Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Pitigoi AidaI B91Mirela Norocea
Badulescu CarolI B82Mirela Norocea
Bobu RobertaI B82Mirela Norocea
Joltea BiancaI B80Mirela Norocea
Sandu EduardI B80Mirela Norocea
Lene MihneaI B79Mirela Norocea
Suica DenisaI B79Mirela Norocea
Paun LukasI B76Mirela Norocea
Bot RaphalI B75Mirela Norocea
Tengher AhsokaI B68Mirela Norocea
Solcan VladaI B61Mirela Norocea
Carutasu DariusI BParticipantMirela Norocea
Vasilescu LucaI BParticipantMirela Norocea
Nedelcu GabrielII A98Ramona Voicescu
Podoleanu LucaII A78Ramona Voicescu
Carstian MirunaII AParticipantRamona Voicescu
Tarbu MihaiII AParticipantRamona Voicescu
Botez Sarah AlexandraII AParticipantRamona Voicescu
Vasilache CristianII AParticipantRamona Voicescu
Braileanu TudorII AParticipantRamona Voicescu
Montalion IoanaII AParticipantRamona Voicescu
Amza RoxanaII AParticipantRamona Voicescu
Lacatas SofiaII AParticipantRamona Voicescu
Dunare DanielaIII A100Calin Marilena
Mihai AndraIII A90Calin Marilena
Popescu FlorianIII A90Calin Marilena
Slavu Ana NicoleIII A90Calin Marilena
Dinulescu Mihnea AlexandruIII A88Calin Marilena
Costache Matei MihaiIII A83Calin Marilena
Tanase SofiaIII A83Calin Marilena
Mihalache AlesiaIII A77Calin Marilena
Stroe AndraIII A77Calin Marilena
Cinca Ana-MariaIII A62Calin Marilena
Stoica AdelaIII AParticipantCalin Marilena
Manolescu IlincaIII AParticipantCalin Marilena
Ionita AndreeaIII AParticipantCalin Marilena
Dumitrescu DanielIII B100Iordache Simona
Dunca IoanaIII B95Iordache Simona
Istrate VioletaIII B95Iordache Simona
Grigore MariaIII B93Iordache Simona
Gustareata DianaIII B93Iordache Simona
Dascalu DavidIII B90Iordache Simona
Catana David MihaiIII B88Iordache Simona
Ionica David AndreiIII B88Iordache Simona
Visoiu AndreiIII B78Iordache Simona
Martinescu DariusIII B76Iordache Simona
Hristache AnamariaIII B75Iordache Simona
Dona LarisaIII B74Iordache Simona
Stanescu CalinIII B73Iordache Simona
Scarlat BrianaIII B72Iordache Simona
Popa DragosIII B64Iordache Simona
Tomescu AlexandruIII B63Iordache Simona
Florescu AidaIII BParticipantIordache Simona
Parvu Maria GabrielaIV A98Simona Burlan
Manoliu Maria AlexandraIV A97Simona Burlan
Dima AndreeaIV A91Simona Burlan
Banas Mara Gabriela IV A82Simona Burlan
Arabagiu AdelaIV A65Simona Burlan
Calea Andreea DeliaIV A65Simona Burlan
Voicu Tudor GabrielIV A63Simona Burlan
Podiuc SImona ElenaIV A61Simona Burlan
Craciun GabrielIV AParticipantSimona Burlan
Mocanu CalinIV B98Dragan Dana
Gospodin ElenaIV B82Dragan Dana
Dorila LiviuIV B75Dragan Dana
Plocon DavidIV B72Dragan Dana
Constantin AnaIV B65Dragan Dana
Gate VictorIV B65Dragan Dana
Gane RobertIV B60Dragan Dana
Turcitu MihneaIV BParticipantDragan Dana
Giurca DariaIV BParticipantDragan Dana
Nica AlisiaIV BParticipantDragan Dana
Oltean RobertIV BParticipantDragan Dana
Lucaci RaresIV BParticipantDragan Dana
Chiriac EduardIV BParticipantDragan Dana
Antonie SabinaPregatitoare A92Paunescu Despina
Ghenti IonutPregatitoare A90Paunescu Despina
Robu DianaPregatitoare A89Paunescu Despina
Ghisoiu Ana-MaariaPregatitoare A88Paunescu Despina
Asandei DavidPregatitoare A87Paunescu Despina
Kalogirou IoannisPregatitoare A85Paunescu Despina
Pascu SaraPregatitoare A83Paunescu Despina
Dragan TomaPregatitoare A80Paunescu Despina
Dunca MariaPregatitoare A80Paunescu Despina
Varzan TudorPregatitoare A75Paunescu Despina
Nae EdmondPregatitoare A64Paunescu Despina
Patrinoiu BiancaPregatitoare AParticipantPaunescu Despina
Birau IrisPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Boncea SofiaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Chirita NicolasPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Dumitru CristianPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Haidamac MirunaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Ion Daris MarinaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Ionita Alexandru GeorgePregatitoare B100Florenta Mosteanu
Manolache RalucaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Munteanu ErikaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Nisip RaresPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Nistor DanielPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Nitulescu EmmaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Oana SebastianPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Panait AnaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Podar GeorgePregatitoare B100Florenta Mosteanu
Stancu CristinaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Stefan Patrik AndreiPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Tudor TeodoraPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Tudose NataliaPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Vintila AndraPregatitoare B100Florenta Mosteanu
Dunare LauraPregatitoare B97Florenta Mosteanu
Parlog BiancaPregatitoare B95Florenta Mosteanu
Zaharia DariusPregatitoare B95Florenta Mosteanu
Ilie Maria AlexandraPregatitoare B90Florenta Mosteanu
Radutiu DavidPregatitoare B90Florenta Mosteanu
Apetre AlexandraPregatitoare B87Florenta Mosteanu
Teodorescu ThomasPregatitoare B85Florenta Mosteanu
Vultureanu IuliaPregatitoare B81Florenta Mosteanu
Puscasu TudorPregatitoare B80Florenta Mosteanu

Inapoi la centrele de concurs