Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Barcutean RuxandraI B100Cristescu Daniela
Moise SofiaI B100Cristescu Daniela
Ruta MateiI B100Cristescu Daniela
Troncea DenisI B100Cristescu Daniela
Tamas CezarI B95Cristescu Daniela
Baltac VladI B90Cristescu Daniela
Sandu MariaI B90Cristescu Daniela
Simion DariusI B90Cristescu Daniela
Barbu DavidI B85Cristescu Daniela
Doseanu GiuliaI C90Boaja Luminita
Buca MayaI C82Boaja Luminita
Adam DanielI C75Boaja Luminita
Ciobanu DavidI C72Boaja Luminita
Iordachita NatiI C72Boaja Luminita
Caraulea RaresI C69Boaja Luminita
Vulpe DavidI C64Boaja Luminita
Ilasc EvelineI CParticipantBoaja Luminita
Copoieru AndreeaI CParticipantBoaja Luminita
Frasineanu CristinaI CParticipantBoaja Luminita
Ganea MariusI D75Celea Laura Monica
Chiriac MihaiI D72Celea Laura Monica
Toader DenisaI D72Celea Laura Monica
Pariaros EiriniI D69Celea Laura Monica
Cerchez CiprianI D60Celea Laura Monica
Puricel ArisI DParticipantCelea Laura Monica
Stavarachi DariaII A95Lixandru Florica
Chiriac CristinaII A90Lixandru Florica
Pascu NicoletaII A90Lixandru Florica
Botea BetyII A85Lixandru Florica
Botea KatrinaII A80Lixandru Florica
Gica ElenaII A80Lixandru Florica
Ivanciu CezarII A80Lixandru Florica
Gica AntonioII A75Lixandru Florica
Calota NicolasII A70Lixandru Florica
Dumitrache AlexandruII A70Lixandru Florica
Bogdan ClarisaII A65Lixandru Florica
Israil MariaII A65Lixandru Florica
Preda ArianaII A65Lixandru Florica
Troaca AndradaII A65Lixandru Florica
Hadarag CalinII A60Lixandru Florica
Iliuta AlexII A60Lixandru Florica
Marcuti AndreiII A60Lixandru Florica
Puiu AndaII A60Lixandru Florica
Badea MariaII B100Iacob Dolfina
Pitic AdelinaII B100Iacob Dolfina
Nistor AlessiaII B98Iacob Dolfina
Strambeanu CristianII B97Iacob Dolfina
Ciobanu PatriciaII B93Iacob Dolfina
Hideg AndreiII B90Iacob Dolfina
Cheaga DavidII B86Iacob Dolfina
Dinu AlexandruII B86Iacob Dolfina
Duta AndraII B85Iacob Dolfina
Ilie AlexiaII B85Iacob Dolfina
Pavel FlorinII B85Iacob Dolfina
Ralea CosminII B83Iacob Dolfina
Vlad Ana MariaII B83Iacob Dolfina
Ghimpu DavidII B81Iacob Dolfina
Dinu AndreiII B80Iacob Dolfina
Lefter LucaII B80Iacob Dolfina
Presura MirunaII B80Iacob Dolfina
Stefan MihaiII B69Iacob Dolfina
Serban PaulII B66Iacob Dolfina
Nitu DariaII B63Iacob Dolfina
Aceleanu DianaII B62Iacob Dolfina
Merlaru AlinaII B61Iacob Dolfina
Vasile AntonioII B60Iacob Dolfina
Popisteru RaduII D100Marinica Clementina
Toader Alexa IoanaII D79Marinica Clementina
Hag-Saleh AndreeaII D75Marinica Clementina
Mazilu AndreiII D66Marinica Clementina
Popescu Sebastian Alexandru II D64Marinica Clementina
Musat Cristina AndreeaII D63Marinica Clementina
Badulescu Gabriela EmiliaII DParticipantMarinica Clementina
Chiriac AndreiII DParticipantMarinica Clementina
Dobrin Antonio ClaudiuII DParticipantMarinica Clementina
Mincu Eva MariaII DParticipantMarinica Clementina
Dogar FranciscaII DParticipantMarinica Clementina
Neagu Alberto AlexandruII DParticipantMarinica Clementina
Bucur Denis MihaiII DParticipantMarinica Clementina
Corches Elena MihaelaII DParticipantMarinica Clementina
Grosu MariaII DParticipantMarinica Clementina
Mogaldea DenisaII DParticipantMarinica Clementina
Dragomir Luca IonutII DParticipantMarinica Clementina
David Alexandru GabrielII DParticipantMarinica Clementina
Lacatusu Nicolas GabrielII DParticipantMarinica Clementina
Florea AndreeaII DParticipantMarinica Clementina
Manea David CristianII DParticipantMarinica Clementina
Cama Marian AdrianII DParticipantMarinica Clementina
Palonita AlexiaII DParticipantMarinica Clementina
Grafu Isabella GiuliaII DParticipantMarinica Clementina
Boiangiu Nicolae DarioII DParticipantMarinica Clementina
Bargaoanu Denisa AndreeaII DParticipantMarinica Clementina
Gheorghiu Ana MariaIII A90Vuta Steluta
Iosif BiancaIII A90Vuta Steluta
Petre MonicaIII B91Dima Ramona
Spinu Maria DanielaIII B91Dima Ramona
Preda AdrielaIII B90Dima Ramona
Carbunaru CristianIII B86Dima Ramona
Costache Razvan III B81Dima Ramona
Tamas Iustin III B81Dima Ramona
Brad BogdanIII B77Dima Ramona
Ionescu LuizaIII B75Dima Ramona
Oprea AlexandraIII B72Dima Ramona
Sanda GabrielIII B71Dima Ramona
Arapache DenisaIII B65Dima Ramona
Borobeica StefanIII B65Dima Ramona
Stancu MariaIII B65Dima Ramona
Petrescu DavidIII B63Dima Ramona
Ariton IsabelleIII B62Dima Ramona
Mihai AndreeaIII B62Dima Ramona
Traistaru AmaliaIII B60Dima Ramona
Petrescu CalinIII BParticipantDima Ramona
Popescu LumyIII BParticipantDima Ramona
Macau Fabian OrlandoIII D70Cailean Dana
Dobrila AlexandruIII D68Cailean Dana
Dragomir Denisa IoanaIII D64Cailean Dana
Dudea LiviaIII D60Cailean Dana
Groapa MariaIII DParticipantCailean Dana
Stroe MariaIII DParticipantCailean Dana
Grigore AndreiIII DParticipantCailean Dana
Rada StefanIII DParticipantCailean Dana
Pasaluc Elisa AndreeaIII DParticipantCailean Dana
Uta Medeea AndradaIII DParticipantCailean Dana
Albu ErikaIII DParticipantCailean Dana
Luca Tiltu LucaIII DParticipantCailean Dana
Albu RebecaIII DParticipantCailean Dana
Ciobanu Ana MariaIII DParticipantCailean Dana
Pinzaru Rebeca CristianaIII DParticipantCailean Dana
Paciu FlorentinaIII DParticipantCailean Dana
Yannis LincuIII DParticipantCailean Dana
Man AndreiIII DParticipantCailean Dana
Cojocaru MateiIII DParticipantCailean Dana
DROSU MATEI IONUTIV A100Sava Ioana
ACAY ADNANIV A98Sava Ioana
KROPACS MARTA MARIAIV A98Sava Ioana
MIHALCEA IOANA MARIAIV A98Sava Ioana
STOENICA ANDREI OVIDIUIV A98Sava Ioana
TINCU IOANAIV A98Sava Ioana
VASILE ROBERT NICOLAEIV A98Sava Ioana
EFTIMIE MARIA IV A96Sava Ioana
DUMITRU ROBERT GABRIELIV A95Sava Ioana
CARAGEA ELENA BIANCAIV A90Sava Ioana
NECULAI MARIAIV A89Sava Ioana
AVRAM MARA IV A85Sava Ioana
BARCAN ERIKA GABRIELAIV A85Sava Ioana
NASTA DORU LUCIANIV A83Sava Ioana
CEZARESCU CRISTINAIV A81Sava Ioana
BOCMAN VLAD ANDREIIV A71Sava Ioana
TRIFAN RAZVANIV A64Sava Ioana
BADARAU FLORINIV AParticipantSava Ioana
PURICEL IONELAIV AParticipantSava Ioana
ALDEA STEFANIAIV AParticipantSava Ioana
VOICU SARRAIV AParticipantSava Ioana
BERCEA ALEXANDRAIV AParticipantSava Ioana
GRIGORE ROBERTIV AParticipantSava Ioana
ENICOV ELENAIV AParticipantSava Ioana
FRASINEANU IONUTIV AParticipantSava Ioana
POPESCU ANDREEAIV AParticipantSava Ioana
Petre NicoletaIV B90Popa Maria
Marinescu RazvanIV B72Popa Maria
Cazan CatalinaIV B63Popa Maria
Serban GabrielaIV B60Popa Maria
Groza AndreiIV BParticipantPopa Maria
Constantinescu DariaIV BParticipantPopa Maria
Costoiu DariaIV BParticipantPopa Maria
Bugnariu CarinaPregatitoare A100Guramulta Manuela
Dascalu DanielPregatitoare A100Guramulta Manuela
Iosifescu MirunaPregatitoare A100Guramulta Manuela
Mihailescu MaraPregatitoare A100Guramulta Manuela
Nastase StefanPregatitoare A100Guramulta Manuela
Oancea NicoletaPregatitoare A100Guramulta Manuela
Popescu IoanaPregatitoare A100Guramulta Manuela
Rad MihaiPregatitoare A100Guramulta Manuela
Roman DavidPregatitoare A100Guramulta Manuela
Stan AdelinaPregatitoare A100Guramulta Manuela
Tanasescu ErikPregatitoare A100Guramulta Manuela
Tataru VladPregatitoare A100Guramulta Manuela
Anton EduardPregatitoare A97Guramulta Manuela
Ionescu EduardPregatitoare A97Guramulta Manuela
Ismana BiancaPregatitoare A97Guramulta Manuela
Moga MelaniaPregatitoare A97Guramulta Manuela
Voinea Radu Pregatitoare A97Guramulta Manuela
Fratisteanu StefaniaPregatitoare A95Guramulta Manuela
Tunaru NicholasPregatitoare A93Guramulta Manuela
Radu StefanPregatitoare A90Guramulta Manuela
Asavoaie TeodoraPregatitoare A89Guramulta Manuela
Tudor KarlaPregatitoare A82Guramulta Manuela
Simion DianaPregatitoare A77Guramulta Manuela
Cojocaru CristinaPregatitoare A65Guramulta Manuela
Cojocaru AlexandraPregatitoare A60Guramulta Manuela
Vlasceanu Claudia Pregatitoare AParticipantGuramulta Manuela
Stoica NicoletaPregatitoare AParticipantGuramulta Manuela
Agiu SebastianPregatitoare AParticipantGuramulta Manuela
Ivan CleopatraPregatitoare B100Bocman Georgiana
Stanculescu IrisPregatitoare B100Bocman Georgiana
Tanasescu CatalinPregatitoare B100Bocman Georgiana
Nita MateiPregatitoare B97Bocman Georgiana
Ocolisan RaisaPregatitoare B97Bocman Georgiana
Dragan MaraPregatitoare B95Bocman Georgiana
Gadinta Marinescu RaresPregatitoare B95Bocman Georgiana
Grigore NoemiPregatitoare B95Bocman Georgiana
Tudor MirunaPregatitoare B95Bocman Georgiana
Eftime TimeeaPregatitoare B91Bocman Georgiana
Martis KaterinaPregatitoare B90Bocman Georgiana
Bora DariaPregatitoare B88Bocman Georgiana
Brindusa TeodoraPregatitoare B87Bocman Georgiana
Stroe CarinaPregatitoare B87Bocman Georgiana
Stan BogdanPregatitoare B82Bocman Georgiana
Ghimisi MayaPregatitoare B80Bocman Georgiana
Sames AndreeaPregatitoare B77Bocman Georgiana
Stefan DavidPregatitoare B77Bocman Georgiana
Buga AlexandruPregatitoare B72Bocman Georgiana
Obacescu SebastianPregatitoare B67Bocman Georgiana
Ene ChiaraPregatitoare B62Bocman Georgiana
Mihailescu AlexandruPregatitoare B60Bocman Georgiana
Hrapciuc MariaPregatitoare BParticipantBocman Georgiana
Pitica DavidPregatitoare BParticipantBocman Georgiana
Ciobanu EduardPregatitoare C100Condrea Carmen
Moraru MirunaPregatitoare C100Condrea Carmen
Mitria RalucaPregatitoare C92Condrea Carmen
Carbunaru BogdanPregatitoare C90Condrea Carmen
Gheorghiu MariaPregatitoare C90Condrea Carmen
Peruzzare AlexandraPregatitoare C90Condrea Carmen
Hostina RaisaPregatitoare C70Condrea Carmen
Viros CristianaPregatitoare CParticipantCondrea Carmen
Misu AndreeaPregatitoare CParticipantCondrea Carmen
Alecu AlisPregatitoare D100Nedelcu Andra
Cautis MirunaPregatitoare D100Nedelcu Andra
Chiriac DanielaPregatitoare D100Nedelcu Andra
Datcu DianaPregatitoare D100Nedelcu Andra
Ganea DanielPregatitoare D100Nedelcu Andra
Ionita EmmaPregatitoare D100Nedelcu Andra
Maclava DavidPregatitoare D100Nedelcu Andra
Mierlesteanu AndreiPregatitoare D100Nedelcu Andra
Patur AyanaPregatitoare D100Nedelcu Andra
Pavelescu AlexPregatitoare D100Nedelcu Andra
Raicea YannisPregatitoare D100Nedelcu Andra
Talpeanu RandyPregatitoare D100Nedelcu Andra
Younes FadiPregatitoare D100Nedelcu Andra
Cristea LucaPregatitoare D95Nedelcu Andra
Matei AndreiPregatitoare D95Nedelcu Andra
Tache CristianPregatitoare D95Nedelcu Andra
Costoiu AdrianaPregatitoare D90Nedelcu Andra
Lacraru DenisaPregatitoare D90Nedelcu Andra
Popescu RazvanPregatitoare D90Nedelcu Andra
Toba GabrielPregatitoare D90Nedelcu Andra
Manea StefanPregatitoare D85Nedelcu Andra
Mihalcea MateiPregatitoare D85Nedelcu Andra
Stanut AncutaPregatitoare D85Nedelcu Andra
Udrescu DariaPregatitoare D80Nedelcu Andra
Vlad VaniaPregatitoare D80Nedelcu Andra
Emery VeronicaPregatitoare D70Nedelcu Andra
Costache RaulPregatitoare D60Nedelcu Andra
Gigiu AlinPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Marinache AlessiaPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Mircea MateaPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Negut AlexiaPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Nita LucaPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Taudor StefanPregatitoare E100Geletu Alina Iulia
Pahontu EniaPregatitoare E95Geletu Alina Iulia
Pop DanielPregatitoare E95Geletu Alina Iulia
Ciornea BiancaPregatitoare E90Geletu Alina Iulia
Petcu MariaPregatitoare E90Geletu Alina Iulia
Radu KarinaPregatitoare E90Geletu Alina Iulia
Bucataru CristinaPregatitoare E77Geletu Alina Iulia
Bratu OctavianPregatitoare E75Geletu Alina Iulia
Lazar AndreeaPregatitoare E75Geletu Alina Iulia
Macau NicollePregatitoare E75Geletu Alina Iulia
Marin CristianPregatitoare E70Geletu Alina Iulia
Marinescu AlexandruPregatitoare E68Geletu Alina Iulia
Ilie TomaPregatitoare E65Geletu Alina Iulia
Leonat AlexandraPregatitoare E65Geletu Alina Iulia
Prodan MihaiPregatitoare EParticipantGeletu Alina Iulia
Dinca DavidPregatitoare EParticipantGeletu Alina Iulia
Dordea EduardPregatitoare EParticipantGeletu Alina Iulia
Iancu AlexandruPregatitoare EParticipantGeletu Alina Iulia
Bejan AaronPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Boian DavidPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Bucur ClaudiuPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Craciun Ana MariaPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Damian AndreiPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Dasturi ArjunPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Fianu AnaPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Gheorghe DariusPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Mihai DavidPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Mincu IsabelaPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Ngandu DavidPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Oancea BiancaPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Parvu TeodoraPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Serban VladimirPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Voinea MaiaPregatitoare F100Odaiasu Luminita
Ciobanu DavidPregatitoare F97Odaiasu Luminita
Boboc AndreiPregatitoare F95Odaiasu Luminita
Mirica AndreeaPregatitoare F95Odaiasu Luminita
Radu DariaPregatitoare F95Odaiasu Luminita
Stavar VladPregatitoare F95Odaiasu Luminita
Andrei AntoniaPregatitoare F92Odaiasu Luminita
Comanescu Petru Pregatitoare F90Odaiasu Luminita
Mereanu GabrielPregatitoare F85Odaiasu Luminita
Samson CristianPregatitoare F85Odaiasu Luminita
Loita RaisaPregatitoare F82Odaiasu Luminita

Inapoi la centrele de concurs