Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cazacu EvaI BENeacsu Maria Ramona
Mancas VictorI BENeacsu Maria Ramona
Mares LucaI BENeacsu Maria Ramona
Spataru MariaI BENeacsu Maria Ramona
Stavrositu DianaI BENeacsu Maria Ramona
Tihon AnaI BENeacsu Maria Ramona
Unguru RaresI BENeacsu Maria Ramona
Voicu AlexiaI BENeacsu Maria Ramona
Munteanu AdrianII AEEnciu Eugenia
FLORESCU VLADII BEGHINEA MADALINA
GHEORGHE ALEXANDRAII BEGHINEA MADALINA
URSOI EVAII BEGHINEA MADALINA
Galiceanu AnaII CEBonca Mihaela
Canacheu EvaIII AEVaideanu Manuela
Petrescu VictorIII AEVaideanu Manuela
Savin MarthaIII AEVaideanu Manuela
MICU ILINCAIII BEONCESCU CARMEN
ORASELU IOANAIV AEVARTIC FLORENTINA
SANZ ENE ANAIV AEVARTIC FLORENTINA
Blid MariaIV BEFolteanu Luiza
Cotorobai MalinaIV BEFolteanu Luiza
Istode ArianaIV BEFolteanu Luiza
Bonca Andra TeodoraIV CEIonita Mariana
Chivu Andreea AnaIV CEIonita Mariana
Lup Andrei MihaiIV CEIonita Mariana
Patachia EduardIV CEIonita Mariana
Tenu Carla Maria LuciaIV CEIonita Mariana
BALULESCU SARAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
BOGDAN IOANAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
BULULETE MARIAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
BUTOI ILINCAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
COSTACHE RUXANDRAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
DUMITRASCO ALEXANDRUPregatitoare AEDUMITRU ANCA
DUMITRASCU SEBASTIANPregatitoare AEDUMITRU ANCA
ENACHE DARIAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
FRUNZA COSTINPregatitoare AEDUMITRU ANCA
ORASELU ILINCAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
PARVULESCU STEFANPregatitoare AEDUMITRU ANCA
POPESCU RARESPregatitoare AEDUMITRU ANCA
SAVIN PETRAPregatitoare AEDUMITRU ANCA
SAVOPOL PAVELPregatitoare AEDUMITRU ANCA
TICLEANU MATEIPregatitoare AEDUMITRU ANCA
Barbu MateiPregatitoare cEStefanica Anca
Calin TudorPregatitoare cEStefanica Anca
Cercel EvaPregatitoare cEStefanica Anca
Chiricescu AnaPregatitoare cEStefanica Anca
Enescu MateiPregatitoare cEStefanica Anca
Ghitulescu NataliePregatitoare cEStefanica Anca
Hrisca EvaPregatitoare cEStefanica Anca
Ilik MarkoPregatitoare cEStefanica Anca
Ionescu OliviaPregatitoare cEStefanica Anca
Olteanu MateiPregatitoare cEStefanica Anca
Pafitis FilipPregatitoare cEStefanica Anca
Puiu ZoePregatitoare cEStefanica Anca
Radulescu Alexandra Pregatitoare cEStefanica Anca
Rosu LarisaPregatitoare cEStefanica Anca
Stoinea DianaPregatitoare cEStefanica Anca
Tanase IrisPregatitoare cEStefanica Anca
Tudor SebastianPregatitoare cEStefanica Anca
Vasiliu SashaPregatitoare cEStefanica Anca
ADAMESCU MAIAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
BALTEANU ALEXIAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
BORDESCU MARAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
CHENDI NATALIEPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
DONA CLARAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
DRAGNEA ADRIANPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
DUCA LARAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
GHIORGHE ELIZABETPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
IONESCU ADELINAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
LUCA EVELINEPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
MARIN ANITAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
MIHAI THEODORPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
NICULESCU BOGDANPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
SOFONEA ANDREIPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
STAVROSITU ERICPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
TURCU MIHALISPregatitoare CP ECOTOR LUCIA
Fentzel Roland FlorinII AIEnciu Eugenia
Hobeanu Stefan AlexandruII AIEnciu Eugenia
Anghel LauraIII AIVaideanu Manuela
GOLIC VICTORIII AIVaideanu Manuela
popa ilinca III AIVaideanu Manuela
Prelipcean AlexandraIII AIVaideanu Manuela
STANICA ALEXANDRAIII BIONCESCU CARMEN
Codres DanIV BIFolteanu Luiza
Ursoi David PetruIV CIIonita Mariana
Gugosa MihaiII AIIEnciu Eugenia
Togan Darius PatrikII AIIEnciu Eugenia
FABIAN CHILOM ALESIAIII BIIONCESCU CARMEN
Cuculici DianaIV BIIFolteanu Luiza
Guta NataliaPregatitoare cIIStefanica Anca
Dinu David StefanII AIIEnciu Eugenia
Gherlan Ioana CorinaII AIIEnciu Eugenia
NICA RUXANDRAIII BIIONCESCU CARMEN
Daianu Matei AlexandruIV CIIIonita Mariana
Ciocarlan EmaI BIINeacsu Maria Ramona
Codreanu AlexandraI BIINeacsu Maria Ramona
Cristescu EricI BIINeacsu Maria Ramona
David DanielI BIINeacsu Maria Ramona
Mares RaisaI BIINeacsu Maria Ramona
Sidor FilipI BIINeacsu Maria Ramona
BEAUPAIN CLARAII BIIGHINEA MADALINA
Bratila SasaIII AIIVaideanu Manuela
BANCESCU OCTAVIANIII BIIONCESCU CARMEN
BOGDAN TUDORIII BIIONCESCU CARMEN
CIOBANU ALEXANDRUIII BIIONCESCU CARMEN
GAVRIZI KATERINAIII BIIONCESCU CARMEN
HARALAMBIE ALEXANDRUIII BIIONCESCU CARMEN
OPREA MARIA III BIIONCESCU CARMEN
RADULESCU ANDREIIII BIIONCESCU CARMEN
GRECULESCU ALBERTIV AIIVARTIC FLORENTINA
MIHART ALEXANDRAIV AIIVARTIC FLORENTINA
Jarca GretaIV BIIFolteanu Luiza
Lica DavidIV BIIFolteanu Luiza
Margineanu TudorIV BIIFolteanu Luiza
Teodorescu SerbanIV BIIFolteanu Luiza
BLEDEA MARIAPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
OGHINA EVAPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
ROMAN MATEIPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
RUCAREANU DARIAPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
SAVU DIMITRIEPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
TAMAS ALEXIAPregatitoare AIIDUMITRU ANCA
BURDUF DIMITRIEPregatitoare CP IICOTOR LUCIA
OANA IARINAPregatitoare CP IICOTOR LUCIA
PUNGA VICTORPregatitoare CP IICOTOR LUCIA
SAULESCU MARIAPregatitoare CP IICOTOR LUCIA
Dardala Alexandra IoanaIV CIIIIonita Mariana
Onisoru Stefan GeorgeIV CIIIIonita Mariana
Cristu AndreiI BIIINeacsu Maria Ramona
Petrescu Mara IoanaII AIIIEnciu Eugenia
MINUT CATRINELII BIIIGHINEA MADALINA
Radu MihailII CIIIBonca Mihaela
Zaharia Alexandra IV BIIIFolteanu Luiza
ROMANASU BOGDANPregatitoare AIIIDUMITRU ANCA
CALEFARIU ROBERTPregatitoare CP IIICOTOR LUCIA
Dinu Teodora ElenaII AIIIEnciu Eugenia
NICOLAE DARIAII BIIIGHINEA MADALINA
Ciugulan AliceIV BIIIFolteanu Luiza
Tudor Ana MariaIV BIIIFolteanu Luiza
Barbu Alexandru MateiIV CIIIIonita Mariana
STEREA PETRUPregatitoare AIIIDUMITRU ANCA
Dumitrescu MariaI BIIINeacsu Maria Ramona
Maga Mihai CarolI BIIINeacsu Maria Ramona
Manta BeatriceI BIIINeacsu Maria Ramona
Sandu Mihai AlexandruI BIIINeacsu Maria Ramona
Selischi MirunaI BIIINeacsu Maria Ramona
Alexandru Carla IoanaII AIIIEnciu Eugenia
Andronache MateiI BMNeacsu Maria Ramona
Nistor MateiI BMNeacsu Maria Ramona
Salomeia MihaiI BMNeacsu Maria Ramona
Balc Iris MaraII AMEnciu Eugenia
Chitea Arwen AnamariaII AMEnciu Eugenia
Radian Ian TudorII AMEnciu Eugenia
Socol Ioan AndreiII AMEnciu Eugenia
COSTACHESCU PETRUII BMGHINEA MADALINA
NAFTAN TEODORII BMGHINEA MADALINA
SOARE ORIONII BMGHINEA MADALINA
VOICULESCU MATEIII BMGHINEA MADALINA
Niculae GregorioII CMBonca Mihaela
Balan VladIII AMVaideanu Manuela
Ciobotaru AlexIII AMVaideanu Manuela
Lupu MateiIII AMVaideanu Manuela
Niculescu MateiIII AMVaideanu Manuela
BERENDEL PATRICKIII BMONCESCU CARMEN
DOROBANTU MAIAIII BMONCESCU CARMEN
SANDU ARESIII BMONCESCU CARMEN
BARBU STEFANIV AMVARTIC FLORENTINA
COVRIG DRAGOSIV AMVARTIC FLORENTINA
DUMITRASCU LUCAIV AMVARTIC FLORENTINA
SULIMAN SERKANIV AMVARTIC FLORENTINA
Andronache Constantin RaduIV CMIonita Mariana
Bloju Tudor AlexandruIV CMIonita Mariana
Hanganu Meda MariaIV CMIonita Mariana
Lazar Alexia AntoniaIV CMIonita Mariana
Neicutescu Ana AlexandraIV CMIonita Mariana
Oana Daria MariaIV CMIonita Mariana
Pafitis Andrei ConstantinIV CMIonita Mariana
Pipernea KarinaIV CMIonita Mariana
Zuca Elena Ana MariaIV CMIonita Mariana
BELINGHER GABRIELPregatitoare AMDUMITRU ANCA
TEODORESCU DARIAPregatitoare AMDUMITRU ANCA
Popescu LauraPregatitoare cMStefanica Anca
Voicu TudorPregatitoare cMStefanica Anca
Voiculet MariaPregatitoare cMStefanica Anca
BONTA AYANAPregatitoare CP MCOTOR LUCIA
TABUS ANDREEAPregatitoare CP MCOTOR LUCIA

Inapoi la centrele de concurs