Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Damian MirunaI AETalnar Adriana
Dumitrescu AnastasiaI AETalnar Adriana
Macarascu FilipI AETalnar Adriana
Nastase TudorI AETalnar Adriana
Nica AndreeaI AETalnar Adriana
Petre ErikI AETalnar Adriana
Stoica RazvanI AETalnar Adriana
Costin TiberiuI BESerban Mihaela
Csisser BrianaI BESerban Mihaela
Gatea SophiaI BESerban Mihaela
Sandu JasmineI BESerban Mihaela
Bratu DavidII AEJiaveanu Maria Ana
Cucu MateiII BENegreanu Mirela
Marcu DanielII BENegreanu Mirela
Segarceanu AlexandraII BENegreanu Mirela
Grigoras IlincaIII AEIliescu Marioara
Ioan TudorIII AEIliescu Marioara
Nita MariusIII AEIliescu Marioara
Rusu StefanIII AEIliescu Marioara
Sandulescu TudorIII AEIliescu Marioara
Sava AndreiIII AEIliescu Marioara
Anghelescu IoanaIV AENiculescu Simona
Badea AlexandruIV AENiculescu Simona
Marinescu AlexandruIV AENiculescu Simona
Shin AnaIV AENiculescu Simona
Bogoi TiberiuIV BEJimborean Camelia
Cemartan NicolaeIV BEJimborean Camelia
Cojocaru GabrielIV BEJimborean Camelia
Danciu DominiqueIV BEJimborean Camelia
Enescu ElisaIV BEJimborean Camelia
Marmureanu LauraIV BEJimborean Camelia
Berchimis TudoarPregatitoare BEOproiu Claudia
Dorin DariusPregatitoare BEOproiu Claudia
Dumitrescu DianaPregatitoare BEOproiu Claudia
Gindes AndreeaPregatitoare BEOproiu Claudia
Glinischi AlbertPregatitoare BEOproiu Claudia
Honceru AndreiPregatitoare BEOproiu Claudia
Ionescu PetraPregatitoare BEOproiu Claudia
Mavrodin EmaPregatitoare BEOproiu Claudia
Mihaila AndraPregatitoare BEOproiu Claudia
Mihalache LucaPregatitoare BEOproiu Claudia
Miron AlbertPregatitoare BEOproiu Claudia
Radu CarlaPregatitoare BEOproiu Claudia
Velea AlinaPregatitoare BEOproiu Claudia
Garaiacu GabrielaPregatitoare CELungu Marlena
Mihai LuciaPregatitoare CELungu Marlena
Mihai LuciaPregatitoare CELungu Marlena
Nae AlesiaPregatitoare CELungu Marlena
Niculescu MariaPregatitoare CELungu Marlena
Nitu SebastianPregatitoare CELungu Marlena
Oancea OvidiuPregatitoare CELungu Marlena
Radu Yannis Pregatitoare CELungu Marlena
Vaduva AndreiPregatitoare CELungu Marlena
Virvaroiu AnaPregatitoare CELungu Marlena
Ciobanu GabrielI CIPopa Susana
Culea MateiII BINegreanu Mirela
Zamfir MariaIV BIJimborean Camelia
Stefan AndreiPregatitoare BIIOproiu Claudia
Mocanu BogdanI CIIPopa Susana
Mocanu OvidiuI CIIPopa Susana
Arriagada Morales EdelinaI AIITalnar Adriana
Borza SofiaI AIITalnar Adriana
Ghita RobertI BIISerban Mihaela
Popa CristianI CIIPopa Susana
Voiculescu CristianI CIIPopa Susana
Stefan NicolasII BIINegreanu Mirela
Beju NataliaPregatitoare BIIOproiu Claudia
Stefan SmarandaPregatitoare BIIOproiu Claudia
Nae AlexandraI BIIISerban Mihaela
Tudose AlisiaI BIIISerban Mihaela
Cotiga StefanII BIIINegreanu Mirela
Pascu IonutI AIIITalnar Adriana
Negut AndraIV AIIINiculescu Simona
Tolea IrinaIV AIIINiculescu Simona
Boboc CarlosPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Sorana MironPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Stanescu VictorPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Stoicea MirunaPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Abraham StefanI BMSerban Mihaela
Atitiene NatalieI BMSerban Mihaela
Netcu ArminaI BMSerban Mihaela
Schiopu InI BMSerban Mihaela
Vestinian MihaiI BMSerban Mihaela
Panait AlexandruII AMJiaveanu Maria Ana
Clate CiprianII BMNegreanu Mirela
Cozac AndreiII BMNegreanu Mirela
Dumitrescu RaduII BMNegreanu Mirela
Braulete AlexandruIII AMIliescu Marioara
Stanciu TeodorIII AMIliescu Marioara
Sufaru DavidIII AMIliescu Marioara
Tudor ArianaIII AMIliescu Marioara
Negoita DenisaIV AMNiculescu Simona
Negoita DenisaIV AMNiculescu Simona
Turcan IlincaIV BMJimborean Camelia

Inapoi la centrele de concurs