Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURLACU ALEXANDRUI AENICULESCU SIMONA
CUMPANASU ALEXANDRUI AENICULESCU SIMONA
IANCU NICOLEI AENICULESCU SIMONA
NEGUT LARISAI AENICULESCU SIMONA
GINDES ANDREEA I BEOPROIU CLAUDIA
MAVRODIN EMA I BEOPROIU CLAUDIA
MIRON ALBERT I BEOPROIU CLAUDIA
COSTACHE IONUTI CELUNGU MARLENA
MIHAI LUCIAI CELUNGU MARLENA
NICULESCU MARIAI CELUNGU MARLENA
NITU SEBASTIANI CELUNGU MARLENA
OANCEA OVIDIUI CELUNGU MARLENA
POPESCU ALEXANDRUI CELUNGU MARLENA
RADU YANNISI CELUNGU MARLENA
STRECHEANU ROBERTI CELUNGU MARLENA
VADUVA ANDREII CELUNGU MARLENA
VIRVAROIU ANAI CELUNGU MARLENA
DAMIAN MIRUNA II AETALNAR ADRIANA
DIMOIU ALEXANDRAII AETALNAR ADRIANA
DUMITRESCU ANASTASIAII AETALNAR ADRIANA
NASTASE TUDORII AETALNAR ADRIANA
NICA ANDREEA II AETALNAR ADRIANA
OARZA DARIUS II AETALNAR ADRIANA
PECHI ANAII AETALNAR ADRIANA
CSISSER BRIANAII BESERBAN MIHAELA
GATEA SOPHIAII BESERBAN MIHAELA
ILIN DAVIDII BESERBAN MIHAELA
JUCAN DAESIAII BESERBAN MIHAELA
IOAN TUDORIV AEILIESCU MARIOARA
RUSU STEFANIV AEILIESCU MARIOARA
Anghelina Anemona Pregatitoare BEJimborean Camelia
Bud GiannaPregatitoare BEJimborean Camelia
Costiuc CezarPregatitoare BEJimborean Camelia
Cotiga CalinPregatitoare BEJimborean Camelia
Doboga IoanPregatitoare BEJimborean Camelia
Ionescu TudorPregatitoare BEJimborean Camelia
Moraru AnaPregatitoare BEJimborean Camelia
Neacsu RebeccaPregatitoare BEJimborean Camelia
Netcu DavidPregatitoare BEJimborean Camelia
Opris AlexPregatitoare BEJimborean Camelia
Plesa AntoniaPregatitoare BEJimborean Camelia
Radoiu CristinaPregatitoare BEJimborean Camelia
Raducanu IrinaPregatitoare BEJimborean Camelia
Vasilescu AlexandraPregatitoare BEJimborean Camelia
Vasilescu DaniPregatitoare BEJimborean Camelia
BEJU NATALIAI BIOPROIU CLAUDIA
DORIN DARIUS I BIOPROIU CLAUDIA
STEFAN ANDREI I BIOPROIU CLAUDIA
VELEA ALINA I BIOPROIU CLAUDIA
BAICOIANU SARAHI AINICULESCU SIMONA
BUD ELENA I BIOPROIU CLAUDIA
MIHAILA ANDRA I BIOPROIU CLAUDIA
MIHALACHE LUCA I BIOPROIU CLAUDIA
GHITA ROBERTII BISERBAN MIHAELA
BRAULETE ALEXANDRUIV AIILIESCU MARIOARA
GRIGORAS ILINCAIV AIILIESCU MARIOARA
NITA MARIUSIV AIILIESCU MARIOARA
SANDULESCU TUDOR IV AIILIESCU MARIOARA
Moldoveanu AdamPregatitoare BIJimborean Camelia
BOBOC CARLOS I BIIOPROIU CLAUDIA
STANESCU VICTOR I BIIOPROIU CLAUDIA
RADU CARLA I BIIOPROIU CLAUDIA
STEFAN SMARANDA I BIIOPROIU CLAUDIA
Toma AndreiPregatitoare BIIJimborean Camelia
CONSTANTINESCU CAMELIAI AIINICULESCU SIMONA
MIKE ERICI AIINICULESCU SIMONA
TUMBAR NICOLASI AIINICULESCU SIMONA
HONCERU ANDREI I BIIOPROIU CLAUDIA
ARRIAGADA EDELINA II AIITALNAR ADRIANA
MOTORGA MELANIAII AIITALNAR ADRIANA
NALBARU ANTONIAII AIITALNAR ADRIANA
SCARLAT REBECA III AIIJILAVEANU MARIA ANA
MARCU DANIELIII BIINEGREANU MIRELA
Manole TeodorPregatitoare BIIJimborean Camelia
DUMITRESCU DIANA I BIIIOPROIU CLAUDIA
IONESCU PETRA I BIIIOPROIU CLAUDIA
MIRON SORANAI BIIIOPROIU CLAUDIA
Radu IlincaPregatitoare BIIIJimborean Camelia
KARDA COJOCARU DAMIANI AIIINICULESCU SIMONA
CARAIANI ANDRADA I BIIIOPROIU CLAUDIA
GRADINARU EDUARDI AMNICULESCU SIMONA
BADEA ROBERT I BMOPROIU CLAUDIA
BERCHIMIS TUDOR I BMOPROIU CLAUDIA
BORZA SOFIAII AMTALNAR ADRIANA
MANEA ALEXANDRAII AMTALNAR ADRIANA
SAVIUC IOACHIMII AMTALNAR ADRIANA
ABRAHAM STEFANII BMSERBAN MIHAELA
SEGARCEANU ALEXANDRAIII BMNEGREANU MIRELA

Inapoi la centrele de concurs