Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaCadru didactic
BODE TUDORI AToader Roxana
IONESCU LORENAI AToader Roxana
NAE ANA TEODORAI AToader Roxana
RADUICA EVA IOANAI AToader Roxana
GAE MIHAI CALINI BZANOAGA NICOLETA
GOGAN CLAUDIU VALENTINI BZANOAGA NICOLETA
ISTRATE SOFIAI BZANOAGA NICOLETA
ROGOJINA INGRID ALEXANDRA MARIAI BZANOAGA NICOLETA
COMAN ANDREIII ADRAGU PATRICIA
BACIU DARIAIII BGROZAVU MONICA
BALASAN ADINAIII BGROZAVU MONICA
COJOCARU ALEXIII BGROZAVU MONICA
CONDURARU MIRUNAIII BGROZAVU MONICA
CRISTEA TUDORIII BGROZAVU MONICA
EFTIMIE ADELINDAIII BGROZAVU MONICA
GROZAVU CRISTINAIII BGROZAVU MONICA
IONESCU ERICIII BGROZAVU MONICA
JIANU-NEMTEANU ISABELLIII BGROZAVU MONICA
NICOLAE-PINDARU ALEXIAIII BGROZAVU MONICA
SPANACHE STEFANIAIV ASTIRBU ANCA
CIUHNI NICOLASIV BANTONICA ECATERINA
MANOLE BOGDANIV BANTONICA ECATERINA
CARUNTU IULIAPregatitoare AROTARU AMALIA
MUTU INALISA FLORENTINAPregatitoare AROTARU AMALIA
STANCU SONIAPregatitoare AROTARU AMALIA
VOINEA ERIKA GABRIELAPregatitoare AROTARU AMALIA
COVALCIUC ANA MARIAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
CRACEA STEFANPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
CRACIUN ALEXANDRU DARIUSPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
DAIAN TUDOR MARIUSPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
FIRAN ELENA ROXANAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
MAFTEI ANDREI DARIUSPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
MIHAI ALEXIA MARAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
PRUNDURELU MILAN ALEXANDRUPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
SARU IUSTIN SORINPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
SAVEL BOGDAN CRISTIANPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
STAN ERIK ANDREIPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
TUDOSE STEFAN ANDREIPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
VOICU NICOLA DIANAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA
BOZGA ALEXANDRU MIHAIPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
CICU SONIA MARIAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
DRAGAN DIANA NICOLETAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
GHEORGHIU MARIA ALESSIAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
GOGAN MAIAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
JILAVU ANA MARIAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
LAHMAN ADRIANPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
LUTA MARIA LETITIAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
STOICA SOFIA ELENAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
TOANA-BURUGA LIA ELENAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
VASILACHE TEODOR STEFANPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA
GRECU MARIA SANZIANAPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA
KIRIMEAKA ADONIS MARIOPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA
SARBU VICTOR CONSTANTINPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA
STATE IONUT ALEXANDRUPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA
TRACHE ANDREI ALEXANDRUPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA
CALIN MATEI CONSTANTINPregatitoare EPETRE DANIEL
CALIN MARIO ANTONIOPregatitoare EPETRE DANIEL
CHIRU RAZVAN ANDREIPregatitoare EPETRE DANIEL
DINCULESCU LUCAPregatitoare EPETRE DANIEL
FERSEDI DANPregatitoare EPETRE DANIEL
JIJIE ANA GABRIELAPregatitoare EPETRE DANIEL
MITREA ALEXANDRUPregatitoare EPETRE DANIEL
NECULAI MATTEO GABRIELPregatitoare EPETRE DANIEL
PRUTEANU RARES ANDREIPregatitoare EPETRE DANIEL
STRETE DANIEL STELIANPregatitoare EPETRE DANIEL
VLAD ANDRA STEFANIAPregatitoare EPETRE DANIEL
VLAD STEFAN MIHAIPregatitoare EPETRE DANIEL

Inapoi la centrele de concurs