREANU DIANAII A98Banica Mihaela
MIU ADRIANII A92Banica Mihaela
GASCU IRINAII A86Banica Mihaela
DEBRETAN SONIAII A84Banica Mihaela
POPESCU STEFANII A77Banica Mihaela
SOBARU COMAN ANA-ELENAII A75Banica Mihaela
DIACONU DREAGOSII A73Banica Mihaela
LEOACA ANDREEAII A70Banica Mihaela
ANTEHI ALEXII A65Banica Mihaela
FRIGIOIU MIRUNAII AParticipantBanica Mihaela
BUNEA ALEXANDRAII AParticipantBanica Mihaela
FISCUCI DARIUSII AParticipantBanica Mihaela
SERBAN SARAII B98Blanaru Dorina
VLAD TUDORII B98Blanaru Dorina
ROSIORU ELENAII B93Blanaru Dorina
MADADI AIDAII B85Blanaru Dorina
DUDAU MARIAII B81Blanaru Dorina
PUIA RAULII B79Blanaru Dorina
TUDOSE ALEXANDRAII B79Blanaru Dorina
ANDRONIC CEZARII B78Blanaru Dorina
HARABAGIU ANDREIII B78Blanaru Dorina
DRAGU LUKASII B76Blanaru Dorina
ENGLEZU MAIAII B76Blanaru Dorina
TOMULESCU DAVID II B75Blanaru Dorina
RIMNICEANU DELIAII B70Blanaru Dorina
DOBROMIR DENISII BParticipantBlanaru Dorina
SCORTEANU IANAII D100Ungureanu Florica
CIOROIU CEZARII D98Ungureanu Florica
CIOROIU CEZARII D98Ungureanu Florica
GUTIUM RADUII D97Ungureanu Florica
CIUREA COSMINII D95Ungureanu Florica
STEFAN RICHARDII D95Ungureanu Florica
RADULESCU SIMINAII D94Ungureanu Florica
CAPBUN VICTORII D92Ungureanu Florica
TOPORAU MARIAII D92Ungureanu Florica
TOPORAU MARIAII D92Ungureanu Florica
IOAN CEZARA II D90Ungureanu Florica
STEFAN MARIAII D88Ungureanu Florica
VISAN STEFANII D84Ungureanu Florica
BUDUR MARIA DARIAII D83Ungureanu Florica
OMER ELIF ARZUII D80Ungureanu Florica
PETRESCU MIHAIII D68Ungureanu Florica
TILITA MARAII D64Ungureanu Florica
COMAN DENISII D62Ungureanu Florica
CUDIN RARESII DParticipantUngureanu Florica
IOSIF DENISAII DParticipantUngureanu Florica
ANGHELESCU BIANCAIII A100Cireasa Mirela
BALABAN DANIELAIII A100Cireasa Mirela
BANICA ROBERTIII A100Cireasa Mirela
CIOCARLAN MIHAIIII A100Cireasa Mirela
CONSTANTIN ANDRA MARIAIII A100Cireasa Mirela
DURA MARIA ADRIANAIII A100Cireasa Mirela
VACU-BECLEANU ALEXIAIII A100Cireasa Mirela
CRISTEA ANDREEA MADALINAIII A96Cireasa Mirela
MOCANU RALUCA VASILICAIII A96Cireasa Mirela
PASCU MIHAIIII A95Cireasa Mirela
IACOB CRISTIAN ANDREIIII A94Cireasa Mirela
MUNTEANU RARES-STEFANIII A94Cireasa Mirela
TATU DAVIDIII A94Cireasa Mirela
POPARTAC AMALIA MARINAIII A93Cireasa Mirela
TIRIPA CRISTINAIII A93Cireasa Mirela
DANIILESCU STEFANIII A92Cireasa Mirela
NRGREA DIANA IOANAIII A89Cireasa Mirela
OPREA RARESIII A87Cireasa Mirela
DAN TUDORIII A82Cireasa Mirela
PERIANU CRISTIANA MARIAIII A75Cireasa Mirela
TOADER RARESIII A73Cireasa Mirela
CAPLEA MARIAIII A72Cireasa Mirela
BALAN MARIAIII A70Cireasa Mirela
LEPADATU MARIA-BIANCAIII A70Cireasa Mirela
DRAGAN MATEIIII A69Cireasa Mirela
NENCIU ANDREEA CRISTIANAIII A69Cireasa Mirela
BATRANEANU DRAGOSIII A67Cireasa Mirela
PLESEA LUCAIII A61Cireasa Mirela
ANCUTA IULIA MARYLENIII AParticipantCireasa Mirela
CHERECHES PAUL TUDORIII AParticipantCireasa Mirela
DIMACHE ALEXIA GABRIELAIII AParticipantCireasa Mirela
DEDIU RENATOIII AParticipantCireasa Mirela
LIGA IOANAIII B100Trifan Emilia
LIGA IULIA III B98Trifan Emilia
MOGA STEFAN GEORGEIII B94Trifan Emilia
CIOACA ILINCAIII B87Trifan Emilia
SECIU RUXANDRAIII B83Trifan Emilia
CAMPIAN IRIMIE CODRINIII B80Trifan Emilia
DECU ANDREI DAVIDIII B77Trifan Emilia
TIGARIDIS IRISIII B75Trifan Emilia
TUDORASCU BOGDANIII B71Trifan Emilia
STRATON STEFANIII B70Trifan Emilia
ANTON THEODORIII B68Trifan Emilia
MICSUNESCU ARES MARIOIII B68Trifan Emilia
POPOACA MIHNEAIII B68Trifan Emilia
GHEOEGHE MIRUNA III B66Trifan Emilia
STROE MARIAIII B66Trifan Emilia
COROS MARIAIII B65Trifan Emilia
GHIOJDOIU FELICIAIII B64Trifan Emilia
MOSOR ANDREEAIII B64Trifan Emilia
MALAIA ANDREIIII BParticipantTrifan Emilia
DUMITRACHE EMILIII BParticipantTrifan Emilia
ENACHE BIANCAIII BParticipantTrifan Emilia
BUGHEANU ALEXIAIII BParticipantTrifan Emilia
RAILEANU DENISAIII BParticipantTrifan Emilia
FLOREA ALEXANDRUIII BParticipantTrifan Emilia
GHEORGHE EMILIAIII BParticipantTrifan Emilia
ION JENICA III BParticipantTrifan Emilia
CAPITANEANU TEODORIII BParticipantTrifan Emilia
CARAMAN ALEXIA STEFANIAIII BParticipantTrifan Emilia
ANDREESCU MARIAIII C85Banica Tudorel
CHIRIAC MARIAIII C80Banica Tudorel
MOSESCU GIULIAIII C80Banica Tudorel
NEDELCU LUCIANIII C80Banica Tudorel
BORDEA AMALIAIII C79Banica Tudorel
ANTOHI RALUCAIII C78Banica Tudorel
CIOBANU MELISSAIII C75Banica Tudorel
CIREASA ISABELIII C72Banica Tudorel
DODA ANDREEAIII C70Banica Tudorel
MILEA BIANCAIII C63Banica Tudorel
MICU GIULIAIII C62Banica Tudorel
MITREA ANA MARIAIV A90Cirlan Stanuta
BONDOC ANASTASIOSIV A83Cirlan Stanuta
CARAVIA FLAVIUS SPIROSIV A80Cirlan Stanuta
LEU LAVINIAIV A78Cirlan Stanuta
CASIA RARESIV A62Cirlan Stanuta
AXANI MARINAIV AParticipantCirlan Stanuta
BARAC CRISTINA MARIAIV AParticipantCirlan Stanuta
PLOPEANU RAZVAN ANDREIIV AParticipantCirlan Stanuta
DUMITRESCU DORAIV AParticipantCirlan Stanuta
DIMACHE ANAMARIAIV AParticipantCirlan Stanuta
ANGHEL RAZVAN COSTINIV B100Patrascu Andreea
ZAINEA TEODORAIV B90Patrascu Andreea
BORDEI DARIAIV C90Oancea Florica
GRIGORE AMALIA ELENAIV C90Oancea Florica
GRECU ANDREEA IV C80Oancea Florica
HREHORET ANDREEAIV C80Oancea Florica
ZBURLEA EMILIAIV C70Oancea Florica
CONDRUZ BOGDANIV C67Oancea Florica
PRICEPUTU IASMINAIV C60Oancea Florica
BORDEI VLADIV CParticipantOancea Florica
CALIN ALESSIAPregatitoare A100Toader Carmen
CHIRU ALESSIAPregatitoare A100Toader Carmen
CIUTA SILVIAPregatitoare A100Toader Carmen
COMANITA EVELINAPregatitoare A100Toader Carmen
COSTIN ANAPregatitoare A100Toader Carmen
COTIGA DENISAPregatitoare A100Toader Carmen
DODA ANDREIPregatitoare A100Toader Carmen
FRONE ALEXANDRUPregatitoare A100Toader Carmen
GIURGIU ROBERTPregatitoare A100Toader Carmen
JIRLAIANU ERICPregatitoare A100Toader Carmen
MAZAREANU REMUSPregatitoare A100Toader Carmen
POPESCU NECTARIEPregatitoare A100Toader Carmen
ROTARU STEFANPregatitoare A100Toader Carmen
TANASESCU ADRIANPregatitoare A100Toader Carmen
TUTULAN BEATRICEPregatitoare A100Toader Carmen
TUTULAN IRISPregatitoare A100Toader Carmen
COSTACHE AMALIAPregatitoare A97Toader Carmen
MATEI GABRIELPregatitoare A97Toader Carmen
NEICU LUANAPregatitoare A97Toader Carmen
MOCANU DENISPregatitoare A95Toader Carmen
STEFAN ALESIAPregatitoare A95Toader Carmen
UDREA STEFANIAPregatitoare A93Toader Carmen
TATARU ALEXANDRUPregatitoare A92Toader Carmen
DIMACHE MARIUSPregatitoare A87Toader Carmen
OLTEANU DRAGOSPregatitoare A87Toader Carmen
ZAINEA DARIAPregatitoare A87Toader Carmen
BAMIOPOL BIANCAPregatitoare A82TOADER CARMEN
IOSIF ALEXIAPregatitoare A79Toader Carmen
FRUNZA COSMINPregatitoare A77Toader Carmen
GONZALES YASMINEPregatitoare D100Vladescu Camelia
IONEL DARIUSPregatitoare D100Vladescu Camelia
PRICOP CAMELIAPregatitoare D100Vladescu Camelia
SIGHINAS ANDRAPregatitoare D99Vladescu Camelia
MUNTEANU ANDREIPregatitoare D85Vladescu Camelia
DIACONU GABRIELAPregatitoare D70Vladescu Camelia
BUNEA CRISTINAPregatitoare DParticipantVladescu Camelia
PANAITE ANA-MARIAPregatitoare DParticipantVladescu Camelia
BURTA AMALIAPregatitoare DParticipantVladescu Camelia
ZAHARIA DRAGOSPregatitoare DParticipantVladescu Camelia
LUNCAN LUCAPregatitoare DParticipantVladescu Camelia
PUIA ELENA Pregatitoare DParticipantVladescu Camelia

Inapoi la centrele de concurs