Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 117
Nume elevClasaCadru didactic
ALECU ELENAI CBARBULESCU DANIELA
COZMA ALEXANDRAI CBARBULESCU DANIELA
Bebu StefanI DCodrea Mirela
Ghenea AlexandruI DCodrea Mirela
Mihai AlexandraI DCodrea Mirela
Neagu RalucaI DCodrea Mirela
Seceleanu MateiI DCodrea Mirela
Stefan AlexandruI DCodrea Mirela
Tudori VictorI DCodrea Mirela
Mandrea Muraru MarcI GPuscas Maria Magdalena
Mic StefaniaI GPuscas Maria Magdalena
Radulescu AndreiI GPuscas Maria Magdalena
Stanila MariaI GPuscas Maria Magdalena
Bichescu MirceaI HRaducan Daniela Adela
Bucur AdelynaI HRaducan Daniela Adela
Ciciereanu LucaI HRaducan Daniela Adela
Huian TudorI HRaducan Daniela Adela
Ionescu DragosI HRaducan Daniela Adela
Ivan IoanI HRaducan Daniela Adela
Mihai AndreiI HRaducan Daniela Adela
Musteata DariaI HRaducan Daniela Adela
Toncea MaraI HRaducan Daniela Adela
Bosneag Ayana MariaII ABadea Dumitra Adriana
Chivu Daria MihaelaII ABadea Dumitra Adriana
Coman Maria KarinaII ABadea Dumitra Adriana
Radulescu Bianca MariaII ABadea Dumitra Adriana
Simion Andreea CristinaII ABadea Dumitra Adriana
Tudor Ana EmanuelaII ABadea Dumitra Adriana
ANDRONACHE MARIAII DNEGOESCU ELISABETA
ANTONIAC MIHAIII DNEGOESCU ELISABETA
IORDACHE MATEIII DNEGOESCU ELISABETA
MORARU NICOLETAII DNEGOESCU ELISABETA
NICA REBECCAII DNEGOESCU ELISABETA
Chivu AlexiaII EDumitrescu Ecaterina
Mihailov MateiII EDumitrescu Ecaterina
Petcu SofiaII EDumitrescu Ecaterina
Taru AlexandraII EDumitrescu Ecaterina
Cazan IngridII GVilceanu Iuliana
Coman AndreiIII AStefanescu Florentina
Dumitrescu IoanaIII AStefanescu Florentina
Dumitru DariaIII AStefanescu Florentina
Nicolaescu AndreiIII AStefanescu Florentina
Rau CodrinIII AStefanescu Florentina
POLACEK ANASTASIAIII CMIRESCU CORINA
TUDOR ANDREIIII ELINTES RAMONA
CHIRITA DANIV DVLAD RALUCA
RADULESCU MATEIIV DVLAD RALUCA
BADEA ALEXIAIV EALEXANDRA ACASANDREI
MUNTEANU MIHAIIV EALEXANDRA ACASANDREI
BERECHET RARESPregatitoare ATIBACU FLORENTA
SOLTUZU ILINCAPregatitoare ATIBACU FLORENTA
TRANCIOVEANU IRINAPregatitoare ATIBACU FLORENTA
Antonov AnaPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Ciobanu Marius AlexandruPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Matei Razvan AndreiPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Radutoiu Robert StefanPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Sindila Ella CristinaPregatitoare FIonita Mihaela Violeta

Inapoi la centrele de concurs