Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dunca MariaI AEPaunescu Despina
Haidamac MirunaI BEMosteanu Florenta
Badulescu CarolII BENorocea Mirela
Suica AndreeaII BENorocea Mirela
Dumitrescu DanielIV BESimona Iordache
Albu VictorPregatitoare AEDragan Dana
Anton IrinaPregatitoare AEDragan Dana
Goaga IannisPregatitoare AEDragan Dana
Ionica DariaPregatitoare AEDragan Dana
Marancea EvaPregatitoare AEDragan Dana
Reisenauer EricPregatitoare AEDragan Dana
Reitter DavidPregatitoare AEDragan Dana
Arabagiu-Alexescu EricPregatitoare BEBurlan Simona
Butnariu RaresPregatitoare BEBurlan Simona
Chivu IuliaPregatitoare BEBurlan Simona
Manea LucaPregatitoare BEBurlan Simona
Manoliu SofiaPregatitoare BEBurlan Simona
Simache AndreiPregatitoare BEBurlan Simona
Vasile MihaiPregatitoare BEBurlan Simona
Voiculescu KarinaPregatitoare BEBurlan Simona
Aliu AndreiPregatitoare CEGospodin Sorina
Budes Winnicki AlessiaPregatitoare CEGospodin Sorina
Costache CosminPregatitoare CEGospodin Sorina
Dinescu AdelinaPregatitoare CEGospodin Sorina
Manole Veloiu LauraPregatitoare CEGospodin Sorina
Milea MariaPregatitoare CEGospodin Sorina
Popa RaresPregatitoare CEGospodin Sorina
Stancu CristinaI BIMosteanu Florenta
Preda ArmandPregatitoare BIBurlan Simona
Pandelea MihaiPregatitoare CIGospodin Sorina
Sandu EduardII BIINorocea Mirela
Budici AntoniaPregatitoare AIIDragan Dana
Genti IonutI AIIPaunescu Despina
Kalogirou IoannisI AIIPaunescu Despina
Dumitru CristianI BIIMosteanu Florenta
Parlog BiancaI BIIMosteanu Florenta
NEACSU DARIUSI CIITimpu Cristina
Grigore Maria AlexandraIV BIISimona Iordache
Dobrescu MariaPregatitoare AIIDragan Dana
Malanca AntoPregatitoare AIIDragan Dana
SolcanPetraPregatitoare AIIDragan Dana
Toma GabiPregatitoare AIIDragan Dana
Mitran PetruPregatitoare BIIBurlan Simona
Badea MaiaPregatitoare CIIGospodin Sorina
Costache CatalinPregatitoare CIIGospodin Sorina
Prepeleac AndreiPregatitoare CIIGospodin Sorina
Stoian BiancaPregatitoare CIIGospodin Sorina
Voicu AlessiaPregatitoare BIIIBurlan Simona
Doroftei AlexiaPregatitoare BIIIBurlan Simona
Ciochina StefanI AMPaunescu Despina
Stefan PatrickI BMMosteanu Florenta
MIHALCEA SOFIAI CMTimpu Cristina
Preda RobertPregatitoare AMDragan Dana
Szekely AlbertPregatitoare AMDragan Dana
Alexescu IoanPregatitoare BMBurlan Simona
Bicu CristianPregatitoare BMBurlan Simona
Parlog StefanPregatitoare BMBurlan Simona
Taranca DavidPregatitoare BMBurlan Simona
Dobre AntoniaPregatitoare CMGospodin Sorina

Inapoi la centrele de concurs